Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Θα περάσουν αργά και βασανιστικά...

      Να είμαι ήσυχη και χαλαρή.. τις δύο πρώτες μέρες χουχουλιασμα.. μετά αντε να πάω και καμιά βόλτα.. 

      Filicine, utrogestan, Ω3-6-9, prolutex μια κάθε βράδυ.. 

      Επίσης η προγεστερονη σήμερα έπεσε από 23,9 στο 20.. κάτι που είναι φυσιολογικό... για να ξέρεις και συ συο λέω!

      Αργά και βασανιστικά έχεις δίκιο αλλά που θα πάει περάσουν και για τη χοριακη σου και για τη μεταφορά μου!!! Εγώ σβήνω τις μέρες σαν κατάδικος κάθε μέρα!!! Τέλεια λοιπόν χαλάρωσε κι απόλαυσε το για να περάσουν πιο εύκολα οι μέρες! Και δες το σαν ευκαιρία να κάνεις πράγματα που δεν θα προλαβαίνες στην καθημερινότητα! Εγώ τουλάχιστον έτσι προσπαθώ να λειτουργώ! Σε ευχαριστώ για την απάντηση για τη προγεστερόνη γιατί σίγουρα θα αναρωτιομουν! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εδω ειμαι κι εγω κοριτσια. Θα κρατησω το φλεβαρη, δεν μετακομιζω.

Διαβασα στην εφημεριδα οτι την τεταρτη ο ιατρικος συλλογος αθηνων απεργει σαν αντιδραση λόγω των γεγονότων, που τους ειχε ο Μακης κι οχι μόνο, κατά της τηλεοπτικης ιατροτρομοκρατίας λεει. Και ειχα κλεισει για NST και καρδιογραφημα. Για να δουμε.

Παρος περαστικουλια στη μικρη. Κι εμεις το περασαμε την προηγουμενη βδομαδα. Τρια 24ωρα κρατησε με αντιπυρετικα, εναλλαξ πονσταν ντεπον. ευτυχως δεν κολλησε κανεναν αλλον.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

πάλι καλά που ήθελες κάτι γρήγορο βρε καρδούλα...

να σας πω... σε λιγο θα τα φάτε τα πατώματα τόσο καθάρισμα που ρίχνετε

εγώ σήμερα την έκανα την παρασπονδία μου...έφαγα μια ολόκληρη κυπριακή πίτα με γύρο!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κι απο μενα. Paros περαστικουλια για τον μικρο.Και να προσεχεις κι εσυ μην κολλησει και μετα κολλησεις το μωρο. Πιο ευκολο ειναι να αρρωστησεις εσυ τωρα που εισα λεχωνα.

Καρδουλα ακομα εδω?Μια χαρα βλεπω ο αντρουλης σου μαγειρευει ολα τα καλα α βρε τυχερη.

Ινκακι περριτο να σου πω οτι οταν διαβασα πως εκανες σεξ και χτες και σημερα ζηλεψα παρα πολυ και μετα ειχα νευρα!!!!Καταλαβαινεις γιατι. Ρε κοριτσια εσεις που κανατε καισαρικη ή που εχετε ακουσει, ποναει μετα η μητρα αν το κάνεις γιατι φοβαμαι λιγο.Δε μπορω αλλο, θελω να τον φαω.....!!!!!!

Τελικα η μικρη μας παιζει κανονικα, σημερα πηρε μονο 10 γρ και ηταν 1930.Και ηταν ενας βαρεμενος παιδιατρος που μου πε, ε ειναι 1930, τρωει πολυ καλα με το μπουκαλι, ε σε 3- 4 μερες. Βρε αντε και μπιπ@$$%^&^%&*^&

μ$^%&^&*^&*. Αμα πια θα παιζουμε με τα γραμμαρια δηλαδη αφου το παιδακι τρωει κανονικα γιατι δε το δεινουν στη μανουλα να το παρει σπιτι οι τυπικοτητες τους μαρανανε. Δε μας χ%&^*&* λεω εγω?Καταλαβατε?Κι επειτα ειχα μια διαφωνια με τον αντρα μου γιατι δεν εχω το δικαιωμα να υπογραψω αν θελω να πάρω το παιδι μου σπιτι, μπορουν να μου το κρατανε και τι μου πε πως κι εμενα αν μου κανουν εισαγωγη σε νοσοκομειο, σαν ανθρωπος δεν εχω το δικαιωμα να βγω και να φυγω αν δε μου δωσουν εξιτηριο. Ειναι αληθεια?Κιαν δε θελω?

