Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα και από μένα! Εγώ έκανα την εμβρυομεταφορα την προηγούμενη Τετάρτη και τώρα περιμένω με άπειρο άγχος να έρθει η Δευτέρα! Όντως οι πιο δύσκολες μέρες είναι αυτές, όπως έχω διαβάσει από πολλές εδώ! Περνούν βασανιστικά αργά με πολλές διαφορετικές σκέψεις και συναισθήματα! Δεν ξέρω πόσο να περπατήσω και ποιο είναι το όριο της ήπιας δραστηριότητας. Πώς την παλεύετε με την αναμονή; 

      Μέχρι στιγμής δεν έχω συμπτώματα και δεν ξέρω αν πρέπει να έχω.. μόνο κοιμάμαι αρκετά μάλλον λόγω της προγεστερόνης όπως είπατε..

      Εύχομαι καλή επιτυχία σε κάθε μία ξεχωριστά! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

εχεις δικιο ελιτα αλλα η δικια μου δεν δεχεται το στηθος κλεινει το στομα και δεν...τι να κανω?

Βγαζεις λιγες σταγωνες πριν να το βαλεις στο στομα της για να τη γλυκανεις?

Οι μαιες αν δεν ανοιγαν το στοματακι τους κανανε με το χερι λιγο πιεση στα σαγωνακια. Αλλα καλο ειναι να μη την πιεζεις. Λογικα θα πρεπει να πειναει και να της σταζεις λιγο γαλα απο το στηθος. Δεν ξερω καθε παιδι ειναι αλλιως εγω σουπα δεν περιμενω την ιδια ανταποκριση απο τη μπεμπα. Ειναι ζορικη. Γυναικες παιδι μου τι περιμενες.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ακριβως σαν τη δικη μου, την ειχα ορθια στον ωμο μου και με το που την κατεβαζα στο στηθος γυρνουσε το κεφαλι από την αλλη και φωναζε (για μπιμπερο προφανως). Αφου και στο νοσοκομειο τους ειχε κανει εντυπωση.

Μηπως τα υδροχοακια ειναι λιγο αναποδα??? Και θα εχω δυο τετοια!!!!!

Ειναι λενε λιγο περιεργα εμενα ομως βγηκαν Αιγοκερακια και ισως την γλιτωσω γιατι λενε πως ειναι πολυ καλα παιδακια και υπακουα. Θα σας πω εντυπωσεις


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως σαν τη δικη μου, την ειχα ορθια στον ωμο μου και με το που την κατεβαζα στο στηθος γυρνουσε το κεφαλι από την αλλη και φωναζε (για μπιμπερο προφανως). Αφου και στο νοσοκομειο τους ειχε κανει εντυπωση.

Μηπως τα υδροχοακια ειναι λιγο αναποδα??? Και θα εχω δυο τετοια!!!!!

εμενα ειναι αιγοκερακι για υδροχοακι ξεκινησε βεβαια αλλα μας την εσκασε


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

για υδροχοακια ρωτηστε εδω και ο γιοκας μου και ο αντρας μου παραλιγο και η μικρη...Κουβαλανε πολλη τρελα και τα μυαλα στα καγκελα με πιανει και εμενα το κριαρισιο μου και γινεται χαμος:P:p


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμενα η μικρη υδροχοος. Απαιτητικη νευρικη δυναμικη ανεξαρτητη, δεν σηκωνει και πολλα, κι αν εχει της μαυρες της σκουπιζει και το προσωπό της αν την φιλαμε. Για να μην αναφερω την εξυπναδα και την ομορφια της γιατι θα με πειτε χαζομαμα-κουκουβαγια.....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πεισμα δεν λες τιποτα ελιτα αν βαλω κατι στο κεφαλι μου γυρναω τον κοσμο αναποδα , ειμαι 24 Μαρτιου εγω . Νατασα και ο γιοκας μου τα ιδια φιλια και χαδακια δεν θελει πολλα πολλα και ειναι και πανεξυπνος χωρις υπερβολη νομιζω το εχουν οι υδροχοοι οσο για ομορφια το αβαταρ μου τα λεει ολα!!!!!κουκουβαααααααα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Παω να τον ταισω κοριτσακια γιατι αργησα αν και κοιμαται σαν πουλακι. Το πουλακι μου. Παλι τον κοιμησα στο στερνο και εβλεπα τηλεοραση. Μα ειναι τοσο γλυκουλης δε μπορω τρελαινομαι!!!!Αχχχ!!!!Ερως !!!Αφου πηγαινω και τον χαζευω την ωρα που κοιμαται. Πωπω τι θα γινει οταν μου φερει καμοια γκομενιτσα χιχι!!Λετε να γινω κακια πεθερα?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...