Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάρες!!!

Τι κάνετε σήμερα;;;

Βρε κοπελιές,εμένα ο γιατρός μου απαγόρευσε κάθε ίδους εμβόλιο!!!

Μαρία προπληρωμένη απο Τρ.Πειραιώς;;;Εγώ έχω αλλού λογαρισμό και πρέπει να μεταφέρω χρήματα...και δεν έχω πάει να φορτώσω την κάρτα μου γιατί βαριέμαι.

Στις αγορές με λίρα να προσέχετε και το συνάλλαγμα...πριν κάποιες μέρες ήταν μικρή η διαφορά λίρας ευρώ που σημαίνει καλύτερες τιμές...τώρα ανέβηκε πάλι....

Απο σTHθόδεσμο φοράω τα παλιά μου καλά δαντέλα-μπανάλα..το β*ζ* δεν έχει αλλάξει καθόλου..θα φταίει που θήλαζα ήτο έγκυος...

Με τον μικρό τραβάω ζόρι..ξυπνάει όλη νύχτα και φωνάζει "μαμά..΄"..αν τον πλησιάσει ο άντρας μου ουρλιάζει,θέλει μόνο εμένα ΜΟΝΟ!!!ΟΥΦ...κομμάτια είμαι.


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

!Κορίτσια καλημέρα και απο εμένα!!!

Σήμερα ξύπνησα πάλι απο τα χαράματα γιατί με πόναγε το στομάχι μου υπερβολικά και δεν ξέρω το γιατι... Το μεσημερι θα φτιαξω καμια σουπα να φαω μπας και ηρεμίσει...

Τελικά κορίτσια μπιμπερό παρήγγειλα αυτα απο το ebay αυτα: http://www.tommeetippee.co.uk/images/product/ctn_bottles_6pack11204821323_147.jpg

Τα έξι 23ευρό και εδώ το ένα έχει 13!!!!!!

Και εγώ μόνη μου είμαι αλλά μια βδομάδα έμεινε, την άλλη Παρασκευή θα είμαι απο το πρωι μεχρι το βράδυ με τον αντρούλι μου!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Σιλβη μου ξεκίνησα δυναμικα με 2 μινι ιον γαλακτος με το που σηκώθηκα

(θελω πολύ γλύκο οταν ξυπναω) και 1,5 τοστ διπλα ολα!

Ισως να φταιει οτι το ζαχαρο μου ηταν στην νηστεια 60! Υπογλυκαιμιες εχω...

Σουτιεν αλλαξα απο 3 μηνών ..αυτα τα αηδιαστικά της εγκυμοσύνης...χωρις μπανέλα. καλα σε ρουχα μου πριν δεν μπαινω πουθενά εδω και μηνες...αναρωτιεμαι αν θα τα ξαναβαλω ποτε... τα χειμωνιατικα δεν τα κατεβασα καν!! περιττο!!

Την ειδα και εγω λιγο την εκπομπή του Τριανταφυλλοπουλου..Πολυ επιμονή για το εμβόλιο!!! Δεν ξέρω τι να πω..θα ήθελα να ξέρω ποσες έγκυες το εχουν κανει στην Ελλάδα! Ενημερωτικά.. Καπου εντωμεταξύ διάβασα οτι ακόμα και ο απλός ιος της γρίπης αν το κολλήσει εγκυος επηρεαζει τα κύταρρα του εμβρύου και μπορει να προκαλέσει και σχιζοφρένεια????? Θεούλη μου!!! Θα το ψαξω και στο internet...


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια !!!!!!!!

Επιτελους σημερα θα δω την μπεμπουλα μου η οποια απο το πρωι με εχει ρημαξει στο κλωτσιδι βεβαια εχω αργα ραντεβου με τον γιατρο στις 8και δεν περναει η ωρα.

