Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Θα περάσουν αργά και βασανιστικά...

      Να είμαι ήσυχη και χαλαρή.. τις δύο πρώτες μέρες χουχουλιασμα.. μετά αντε να πάω και καμιά βόλτα.. 

      Filicine, utrogestan, Ω3-6-9, prolutex μια κάθε βράδυ.. 

      Επίσης η προγεστερονη σήμερα έπεσε από 23,9 στο 20.. κάτι που είναι φυσιολογικό... για να ξέρεις και συ συο λέω!

      Αργά και βασανιστικά έχεις δίκιο αλλά που θα πάει περάσουν και για τη χοριακη σου και για τη μεταφορά μου!!! Εγώ σβήνω τις μέρες σαν κατάδικος κάθε μέρα!!! Τέλεια λοιπόν χαλάρωσε κι απόλαυσε το για να περάσουν πιο εύκολα οι μέρες! Και δες το σαν ευκαιρία να κάνεις πράγματα που δεν θα προλαβαίνες στην καθημερινότητα! Εγώ τουλάχιστον έτσι προσπαθώ να λειτουργώ! Σε ευχαριστώ για την απάντηση για τη προγεστερόνη γιατί σίγουρα θα αναρωτιομουν! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ydroxoaki asta na pane kai simera enoite oti ksipnisa kai den ponaw idiaitera opws xthes alla h vlenna vlenna. parola auta exw mia entoni disforia pou mou prokalei kai ponokefalo san na piezoun ola pros ta katw. elpizw na gennisoume sintoma giati den me vlepw kala.

αυτη τη δυσφορια την εχω και εγω .. σαν να εχουν ολα κατεβει προς τα κατω..ανυπομονω να παω αυριο στον γιατρο να δω τι θα μου πει..


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καρδουλα στο μητερα δεν θα γεννησεις?? εχεις δει ποια ειναι η διαφορα στο 3κλινο με το οικονομικο 3κλινο?? οχι χρηματικα, τι λιγοτερο σου προσφερει το οικονομικο....ξερεις αν πρεπει να το κανονισουμε απο πριν το δωματιο η εκεινη την ωρα?


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κούκλες!!! Εγώ σήμερα απολαμβάνω μια απ'τις σπάνιες στιγμές πραγματικής ησυχίας! Ο άντρας μου πήρε τα μικρά βολτίτσα (δεν πήγα μαζί τους γιατί μισώ το κρύο και σήμερα κάνει ψόφο εδώ στα βόρεια!!!) και βρήκα χρόνο να κάνω δουλίτσες.... Πολλά φιλιά σε όλες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κ απο εμας... :D

Λιτσακι σουπερ η μπεμπα σου ε; ειδες με το χερι ; εσυ δεν πονεσες..τελικα ειναι κ θεμα γυναικας...κ απο οτι λενε ο γιατρος δεν σε ποναει οπως η μαια..αχ ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω..

Υδροχοακι Καρδουλα..αντε κοριτσακια μου με το καλο....

Καρδουλα κ να μην θελει ο μπεμπαρος να βγει...ο γιατρος θα στον παρει αυτες τις μερες..δεν μπορει να μεινει αλλο μεσα...42 βδομαδες πας..

Μαρακι..καλε πως την ακουτε την καρδουλα της;;;;;;;;;; Ακουγεται δηλαδη αν βαλει το αυτι του καποιος;

Κ εγω παθαινω φρικη αν δεν τον νιωθω..αλλα ειναι μεγαλα μωρε τωρα κ δεν εχουν πολυ χωρο...εμενα ο μπεμπης μου δεν με κλωτσαει πια..μονο κουνιεται....κανει τα συνηθισμενα βουναλακα του..κ μου κανει την κοιλια σαν αχλαδι....

Ινκααααααα..εισαι ξαναμανα ΘΕΑ!!!!!! :lol::lol:καλα ρε τρελλοκομειο πως μπορεις;;;;;;;

Μαμικουλ...ο σκυλακος δεν του μουγκριζει καθολου του μπεμπη ε;

Ηuidaki pampers ΟΛΕ το σπιτι ε;

εσυ θες να τον μπουγελωσεις που κοιμαται μεχρι τις 11; εγω τι να πω που ακοα δεν εχει σηκωθει απο το κρεββατι;;;;;;;;;;;;;;;;;γκρρρρ

καλα εχει κ την γναθο χειρουργημενη τωρα......αλλα κ παλι συνηθως δεν ξυπναμε κ νωρις γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Ελιτακι....αντε να φτασει η μπουμπουκα 2.....λιγο εμεινε ακομα....κοντευει το ζουζουνι ....κοντευει...

