Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Θα περάσουν αργά και βασανιστικά...

      Να είμαι ήσυχη και χαλαρή.. τις δύο πρώτες μέρες χουχουλιασμα.. μετά αντε να πάω και καμιά βόλτα.. 

      Filicine, utrogestan, Ω3-6-9, prolutex μια κάθε βράδυ.. 

      Επίσης η προγεστερονη σήμερα έπεσε από 23,9 στο 20.. κάτι που είναι φυσιολογικό... για να ξέρεις και συ συο λέω!

      Αργά και βασανιστικά έχεις δίκιο αλλά που θα πάει περάσουν και για τη χοριακη σου και για τη μεταφορά μου!!! Εγώ σβήνω τις μέρες σαν κατάδικος κάθε μέρα!!! Τέλεια λοιπόν χαλάρωσε κι απόλαυσε το για να περάσουν πιο εύκολα οι μέρες! Και δες το σαν ευκαιρία να κάνεις πράγματα που δεν θα προλαβαίνες στην καθημερινότητα! Εγώ τουλάχιστον έτσι προσπαθώ να λειτουργώ! Σε ευχαριστώ για την απάντηση για τη προγεστερόνη γιατί σίγουρα θα αναρωτιομουν! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

παιζει λιγο ή αυριο ή τριτη βρε Μαρακι γιατι δεν ειναι 2 κιλα ακομα ουφ. Χτες ηταν 1920. Σημερα μπορει ναναι 1950. Αστο καλο την ψυχη μας βγαλαν. Παντως τρωει πολυ καλα με το μπιμπερο.Ελπιζω οτν τη ζυγισουν να μην εχει κανει κακακια.χιχι!!!Παντως το μικρο ηταν 1980 οταν μας ειπαν πως θα φυγει την επομενη.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα και απο μας!!!!!!

ydroxoaki & kardoula περιμένουμε τα ευχάριστα σήμερα!!!!!

Εμένα η μικρή μου έχει απο χθες πυρετό... Τι γκαντεμιά ρε γ@μ*τ*... Τώρα έχω τον μπέμπη επάνω και την μικρή κάτω... Ο θεός, βοηθός..

maria το φορμάκι το πήρα απο το Du Pareil au même. Εδώ έχει τα καταστήματά του στην Ελλάδα http://www.dpam.com/boutique.php?region_id=6.


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Kardoula σε καταλαβαίνω απόλυτα.. Και εγώ το προηγούμενο Σάββατο ήμουν σε άθλιο χάλι, λες και θα έμενα για πάντα έγκυος... Απο μέρα σε μέρα θα γεννήσεις, μην σου πω απο ώρα σε ώρα!!!!! Πάρε τον αγαπημένο σου και πηγαίντε καμια βολτούλα να ξεχαστείς! Ο μικρός ετοιμάζεται, δεν έχει και άλλη επιλογή!!! :)


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules!!!!!

kardoula?akoma edo ? ti les re paidi mou ...alla pou tha paei ...apo stigmi se stigmi ....ouaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

to ydroxoaki lete na genise ?

..den ksero gia sas ...alla ego kasnakana sex!!!!!!stin kosmara mou???

na exoume oles mia omorfi mera!!!!!!!

smouch!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα..

Σήμερα ο γιόκας μου μας επέτρεψε να χουζουρέψουμε για 1η φορά Κυριακή..ξύπνησε στις 6:30 γιατί είχε ξεσκεπαστεί και κρύωνε, τον σκέπασα καλά και κοιμήθηκε αμέσως..μετά ξαναξύπνησε στις 9:00 και για 1η φορά τον πήρα στο κρεββάτι μας, τον έκανα σφιχτή αγκαλίτσα και ξανακοιμήθηκε!!Συνήθως όταν τον φέρνουμε στο κρεββάτι μας μόνο παιχνίδια θέλει..και μας είχε αγκαλιάσει βρε κορίτσια και γύρναγε μία στον ένα μία στον άλλο "μανούλα" "μπαμπάκα"..ήταν σκέτη γλύκα!Μετά μας χαίδευε τα μαλλιά και διάφορα..λές και καταλαβαίνει ο ζούζουνος πώς είναι οι τελευταίες ώρες απόλυτης κυριαρχίας του!Χαχαχα...

Καρδούλα, όλα θα εξελιχθούν ομαλά, καταλαβαίνω πώς έχεις κουραστεί, προσπάθησε να ασχοληθείς με κάτι άλλο για να ξεχνιέσαι όσο είναι δυνατόν!

Εχω ψωνίσει και εγώ από το www.dpam.com και μαλιστα τώρα έχουν και πολύ καλές εκπτώσεις..εγώ έχω ψωνίσει μέσω internet και η εξυπηρέτηση ήταν άψογη!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ioanna εγώ απο το mall ψωνίζω ή απο το κατάστημα της Κηφισιάς! Έχει τέλεια ρούχα και απίστευτες τιμές!!!