Ρε κοριτσια και εγω απορια το εχω θελω να παρω 2 σουτιεν θηλασμου για να τα παρω μαζι μου στο μαιευτηριο αλλα δεν ξερω πως να υπολογισω το νουμερο ας πουμε τωρα φοραω ενα νουμερο μεγαλυτερο απο αυτο που φορουσα πριν μεινω εγκυος το σουτιεν θηλασμου τι νουμερο να το παρω? τον γιο μου δεν τον θηλασα καθολου και ετσι δεν ξερω ποσο μπορει να μεγαλωσει το στηθος


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Katerina νομίζω πως αν πάρεις ενα νούμερο μεγαλύτερο θα είναι καλό εκτός και αν αυτό που εχεις τώρα είναι άνετο, είναι καλύτερα να σε κραταει καλά παρά να σου είναι μεγάλο!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

paros γενικαστα σουτιεν ειμαι πολυπεριεργη δυσκολα βολευομαι με καποιο γιαυτο το λογο θελω να με σφιγγει να μου κραταει το στηθος και οχι να ειναι χαλαρο εχω και σχετικα μεγαλο στηθος και δεν αντεχω καθολου να μην το κραταει


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Του Θηλασμού έτσι και αλλιώς είναι ολόκληρα οπότε το κρατάνε το στήθος αφού το πιάνουν όλο. Εγώ θυμάμαι μια βδομάδα πρίν γεννήσω είχα πάει στο Mothercare και είχα πάρει!Δεν μεγαλώνει και πολύ μετά την γέννα..


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!!!

Εδω εχει εναν υπέροχο καλοκαιρινο καιρό!!! Με κοντομάνικα ειμαστε!!!

Θέλω να χειμωνιάσει επιτέλους!!!!!!!

Εμείς συνεργαζόμαστε αποκλειστικά με την πειραίως!!! Εχουμε winbank εξού και την εβγαλα εκει, αλλα ολες οι τράπεζες το κάνουν αυτο!!!

Κατερινάκι θα δεις την ζουζουνα σου σήμερα; Εγώ εχω αλλες 17 μέρες και τις μετράω πως πως!!!!

Ινκα εχω πόνους και τραβήγματα σε όλη την κοιλιά!! Πονάει πολυ η ενδομητρίωση, η μέση το ισχύο κτλ!!! Γενικώς ειμαι ενα ερείπιο!!!!

Υδροχοάκι δεν το κατάλαβα αυτο!! Οοοχι δεν θα με πιάσει ανησυχία!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω σκεφτομαι να μπω στον 9ο με το καλο και μετα να παω να αγορασω σουτιεν θηλασμου για να ειναι κοντα στο μεγεθος παντως μιας φιλης μου που θηλαζει αποκλειστικα 6 μηνες το στηθος της ειναι τεραστιο καμια σχεση με το πως ηταν στην εγκυμοσυνη.

Μαρια ναι σημερα θα παω και μετραω τις ωρες γιατι εχει περασει και ενας μηνας απο την προηγουμενη φορα..Μην ανησυχεις και εγω ερειπιο νιωθω ανεβαινω τις σκαλες του σπιτιου και λαχανιαζω στην 1η εγκυμοσυνη ειχα τρελη ενεργεια περπαταγα με τις ωρες στα μαγαζια τωρα σκεφτομαι πως εχω καταντησει ετσι το περπατημα με κουραζει , ξαπλωνω παω να σηκωθω και με πεθαινει ο γοφος μου κουραζομαι με το παραμικρο αστα παλιογρια:P


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Είσαι τυχερή, εμένα εχει μεγαλώσει σχεδον δυο νουμερα το στήθος μου!!! Λίγο το πρηξιμο, λίγο τα 12 κιλά (+10 επιπλέον που ημουν)!!!! Δεν θέλει και πολύ!!! Το πρωτο τρίμηνο ποναγα πολυ στις θήλες με τις ραφές των σουτιέν οπότε πηγα και πηρα ενα βαμβακερό χωρίς ραφές, μετα απο δυο μηνες δεν μου έκανε, οποτε πηγα και πηρα ενα εγκυμοσύνης!!! εεεε.. πριν 1 μήνα σταμάτησε να μου κρατάει καλά το στήθος (φυσιολογικό αφου το ειχα πλύνε βάλε) και πηρα ενα θηλασμου!!!