Ελένα..οντως καλε..χαμελεων εισαι..χαχα (σωστα το εγραψα;;;;χαχα) κ ασχημηηηηηηηηηηηηηηηη παπαπαπαπα....δεν βλεπεσαι κοπελια....χαχαχχαχα

Γιωτουλα περαστικα....! κανε λιγα χλύαρα ντουζακια....κ πινε χλυαρα ροφηματα...

Βρε Παρος...τωρα βρηλκε να αρρωστησει η κορουλα;

εχει πολυ πυρετο το παιδι;

Η ΝατασαΖ που ειναι ξερουμε; εχω μερες να την πετυχω....

Η Νινια γεννησε τελικα;

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Riaili τι κουκλάκια ειναι αυτά????? Όντως η κορούλα σου είναι θεάαααα!!!!!

ramonitsa τώρα δεν έχει, τις έδωσα ponstan το πρωί και απο τότε δεν έχει ανεβάσει, θα δούμε το απόγευμα πως θα είναι...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


περαστικά βρε πάρος! ευτυχώς που έχετε μεζονέτα δηλαδή!

όχι καλέ δεν του μουγκρίζει, απλά όλο θέλει να τον μυρίζει και να τον γλυφει και ο άντρας μου φρικάρει και στεναχωριέμαι κ εγώ...σήμερα θα πάει πάλι στο πατρικό μου γιατί τις καθημερινές το πρωί δεν μπορώ να τον βγάζω βόλτα και ο άντρας μου φεύγει πολύ νωρίς και θα μας ξανάρθει το σκ, μόλις ανοίξει λίγο ο καιρός θα τον πάρουμε μόνιμα...

έχει και παρέα η μαμά μου αφού ο αδερφός μου είναι φαντάρος και η αδερφή μου σπουδάζει καβάλα, έχει φρικάρει κάπως από εκεί που είχε κόσμο μέσα στο σπίτι ξαφνικά άδειασε

όντως νατάσσσσαααα που είσαι καλέ;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ydroxoaki η διαφορά ανάμεσα στα δύο δωμάτια είναι΄ότι το οικονομικό τρίκλινο είναι λίγο πιο μικρό κατα τα άλλα οι παροχές είναι οι ίδιες....Ίσως να είναι και σε άλλο όροφο και τα οικονομικά να έχουν παράθυρο και όχι μπαλκονόπορτα....

Κι εμείς στο Μητέρα γεννάμε την εβδόμαδα που μας έρχεται.Όταν θα πάτε εκεί με τον άντρα σου θα σε αφήσει με τις μαίες να σε ετοιμάσουν και έκείνος θα πάει να κανονίσει το δωμάτιο...Μετά θα έρθει να σε βρει να του δώσεις την τσάντα με τα ρούχα που φόραγες και ανάλογα ή θα κάτσει μαζί σου μέχρι να σε βάλουν στο χειρουργείο ή θα του πουν να φύγει και να σε περιμένει στο δωμάτιο...

Φαντάσου να είμαστε και οι τρεις μαζί στο Μητέρα τις ίδιες μέρες...Μακάρι...Εγώ αύριο θα ξέρω ποια μέρα θα μπω, θα σας ενημερώσω...


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Huida, εγω μένω στο ύψος της Αγ. Ελεούσας, στο τέλος της Ακροπόλεως... κοντά είναι...

Γιώτα, ελίζω να είσαι καλύτερα...αν δεις οτι δεν υποχωρούν τα συμπτώματα μίλα με τον γιατρό σου και ρώτα τι μπορείς να πάρεις απο φάρμακα...

Ramonitsa είχα τρελό άγχος για την εξέταση, φοβόμουν ακόμα μήπως σπάσουν και τα νερά αλλά τελικά όλα καλά... μάλλον είναι και θέμα γυναίκας και θέμα γιατρού, τι να πω?


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

kalispera kai pali. ydroxoaki me kalipse h huida:)

egw den mporw na valw kolo katw. skoupisa kai sfougarisa pali to spiti parolo pou eixa kanei geniki xthes kai molis kathisa. evala kai ena plintirio akoma to apogeuma siderwma enoite kai tora skeftome ti na mageirepsw. kamia idea vre koritsia. phge kai arga tpt grhgoro.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...