Inka βλέπω το πήρες πατριωτικά το θέμα!!! Μπράβο, αντε σε βλέπω μανούλα Ιανουαρίου και σένα!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!!!!!!!!!!!

Και εγω εδω... Υδροχοακι στειλε κανενα μνμ καλε να μαθουμε τα νεα σου.....

Μαρακι τσαμπα ανησυχησες βρε κοπελα μου.. Αχ, αν απο τωρα μας ταλαιπωρουν ετσι φαντασου να γεννηθουν και να μεγαλωσουν και λιγο!!!

Huida νομιζω εχεις δικιο... ο γιος της Καρδουλας περιμενει να γεννησεις και εσυ να ειστε παρεουλα στο μαιευτηριο, και να γινω και εγω καλα να μπορω να ερθω να τον δω!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω παντως σημερα ειμαι ακομα πιο χαλια... Η μυτη σημερα ειναι Κεντερης και Θανου μαζι... (ενα πακετο χαρτομαντηλα καθε μια ωρα:-() και με ποναει πολυ και ο λαιμος και το αυτι.... Για να δουμε τι θα γινει... Ευτυχως δεν εχω ανεβασει πυρετο.. μονο δεκατα... Ουφ... κουραστηκα κοριτσια!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από εμάς!

κοιμηθηκαμε τέλεια από τις 12 μέχρι τις 9 με 2 φορές ξύπνημα για γάλα! Έπωφελήθηκα της παρουσίας του μπαμπά μας και έκανα σούπερ μπάνιο και έφτιαξα και τα μαλλιά μου :P Τώρα ακούμε μουσικούλα. Ο σπαρκ άρχισε να ηρεμεί, χθες ήταν περίεργος ήθελε να τον μυρίζει συνέχεια και να τον γλύφει αλλά σήμερα κάθεται ήσυχος, βέβαια που και που ζητάει την προσοχή μας, κυρίως όταν ασχολούμαστε και οι 2 με το μπέμπη

ίνκα είσαι θεά! είσαι η έγκυος θεά του σεξ!! Υποκλίνομαι σου λέω...

γιώτα περαστικά τι άλλο να πω...υπομονή

καρδούλα και huida το κόβω να γεννάτε μαζί! θα χει πολύ πλάκα! Ε μα έχει και τρελό κρύο, χαζά είναι τα μπεμπάκια να βγουν;;

ιοanna πώς περιμένει ο νικόλας την αδερφούλα του;;

Σε λίγο θα ταίσω το μπέμπη να κοιμηθεί και μετά έχει σίδερο μωρουδιακά...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καρδούλα μην ανησυχείς, που θα πάει θα "σκάσει μύτη" ο μπέμπης σου... ίσως αργότερα μέσα στην μέρα!!

Huida, που είναι το πατρικό σου και η δουλειά σου καλέ??

Inka, κοριτσάκι μου δεν παίζεσαι!! Μπράβο!! Χαρά στην όρεξη σου...χαχαχα!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια μπηκα με μια αγωνια σημερα να δω αν γεννησε η καρδουλα ή το υδροχοακι

kardoula ην στεναχωριεσαι ο μπεμπης με τα συμπτωματα που εχεις σιγουρα θα σκασει μυτη σημερα ή το πολυ πολυ αυριο θα δεις:D:D

ελιτακι τι καλα θα παρεις και την κορουλα αυριο ή μεθαυριο αντε να γινεται οικογενεια επιτελους!!1

ινκα τυχερουλα και εγω ελεγα οτι θα κανω οταν φτασω 37η εβδομαδα και τελικα δεν προλαβα και τωρα με τα λοχεια εχω καιρο:mad::mad:

Γιωτ που κρυωσες καλε μεσα στο σπιτι??

Μαρακι μην ανησυχεις τοσο τα μωρακια εχουν και περιοδους ηρεμιας μεσα στην κοιλιτσα που δεν κλοτσανε πολυ

Παρος τι γκαντεμια και εγω το ιδιο τρεμω μην αρρωστησει ο γιος μου και κολλησει η μικρουλα προσεχε πολυ τον μικρο

Εχθες κοιμηθηκαμε πολυ καλυτερα καναμε 3 ωρα και 3 μιση ωρα και ετσι ξεκουραστηκα και εγω:D:D


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!

Δεν γεννησα!!

αλλα εξακολουθω και ποναω λιγοτερο ομως..οπως καταλαβαινετε ετοιμασα βαλιτσα port bebe ! αν την γλιτωσω και σημερα θα κανω και ενα ψευτοξυρισμα να ειμαι ετοιμη! πολυ πονο παντως


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...