Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      4 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα! Ναι μου έχει τύχει. Για την ακρίβεια σε όλες τις ωοληψιες είχα πάνω κάτω ίδια ε2, καί μπορεί να παίρναμε είτε ένα είτε έξι είτε κανένα ,είτε νά ήταν ανώριμα. 

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      πρίν από 4 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      @Neverstop κανονικά έπρεπε να μας κάνουν δώρο και ψυχολόγο !!!😂😂

      5 ώρες πρίν, helena212 είπε:

       

      Έχω ακούσει για ωοθηλακια κυστικά, που δεν έχουν μέσα ωαρια.. αλλά δεν ξέρω αν ανεβαίνει η ε2 όταν είναι κυστικα.  Ο γιατρός τι σου είπε?

      Όλα πήγαν κατ ευχην.. δεν άλλαξαν καθολου ποιότητα οι βλαστοκυστες.

      Επόμενη Παρασκευή χοριακή.. 🙏

      @helena212 καλή τεράστια χοριακη να έχεις κορίτσι μου!

       

      On 24/9/2024 at 1:05 ΜΜ, Katiamaxiking είπε:

      Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό και μου είπε στη μεθεπόμενη περίοδο να πάω για διέγερση με enolva και puregon 300. Μου είπε ότι ενώ έχω αποθέματα και οι ωοθήκες είναι δραστήριες (μου έκανε υπέρηχο και είδε 13 ωοθυλακια) για κάποιο λόγο δεν ανταποκρίνονται τόσο στα φάρμακα και ίσως την προηγ φορά που πήραμε 12 καλά ωάρια να μην ήταν τελικά και τόσο καλά. Την προηγ φορά το αποδώσανε στο κακό σπερμα τώρα μάλλον και στα ωάρια. Ας ελπίσουμε και από την επόμενη να προκύψει κανένα καλό εμβρυακι και να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά. 
      ανεξήγητα φαινόμενα και εγώ και ο άντρας μου! 

      Τι εννοείς ότι τα 12 ίσως να μην ήταν καλά;δε σου είχαν πει ότι ήταν καλά όταν στα πήρανε;

      • Ευχαριστώ 1
      • Χαχα 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

kardoula kai udroxoaki τι βλεπω εχετε πονακια??

Αντε τωρα θα αγωνιω και εγω να μεχρι να δω αν γεννησατε

ινκα τα πονακια ειναι σαν εντονα περιοδου στην αρχη ειναι χαμηλης εντασης αλλα δυναμωνουν σιγα σιγα οταν φτασουν τα 5λεπτα και ειναι αρκετα δυνατα δηλαδη κατα την διαρκεια τους να μην μπορεις να μιλησεις κλπ πας νοσοκομειο στα ψευτοπονακια που δεν ειναι τοκετος οταν αλλαζεις θεση ,σηκωνεσαι περπατας αρχιζουν και φευγουν οταν δεις οτι οι πονοι δεν φευγουν αλλα δυναμωνουν τοτε αυτο σημαινει οτι ειναι τοκετου

kardoula αν εχεις και βλεννα παντως εισαι πολυ κοντα!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τί έγινε βρε κορίτσια? Είχαν έρθει οι κουμπάροι μας και τώρα έφυγαν και μπήκα να τσεκάρω μήπως γέννησε καμμιά!!..Καρδούλα,Υδροχοάκι σας περιμένουμε..με (καν)ένα πόνο σας εύχομαι κοριτσάκια!!

Η κουμπαρα μου τρελάθηκε με το πώς κλωτσάει η μπέμπα..καλά μιλάμε για οριζόντια μετατόπιση κοιλιακού τοιχώματος όχι αστεία!!Λέτε να είναι τόσο ζωηρή..όφου χαθήκαμε τότε!!

Κορίτσια, καλό βράδυ και εύχομαι η αυριανή ημέρα να μας βρεί με καινούργια, ολόφρεσκα μωράκια!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε κοριτσια θα γεννησει η καρδουλα λετε?Υδροχοακι κι εσυ?

Αντε με το καλο για να δουμε. Περιμενουμε νεα σας.

Εγω ειδα τη μπεμπα, την πηρα αγκαλια και την ταισα. Τρωει πολυ καλα 40 με 50 και μολις παει δυο την παιρνουμε.Σημερα ηταν 1920. Ηταν σα ζωγραφια, αλλα λιγο ταλαιπωρημενη απο τα αυτοκολητα που της ειχαν στα μαγουλακια για τον καθετηρα που της εβγαλαν. Οταν την πηρα αγκαλιτσα γουργουριζε σα γατακι.Ο μικρος κανει ολο ταξιδια αυτες τις μερες Μαρουσι - Πειραια.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα (αν και λίγο αργά για καλησπέρα). Γυρίσαμε πριν απο λιγο και μπήκα να δω νέα σας... Καρδούλα, Υδροχοάκι γεννατε επιτέλους????

Άντε κοριτσάκια με το καλό...

