Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Malntalia said:

      Ψαθ ιασω

      Σας είπαν 3.500 και σκεφτεσαι αν είναι πολλά? Φαντάσου το καλά είναι το 4.500. Εμένα μόνο ένας μου έχει πει 3500, που ξεκαθάρισε ότι θα παρω τη μισή δοτρια είτε το μισό σημαίνει 5 ωάρια είτε σημαίνει 10.. και ήθελε προκαταβολή  πριν ξεκινήσουμε..  σε 2-3 άλλους που πήγα 5.000.. με τα φάρμακα  μέσα..αν τα έβρισκα-800..

      3.500 μόνο για την έμβρυομεταφορά. Με την ωοληψια της δοτριας και προκαταβολές προστέθηκαν άλλα 3.650 άρα σύνολο 7.150 με τα φάρμακα μέσα. Δεν το σκέφτομαι βασικά απλά ρώτησα από περιέργεια. 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μια χαρούλα, κοιμήθηκα και ενα τριωρο το μεσημέρι και ήρθα στα ισια μου!!!

4 μέρες με φυσιολογικο τοκετό και 5 μέρες με καισαρικη!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και στο Αττικο εγω με καισαρικη 5 μερες ειχα μεινει. Πεμπτη απόγευμα γεννησα δευτερα μεσημερακι εφυγα. Νομιζω πως αν συμφωνησει ο γυναικολογος και ο παιδιατρος ισως σε αφησουν νωριτερα.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

etsi mou fenete...3 meres me fusiologiko toketo k 4 meres me kesariki...8elw na rwtisw k times sta dwmatia, an exei monoklina...paei nomizw kapou 110euro to monoklino,k ta upoloipa arxizoun apo 70euro...eida oti nanai sto nikaias sta dwmatia mpainei opoios 8elei...k an den einai k polla ta lefta isws parw to monoklino.milame mpainei opoios 8elei!!! ase pou mazeuontai kosmos na dei to mwro k ginete xamos mesa!!!mikroviaaaaaaaaaaaaaaaaa


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με ασφαλεια ΤΕΒΕ σε τετρακλινο με καισαρικη 300Ε πριν δυο χρονια. Αν εχεις ΙΚΑ οι τιμες διαφερουν. Η νυφη μου με ΙΚΑ στο Ελενα με καισαρικη (ενα βραδυ επιπλεον και κατι ενεσεις λογω πιεσης) στα νεα λουξ δωματια 1100Ε από τα οποια τα 600Ε τα δικαιολογησε το ΙΚΑ.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Με ασφαλεια ΤΕΒΕ σε τετρακλινο με καισαρικη 300Ε πριν δυο χρονια. Αν εχεις ΙΚΑ οι τιμες διαφερουν. Η νυφη μου με ΙΚΑ στο Ελενα με καισαρικη (ενα βραδυ επιπλεον και κατι ενεσεις λογω πιεσης) στα νεα λουξ δωματια 1100Ε από τα οποια τα 600Ε τα δικαιολογησε το ΙΚΑ.

ika exw...1100euro ee??? kalutera na gennisw fusiologika telika!!!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω (χωρις να βαζω το χερι μου στη φωτια) οτι καποια νοσοκομεια ειναι φθηνοτερα στην καισαρικη γιατι θεωρειται εγχειριση. Δεν ξερω δηλαδη η νυφη μου αν πηγαινε φυσιολογικα τι θα πληρωνε τελικα.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ioanna ,me ton fisiologiko toketo kaneis panta ramata ston kolpo;...meta den exeis tin idia aisthisi;ti alazei meta;kai einai gia panta ;

Inka den kserw me sigoyria, an kaneis panta rammata, alla kserw periptwseis pou ekanan arketa. Eipame omws kai pali , i kathe periptwsi einai diaforetiki!

Oso gia tin aisthisi ekei katw, pali exw akousei oti meta apo 2-3 gennes isws ta pragmata kai na "xalarwnoyn" ligo..kai pali analoga me tin diskolia tis gennas...

Molis eftiaksa ntako kai fagame me ton antrouli mou kai twra "xtipaw" mia mikri lacta...ayrio pali prwino ksipnima kai Irakleio...kai methayrio???mpempoulaaaaaaaaaaa....!!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες μου...

Μωλις μπηκα κ εγω σπιτακι μου...

ειχα παει με την μαμα μου κ το σκυλακι μου βολτα στην Ν.Μακρη για φαγακι...κ οδηγησα κιολας...χαχα σουμαχερ ηταην η γκαστρωμενη ....:lol::lol::lol:

κ μετα εκανα μια σταση στν Βαρκιζα στα Χαγκεν Νταζ να παρω παγωτακια....παω για ντουζακι αραγμα στι κρεβατακι μου..κ γλυψ γλυψ παγωτακι...

Ελιτα....να ξεσπας κοριτσακι μου...για αυτο ειμαστε εδω..δεν εισαι κατινα..ισα ισα ..μια αξια γυναικα εισαι...το αλλο το ζωον ουτε αυο δεν φτιαχνει στο παιδι;; ελεος!!!!!!!!!!!

Μαμικουλ..χαχααχ αχουτο μωρε το σκυλακι.....ειναι κ γλυκας...;)

νατασουλα....αντε καλε.,,κ νομιζαμε οτι γεννησες...!:D

Ινκα...αχλαδι δεν λές τιποτα...χαχα

μου αρεσου τρελα οι περιγραφες σου στο σεξ...χαχαχαχαχα

Κοριτσακια μου..φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!

παω επανω για ξαπλα...

καληνυχταααααααααααααααα:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

elena fantazome sta dimosia nosokomia einai allios.

sta idiotika prepei na dikaiologisoun kai ta lefta pou tous dinoume

4 με 5 μερες. Εγω εμεινα 5 με καισαρικη.Νομιζω φτ ειναι 3 με 4.

Inka sto mhtera τουλαχιστον για το θηλασμο το λες στις μαιες και στο γιατρο σου και για φωτος την πρωτη μερα θα σου φερουν ενα εντυπο να συμπληρωσεις και να το παει ο αντρας σου στη γραμματεια. Μην αγχωνεσαι δε σε ξεχνανε. 27 ΟΙ 5 ποζες και 50 οι 10 (5 ποζες επι 2 κοπιες)

Πηγε ο αντρας στη μπουμπου το απογευμα. Μπαινοντας στο θαλαμο ακουσε ενα μωρο να κλαιει ηταν η δικια μας εκλαιγε γιατι πηναγε. Μας ειπαν οτι τρωει πολυ καλα εχει ορεξη, πειναλα 55 γρ ειπιε.Καθε δυο ωρες και αν πειναει κλαιει. Οχι νομιζαμε πως θαναι σαν το μπεμπη που δεν βγαζει κιχ?χαχα κατσε να δεις. Μηπως λεει να κατσει λιγο ακομα εκει?Πλάκα κάνω. Επισης του ειπαν οι μαιες πως θα κανει ανοιχτα ματια γαλανα. Τελικα μου φαινεται η μπεμπα θα μοιαζει στο μπαμπα και ο μπεμπης σε μενα.

Δυνατο κλαμα μου πε ειχε και απαιτητικο. Καλα εγω τοχα πει δεν ειχα καμοια αμφιβολλια για τη μικρη πως θαναι τσαουσω. Οχι καλομαθαμε με το μπεμπη που ειναι γατουλης και δε μιλαει?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...