Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Sonne είπε:

      3.500 μόνο για την έμβρυομεταφορά. Με την ωοληψια της δοτριας και προκαταβολές προστέθηκαν άλλα 3.650 άρα σύνολο 7.150 με τα φάρμακα μέσα. Δεν το σκέφτομαι βασικά απλά ρώτησα από περιέργεια. 

      Μήπως τόσα σου είπαν στο γεν?? Είναι πάρα πολλά μπορείς και με λιγότερα..

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Kαλημερα - καλησπερα και απο εμενα!!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα.... Οσο για μενα , δεν ξερω πια τι να πω.... η γκαντεμια μου συνεχιζεται σεολο της το μεγαλειο.... Σημερα το πρωι εβαλα λιγο νερακι με ελαια αυκαλυπτου να βρασει για να κανω εισπνοες γιατι το κρυωμα οσο πηγαινε και χειροτερευε... Ε! εσκασε αυτη η βλακεια και πεταχτηκε στο προσωπο μου.. Και τωρα απο την μυτη μεχρι και το στηθος σχεδον εχω ενα εγκαυμα σουπερ περιποιημενο.... και ποναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω..... Απελπιστηκα πια.. δεν ξερω τι αλλο θα παθω!! εχω βαλει 1 ολοκληρο σωληναριο bepanthol αλλα προκοπη δεν βλεπω... ειδικα το κατω χειλος ειναι πολυ ασχημα.. Λετε να μου αφησει κανενα σημαδι? Αχ.. βαρεθηκα ....

Επεξεργάστηκαν by giota!

mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εεεε βρε Γιωτακι τι επαθες παλι; ελεος!!! δεν μπορεις να βάλεις κατι αλλο; κανε ενα τηλέφωνο στον γυναικολόγο σου, ισως υπαρχει καποια πιο δραστική αλοιφή που μπορεις να την βάλεις αμεσα!!

ελιτακι ευχαριστω θα παμε εντος της εβδομάδας


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

elita τελειος ομικρουλης μετα απο οικογενειακο συμβουλιο αποφασισαμε να τον παρουμε οπωσδηποτε :P:p καιη μανουλα ομως δεν παει πισω κουκλαρα!!!!

Η kardoula που ειναι??? Μηπως γεννησε???


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι μου εστειλαν δώρο κάτι φλιζ κορμάκια απο το τζάμπο για την μικρή!! Είναι συνθετικά και εγω σιχαίνομαι τα συνθετικά υφάσματα, χωρίς αποδειξη ή καρτα αλλαγής μπορω να τα αλλαξω;

ναι κανενα προβλημα! και εγω ετσι αλλαξα κατι δωρα. αρκει να μην βγαλεισ το καρτελακι απο πανω


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα. Σημερα μας φερανε τις κουρτινες μας. Και για τα δυο παιδικα. Δεν ειχα αξιωθει τόσο καιρο να βάλω στη μικρη. εγινε ομως ενα μπερδεμα στο μετρημα της μικρης και την πηρε πισω και θα μας τη φερει αυριο. Μου συστησε κι εναν φιλο του που ζωγραφιζει (ασχολειται με γραφιτι) να μας φτιαξει μερικα τριφυλακια στου μπεμπη και πολυ χαρηκε ο μπαμπας μας.

Φελια περαστικα στο μικρό σου.

Γιωτα περαστικα και σε σενα.

Μαρια ειδικα παπουτσια λένε ότι δεν ειναι και πολύ αξιοπιστο να αγοραζεις για αργότερα, δεν ξερεις τις εποχες και πως θα μεγαλωσει το ποδαρακι του.

Μολις γυρισε ο αντρας μου και μου εχει αγορασει καρυδοπιτα........... (για το γιο του και τον ιδιο την πηρε)


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalispera koritsakia!!!!

katerina sas pleoun ki esas ta rouxa ;ta 0,3 sas pleoun;50 euro i zigaria mexri 2 eton ;poly kala!!sou leei o giatros posa kila prepei na pernei ton mina i posa gramaria tin evdomada;kapos etsi katerina;

elita kouklaki to agoraki sou!!!ki esy pio kouklara apo olous!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Mας πλεουν βρε ινκα αφου ειναι μια σταλιτσα το κοριτσακι μου:D

Η ζυγαρια συμφερει αφου ζυγισα και τον γιο μου μεχρι 20 κιλα ζυγιζει νομιζω οτι πρεπει να παιρνουν 200-300 γραμ την εβδομαδα αυριο θα ερθει η παιδιατρος να μας πει ακριβως ποσο


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

αχ βρε γιώτα μου σου έχουν συμβεί τα απίστευτα τι να πω.... θα χεις να λες ιστορίες στην κόρη σου πάντως... ελπίζω να μη σου μείνει σημάδι και μάλλον δε θα σου μείνει αλλά μήπως να περάσεις από πουθενά να σου ρίξουν καμιά ματιά;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να 'μαι κι εγώ!!!