Πάντως απο το μοδερκεαρ Αγγλιας παρήγγειλα δυο σουτιένα θηλασμου με 27,5 ευρω και τα δυο!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω σκεφτομαι να παραγγειλω αλλα κολαω λιγο γιατι δεν ξερω νουμερο και σκεφτομαι μηπως να τα παρω απο δω να τα δοκιμασω καλυτερα καλα εγω απο κιλα ειμαι περιπου συν 14 σημερα θα δω στον γιατρο γιατι εδω στο σπιτι σταματησα να ανεβαινω στην ζυγαρια


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια που θα δείτα τα μπεμπάκια σας...ζηλεύω!!!

Την άλλη βδομάδα θα πάμε εμείς...

Σουτιέν κι εγώ άλλαξα ξεκινώντας από το Νο4 τώρα γεμίζω το Νο 5 της γιαγιάς μου(μπαλένα χωρίς δαντέλα και ενίσχυση...ξέρετε τώρα...) και μου είπαν του θηλασμού να είναι άλλο ένα νούμερο μεγαλύτερο!!! Από β*ζ* star περνάμε σε μα...star!!!

Με τα ρούχα ένα περίεργο πράγμα...εννοείται οτι τα δικά μου δε μου κάνουν και φοράω εγκυμοσύνης από τον 4ο-5ο αλλά το νούμερο είναι μικρότερο. Ενω τα δικά μου παντελόνια ήταν L-XL τα εγκυμοσύνης είναι M και μου κάνουν άνετα!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλημερούδια!!!!!

Χάθηκα 2 μέρες, είμαι σπίτι με αναρρωτική άδεια λόγω μέσης....

Στη δουλειά μου δεν ενθουσιάστηκαν για τις 3 μέρες άδεια που μου έδωσε ο γιατρός αλλά τι να κάνω???

Κατά τ'αλλα, ολα καλα....

Ελπίζω μέχρι τα μεσα της άλλης εβδομαδας να έχω παραγγείλει και τα έπιπλα της μπουμπούς...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Litsaki ποοοοσοοοο σε καταλαβαίνω!!!

Να ρωτήσω κατι σχετικό - άσχετο..σινεμα πατε?? θα πηγαίνατε???

Ψιλοδιστάζω να κλείσω...λογο κόσμου, αλλα ο αντρας μου λεει οτι ειμαι υπερβολική!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsia!!!!!!

litsaki,den pirazei as stravosoun ligo kai i aloi den pirazei ...esy tha skeftese mono tin beboula sou!!!!

maria ,ki ego dyo nomera exo allaksei mexri stigmis ...apo b se d !!!!pou tha ftasei?pistevo oti to 1 no einai apo ta kila +11.

i endomitriosi den ksero ti einai oute ksero me ti eksetaseis to vriskeis ...stin egimosini ti simvenei akrivos stin mitra kai ponas ?

sou exei dosei tipota alla ektos apo yutopar?

georgia ,super sexy se vrisko ...fantazome oloi i adres ekei tha se koitazoun e?posa kila exeis parei ?pou psonizeis rouxa egimosinis ena noumero mikrotero???????thelo ki egooooooooooooooooooooo!!!!!!!:):)

katerina,ki ego ta rouxa thelo na ta dokimaso eidika ta soutien .....poso exoun stin ellada ?giro sta 20 ,25 ?den exoun ?ego apo eksoda egimosinis epidi den doulevo exo kanei liga mono 3 soutien ena tzin ki ana kolan exo parei ...opote den me niazei ...na do vevea tora pou erxonte kai ta xristougenna...ti tha prokipsei ...

giati les kourazese pio poly tora?logo kilon?i epidi se kourazi o bobiras?na mas peis gia tin beboula sou tha exei ginei gomenara pia!!!!!!

felia ,thilazes kai emines egyos ?ti koulo!!!!kai pos ...pote stamatises na thilazeis ?pes mas kanena mistiko gia ton thilasmo ...afou esy ta kataferes!!!!!

ydroxoaki ,poly xamilo zaxaro e?gia na tros proi ,proi sokolata....fantazome oti thes na tros kathe misi ora .....ego exo 68 nistiki kai mou eipe i maia na troo syxna gia na mi ginome terataki tazmanias apo tin pina .....kai troo sixna ...:)

exo mia aporia...to allo miso tost pios sou to troei?

paros ,den thimame esy eixes thilasei?poso sou megalose meta tin genna ?

exo akousei pou merikes forane 2 soutien ...gia pio logo ?

smouch !!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...