Ειναι πολυ σοβαρο αυτο. Και επειτα επειδη ειχα νευρα αρχισαν να με ενοχλουν διαφορα. Ξερετε με το θεμα της βοηθειας κλπ κλπ. Ν αμε εχει πιασει μια τσαντιλα μια μουλαριαση και δε θελω τιποτα και απο κανεναν και ποσο μαλιστα οταν σκεφτομαι πως η πεθερα μου καλη και αγια αλλα μεχρι α%$%%^& δεν τα καταλαβαινω καποια πραγματα οταν φτιαχνει φαγητα για την πρωην του αντρα μου επειδη ειναι ακαματρα και δε μπορει να φτιαχνει στο παιδι της ενα φαγητο.. Και δε θελω ρε κοριτσια με εχει πιασει το κριαρισιο μου. Και ο αντρα ς μου που συνενει και τα πηγαινει σιχτιρ. Για το απιδι λεει για να τρωει κανα φαγακι της προκοπης γιατι τον εχει με τοστ. Ε του λεω αφου εχει βρει τα κοροιδα εσας. Ετσι δεν ειναι εγω δεν τα καταλαβαινω αυτα, this is Greece, no america.Kai γιαυτο δε θελω απο κανεναν τιποτα. Κι ας ακουγομαι κακια με εχει πιασει τωρα, ειναι και οι αγαμιες που λεγαμε!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν εισαι κακια ελιτα. Εχεις τα νευρα σου που δεν εχεις το παιδακι σου σπιτι και σε ενοχλούν τα πάντα. Κατσε να ερθει το κοριτσακι σου και να ειστε ολοι μαζι, μια ενωμενη γροθια οι τεσσερις σας., και αδιαφορησε για τους αλλους.

Σημασια εχει η δικη σου οικογενεια.....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

καρδουλα μεχρι ποτε εχεις διορια??

elitaki χαλαρωσε...οταν παρεις κ τη μικρη σπιτι δεν θα ασχολεισαι με ολα αυτα..εισαι κουρασμενη εχεις κ νευρα κ ψαχνεσαι να ξεσπασεις τωρα..λογικο! αναπνοες αναπνοες...

inkaaaaaaaa πως καλε??? μπρααβοοο!!!

litsaki δεν πονεσε ε?? ωραια πηρα κουραγιο

παρος περαστικα...ο σκατοκαιρος φταει! αν δεν κανω λαθος μενεις γερακα??? κ εμεις εδω εχουμε τρελη υγρασια


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Ydroxoaki η διαφορά ανάμεσα στα δύο δωμάτια είναι΄ότι το οικονομικό τρίκλινο είναι λίγο πιο μικρό κατα τα άλλα οι παροχές είναι οι ίδιες....Ίσως να είναι και σε άλλο όροφο και τα οικονομικά να έχουν παράθυρο και όχι μπαλκονόπορτα....

Κι εμείς στο Μητέρα γεννάμε την εβδόμαδα που μας έρχεται.Όταν θα πάτε εκεί με τον άντρα σου θα σε αφήσει με τις μαίες να σε ετοιμάσουν και έκείνος θα πάει να κανονίσει το δωμάτιο...Μετά θα έρθει να σε βρει να του δώσεις την τσάντα με τα ρούχα που φόραγες και ανάλογα ή θα κάτσει μαζί σου μέχρι να σε βάλουν στο χειρουργείο ή θα του πουν να φύγει και να σε περιμένει στο δωμάτιο...

Φαντάσου να είμαστε και οι τρεις μαζί στο Μητέρα τις ίδιες μέρες...Μακάρι...Εγώ αύριο θα ξέρω ποια μέρα θα μπω, θα σας ενημερώσω...

ευχαριστω..τωρα βλεπω οτι εχει κ διαφορα 800 ή 600 euro αναλογα με τη γεννα! Αν ο μπεμπης δεν θελει να βγει λογικα οταν φευγετε εσεισ εμεισ θα πηγαινουμε!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ydroxoaki ,ki ego galazia limni eida ...kai eklaiga tin stigmi tis gennas!!!!!ti moraki apistefto einai ayto e;

ki ego omeleta efaga kai 6 sokolatakia ...ygeias..den paxenoun ayta!!!!xaxaxaxa!!!!efaga kai ena happy hipo..kiriaki simera !!!!!mexri na geniso tha gino tofalos!!!giati leo...avrio mporei na geniso as to fxaristitho simera ...ka na ta makaroia kai ta tyria kai i pites kai ta tsourekia...na mi sinexiso....

raili pou ta vlepoun ta morakia sou ...

mammycool,exei trelathei o spark e ;thelei na peksei ;mia xara pareoula tha einai gia tin mama ...pernaei kala mazi tis;

o ventouzas ti kanei ;anetos e;den se ksenixtaei poly e;

kardoula ,exeis trelathei stin lantza!!!xaxaxaxaxa!!!!se fantazome sta 4 san tin rena vlaxopoulou na triveis ta patomata!!!!!..ego exo faei kolima me ton neroxiti ..den afino kanenan na mou tripsei ton neroxiti mou!!!!!

elitaki ,imouna sigouri oti esy tha zileves perisotero ap oles gia to sexaki mou!!!!alla otan ekane esy ...emas mas skeftosouna;xaxaxaxaxa!!!!esy klineis mina ;nomizo oti siga,siga tha to ksekiniseis to spor.....

tora oso gia tin pethera....kai tin proin nyfi..poly kseftila tis vrisko!!!!

to kalo me olo ayto einai oti i pethera ksespaei ekei....kai oti i proin nyfi tha ginei faklana!!!xaxaxaxaxa!!!!ftiakse esy to fagito sou kai vres siga,siga ton tropo ...na erxete fagito kai sta dika sou paidia !!!!oxi giati eisai axristi!!!..alla eksipni!!!!..pantos mi kolas na tis zitiseis apo tora kati pou ftaxnei oraio...

ramonitsa,xaxaxaxa!!!!ayto me tin koilia pou ginete san axladi !!!den exo akousei kaliteri perigrafi!!!!

smouch!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...