Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα και από μένα! Εγώ έκανα την εμβρυομεταφορα την προηγούμενη Τετάρτη και τώρα περιμένω με άπειρο άγχος να έρθει η Δευτέρα! Όντως οι πιο δύσκολες μέρες είναι αυτές, όπως έχω διαβάσει από πολλές εδώ! Περνούν βασανιστικά αργά με πολλές διαφορετικές σκέψεις και συναισθήματα! Δεν ξέρω πόσο να περπατήσω και ποιο είναι το όριο της ήπιας δραστηριότητας. Πώς την παλεύετε με την αναμονή; 

      Μέχρι στιγμής δεν έχω συμπτώματα και δεν ξέρω αν πρέπει να έχω.. μόνο κοιμάμαι αρκετά μάλλον λόγω της προγεστερόνης όπως είπατε..

      Εύχομαι καλή επιτυχία σε κάθε μία ξεχωριστά! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

δεν κοιμήθηκες καλά;;

Εχω χάσει τον ύπνο μου ...o Γιώργος άρρωστος με βήχα..ξεσκεπάζεται, τσαντίζεται που δεν αναπνέει άνετα..βλέπει όνειρα...σε΄ολα αυτά παρούσα...και το βάρος δεν είναι και λίγο..η μικρή με κλωτσάει απίστευτα ..δονείται όλο το κρεβάτι...ουφ...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

tha arxiso na perno ta sibliromata pali,oxi tipota alo ala mi mou katseikamia kesariki kai adiaso entelos.

eixa kopsei ton sidiro epidi den mporo na troo tis teleytaies evdomades laxanika kai frouta...kai ponage i koilia mou...

felia ,kouragio!!!!perstika ston mikro!!!!!

καλά θα κάνεις... εγώ ανυπομονώ να τον κόψω..ενώ στην εγκυμοσύνη δεν είχα καθολου δυσκοιλιότητα τώρα δυσκολεύομαι παρόλο που τρώω πιο υγιεινά από τον τελευταίο καιρό της εγκυμοσύνης

πάντως τον τελευταίο μήνα ο αιματοκρίτης ανεβαίνει και πάλι, εγώ είχα 35 προεγκυμοσύνης, 32 στην εγκυμοσύνη (με 2 σιδήρους τη μέρα) και την βδομάδα πριν γεννήσω είχε φτάσει 37...ποτέ δεν είχα τόσο στη ζωή μου!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια???

εμεις καλα μαμ , κακα και νανι:P

καρδουλα που εισαι???μηπως γεννησες??

φελια περαστικα μωρε στον γιοκα σου υπομονη και θα περασει και αυτο

ινκα αγορασα ζυγαρια απο το μαγαζι του Ιασω 55 ευρω μου εφεραν κατι προσπεκτους στοδωματιο να νοικιασω για 3 μηνες 35 ευρω αλλα σκεφτηκα οτι δεν συμφερει αυτη μπορω να την εχω μεχρι 3 χρονων οποτε την αγορασα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελίτα φοβερός είναι ο γιόκας σου!!!!!!!!!!!!!!!!! Και σου μοιάζει!!!!!!!!!

Κι εσύ είσαι μια κούκλα, ρε κορίτσια τι θα γίνει;;; καμιά άσχημη σε αυτό το φόρουμ δεν έχουμε;;;;

Είστε κι εσείς λίγο σαν παλιάτσος με τα ρουχάκια;; κι εμάς τα περισσότερα μας πλέουν ακόμη

Λέω να κρατήσεις εσύ τον μπέμπη τον ήσυχο και να παραδώσεις τη μπέμπα με το που θα έρθει στο μπαμπά της που του μοιάζει κι όλας!!!

Ειδες?Ειχα μπει στο skype να μιλησω με την ξαδερφη μου που ειναι γαλλια και της εδειξα τον ανηψιο της στο βιντεο και μας τραβηξε φωτος και μας τις εστειλε και σας εστειλα μερικες να δειτε γιαυτο ειναι λιγο θολες .Λες ε μου μοιαζει?Κι αλλος μας τοπε.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια σημερα ο γιοκας τον επιαση μια λατρεια για το στηθος κι ενω εφαγε και μπιμπερο μετα οταν τον εβαλα να χονεψει στον ωμο με εγλυφε στο λαιμο , τον ξαναεβαλα στο στηθος και αρχισε να βεντουζαρει παλι και μετα ηρεμησε και κοιμηθηκε αφου ρουφηξε αρκετα. Αντε να δουμε. Τωρα τον βαζω περισσοτερη ωρα στο στηθος και τελος του δεινω το μπουκαλι να φαει οσο θελει.Δειχνει μεγαλη προοδο. Μετα πρεπει να εκπαιδευσω και τη μικρη.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψα σπιτάκι μου επιτέλους κυριολεκτικά κομμάτια!!!