Σήμερα αποφάσισα να μην βγω έξω (λόγω κρύου) παρόλο που είχα κάποιες δουλίτσες, οπότε έκανα φασίνα στο σπίτι!!

Πολύ το ευχαριστήθηκα, βεβαια τώρα σερνομαι αλλά τουλάχιστον εκτονώθηκα!!!

Σε λίγο θα μπω και για ένα μπανακι και μετά θα αράξω.... τι ωραία όταν είναι όλα τακτοποιημένα (να δω πόσες ώρες θα παραμείνει το σπίτι μαζεμένο)...

Βρε Γιωτάκι, τι έπαθες πάλι κορίτσι μου??? Κάνε ένα τηλεφώνημα στο γιατρό σου να σου πει τι να κάνεις (για φάρμακα). Περαστικά σου!!

Ελιτα πώς θα δω τις φωτογραφίες σας?

Κανένα νεότερο απο Καρδούλα, Υδροχοάκι, Νίνια έχουμε??


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

kalispera kai apo mena.

oxi den gennisa pistepste me an gennisw tha to mathete:)

phgame gia psonia kai peira mia forma eksodou kai kati paixnidakia gia to domatio tou mpemph. meta kathisame kai fagame sto mall me ton antra mou kai molis gyrisame. alla niotho toso kourasmenh kai exantlimenh.

epsaksa na vrw kai vivlio euxwn alla den eixe sto papasotiriou. mipos kserete pou mporw na vrw?

exete xeretismous apo thn adriana. thn exoun pali me oro giati eixe sispasis. tha prospathisoun leei na kratisoun to mwro alles 2 vdomades mesa ths. gia na doume.

auta gia thn ora

filakia

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κορίτσια!

ο γιατρος μου ακυρωσε το ραντεβου με εβαλε τεταρτη! ανωτερα βια...καποια γενναει!! κλαψ... και το περιμενα πως και πως να δω τον μπεμπακο μου... ο πονος μου εχει μειωθει παααρααα πολύ ...μηδαμινα τσιμπιματα....μηπως ειχα κρυωσει???

Βρε γιωτα τι γκαντεμια ειναι αυτη!! Μην σε παιρνει απο κατω...ριξτο στις πορτοκαλαδεσ κ λεμοναδεσ για το κρυωμα..θα ερθουν καλυτερες μερες υπομονη

Ελιτα ειδα τον κουκλο μπεμπη σου!!!! εσυ που εισαι??

η καρδουλα γεννησε?


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

eisai kalitera e? mipos eixes kanei douleies kai kourastikes apla? mporei pali na htan kai simadia oti plisiazis den simainei oti prepei na poname kai sinexeia. egw pleon stamatisa na asxoloume me to kathe th pou niotho. otan einai na rthei tha to katalavw. den ginete allios. tha pathw psixologika.

Link to comment
Share on other sites

eisai kalitera e? mipos eixes kanei douleies kai kourastikes apla? mporei pali na htan kai simadia oti plisiazis den simainei oti prepei na poname kai sinexeia. egw pleon stamatisa na asxoloume me to kathe th pou niotho. otan einai na rthei tha to katalavw. den ginete allios. tha pathw psixologika.

οχι δουλειες δεν ειχα κανει.. μια βολτα με το αμαξι για γρηγορα ψωνια..ψωμι κ τετοια...τι να πω!! η κοιλια μου εχει σκληρυνει πολυ παντως και εχει γινει ακομα πιο μεγαλη..ηρθαν εχθεσ το βραδυ κατι φιλοι σπιτι και μολισ με ειδαν επαθαν! ...μολις τσακισα κ 2 κομματια μπακλαβα να μου φυγει ο καημος που δεν παω γιατρο..


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...