Ως συνήθως με ταλαιπώρησαν τρελλά στο ικα, αλλα ευτυχώς τελειώσα μετα απο ενα διωρο!! Κάποια στιγμή δε με έπιασε ενας επίμονος πονος και ανησυχισα μπας και.. αλλα ευτυχώς 3 επαναλήψεις 25λεπτου ήταν και αλλη 1 τέταρτου και μετα στοπ!!Γενικώς κουράστηκα πολυ και εγινα θέαμα σε ολο το ικα Χαλκίδας μιας και ποναγα χαμηλά και ολοι ανησυχησαν πως γενναω!!

Ινκα με κανονικά παπουτσάκια περπατάνε, με της αγκαλίτσας δεν κανει εκτός αν ειναι geox οπότε τα πρωτα βηματάκια μπορουν να τα κάνουν μ'αυτα!! Εγω τελικά πηρα δυο ζευγαράκια,το ενα σπορτεξάκι geox 19 νουμερο που απ' οτι μου ειπαν κανει για ενα 6μηνιτικο παιδι περίπου, και ενα σπορτεξάκι ναικ 21 νουμερο για 10-12 μηνών περίπου. Απο 94 ευρω και τα δυο τα πηρα 50!!

Και βρήκα και τρια μπλ0υζάκια και δυο παντελονάκια για εννέα μηνών με 33 ευρώ και τα πέντε και πηρα και αυτα!! Απο παπουτσάκια της εχω πάρει μονο ενα ζευγάρι αγκαλίτσας με 10ευρώ, οπότε έπρεπε να της πάρω κατι ακομα!!

Κορίτσια εμεις εχουμε ήδη πει λεφτά και παιχνιδάκια ως δώρα!! Για τον απλούστατο λόγο πως όσοι φέρουν κατι θα τα αγοράσουν Αθήνα, θα τρέχω εγω λεχώνα να τα αλλαζω; Ενω με τα παιχνιδάκια δεν θα εχουμε προβλημα συν του οτι δεν επιβαρύνουμε κανέναν, υπαρχει μια γκάμα απο 2 ευρω μέχρι δεν ξερω και εγω ποσο!!!

Υδροχοάκι φυσικά και δεν αλλαξα γιατρο. Απ' οτι ξέρω μια απο τα κορίτσια θα ειναι μαζι μας απο την αρχη!! Και εγω την Μαρία προτιμώ, και η δεύτερη προτιμηση μου ειναι Φαιη!!

Νιώθω καλύτερα με τις συγκεκριμένες!!!

Φέλια γιατι σέρνεσαι;

Ελιτάκι είδες; οταν θέλεις κατι παρα μα παρα πολυ τα καταφέρνεις!!!!!! Μια χαρα τον βρίσκω τον γιοκα σου!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


elita που τον εχεις τον γαμπρο μου να τον δω και εγω παντως ταιριαζει με την μπεμπε και εμας ολα μας πλεουν χαχαχα

Σου στειλα .Δεν εχω φαις μπουκ. Αυτες μας τις τραβηξε η ξαδερφουλα μου στο σκαιπ γιαυτο ειναι λιγο θολες και κουνημενες αλλα εχουν πλακα. Μονο που δε φαινονται τα ματακια μας. Γενικα ο κερατουκλης δεν τα ανοιγει στο φως τον ενοχλει και με το φλας τα κλεινει


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι μου εστειλαν δώρο κάτι φλιζ κορμάκια απο το τζάμπο για την μικρή!! Είναι συνθετικά και εγω σιχαίνομαι τα συνθετικά υφάσματα, χωρίς αποδειξη ή καρτα αλλαγής μπορω να τα αλλαξω;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Τι καλα που ψωνιζετε για τα μπεμπακια. Και εμεις περιμενουμε οταν ερθει και η μπεμπα να παμε καμοια βολτουλα με το μαπαμπα και τον αδερφουλη. Ετσι θα τη βγαλουμε μεσα?Ασε που σε 10 μερες θαχουμε σαραντησει ολοι. Καλα εγω τοχω καταργησει ετσι κι αλλιως


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι μου εστειλαν δώρο κάτι φλιζ κορμάκια απο το τζάμπο για την μικρή!! Είναι συνθετικά και εγω σιχαίνομαι τα συνθετικά υφάσματα, χωρίς αποδειξη ή καρτα αλλαγής μπορω να τα αλλαξω;

Ναι αρκει να πας Δευτερα με Παρασκευη γιατι εμεις πηγε ο αντρας μου να αλλαξει κατι που μας καναν δωρο χωρις αποδειξη εννοειται και ηταν Σαββατο και τουπαν Δ με Π.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...