Πήγαμε κι εμείς στο γιατρό σήμερα...

Είμαστε 3300, έχουμε πάρει θέση στη λεκάνη με το κεφάλι προς τα κάτω, και απ'ό,τι είπε ο γιατρός μέχρι την Πέμπτη λογικά δεν θα γεννήσουμε, θα ξαναπάμε το άλλο Σαββατο και αν ισχύουν όλες οι προϋποθέσεις μπορεί να μπουμε προγραμματισμένα την άλλη Κυριακή να γεννήσουμε!!!! Με εξέτασε και απο κάτω (χερι), τελικά δεν πονάει καθόλου και μου είπε οτι προβλέπεται να έχω έναν εύκολο και γρήγορο τοκετό... Μακαρι να ισχυει αυτό για όλες τις εγκυούλες....

Αυτά κοριτσάκια μου...

Θα τα πούμε το πρωί ελπίζω με πολλά και ευχάριστα νέα!!!

Καληνύχτα και φιλιά πολλά!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες και μπεμπάκια καλημερούδια!!!

Χθες σας άφησα τελευταία και σημερα βλέπω είμαι πρώτη...

Μπήκα νωρίς να δω μήπως έχουμε κανένα νεότερο απο τα κορίτσια (καρδούλα, υδροχοάκι) αλλά απ'ότι βλέπω τίποτα προς το παρόν...

Χθες το βράδυ κοιμήθηκα πολύ καλά μετά απο 2-3 βράδυα που έβλεπα περίεργα όνειρα και είχα άγχος, μάλλον με καθησυχασε ο γιατρός χθες αρκετά...

Εύχομαι να έχουμε μια πολύ όμορφη Κυριακή (αν και συννεφιασμένη, προς το παρόν) και θα τα πούμε αργότερα...

Φιλάκια πολλά σε όλες τις μανούλες και τα μπεμπάκια σας...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimera kai apo mena.

xthes vradi den koimithika katholou kala. eixa ponous alla oxi taktikous kai oute ponous pou na mhn antexonte ektos apo merikes fores. eimai akoma edw loipon kai perimenw pote tha kratisw kai egw to mpemph mou agkalia. o mpagasas kati kserei kai den vgenei.

ydroxoaki esy mporei kai na kratas to mwraki sou agkalia tora. ante kopela mou sou euxome ta kalitera perimenoume nea sou:)

filakia kai kalhmera

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!!!!!

Καρδούλα, Υδροχοάκι πως είστε; τι έγινε;

Λιτσάκι πολυ καλα τα νέα, μεγάλωσε η κοράκλα σου!!! Σε επτά μερούλες θα εχεις το κοριτσάκι σου αγκαλίτσα!!!!!!!

Εγω χθες κοιμήθηκα πολυ άσχημα αλλα πολυ βαριά!! Ξύπνούσα ανα διωρο απο ένα έντονο πόνο στο κέντρο της κοιλιάς κάτω απο τον οφαλό μου και έντονο πόνο στην μέση και στην λεκάνη!!! Κάποια στιγμή τα χρειάστηκα γιατι δεν ενιωθα την μικρή!! Της μίλαγα, την χαίδευα, εκανα μικρά χτυπηματάκια με τα δάχτυλα μου στην κοιλιά να την ξυπνήσω,τίποτα αυτη!!! Τελικά στις 4.30 το ξημέρωμα ξύπνησα τον άνδρα μου για να βάλει το αυτί του στην κοιλιά να ακουσει την καρδιά της!! Δεν την άκουγε στην αρχή, αλλα ευτυχώς αυτή με κλώτσισε μαλακά εκείνη την στιγμή και την ένιωσα!! Περιττό να σας πω πως απο την ανακούφιση, ξέσπασα στα κλάματα βραδιάτικα!!! Μετα με χτυπαγε κανονικά, ακουσε και ο ανδρας μου την καρδιά της και ηρεμήσαμε!!! Ισως να προσπαθούσε να εμπεδωθεί!! Πάντως ολα καλα τωρα!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καρδούλα η μέρα δεν έληξε ακόμα, μπορει ο γιοκας σου να αποφασίσει να έρθει εντος της ημέρας!! Αυριο θα πας ξανα στον γιατρο;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Είναι καμιά εδώ;

Kardoula μου και Ydroxoaki τι έγινε;;;;;;

Litsaki θέλω τόσο καιρό να σου πω και το ξεχνάω συνεχώς ότι στην Καλλιθέα είναι το πατρικό μου και η δουλειά μου, εκεί γεννήθηκα και έζησα μέχρι τα 27 μου, και εκεί γυρνάω συνεχώς....;)

Το σαλόνι κορίτσια είναι γεμάτο πάνες...Είχε προσφορά χτες και πήραμε ένα τόνο πάνες με 40% έκπτωση...Τώρα δεν έχω που να τις βάλω και λέω να τις στοιβάξω πάνω στην τραπεζαρία!!!!Τι να κάνω;;;

Έχω ξυπνήσει και με νεύρα σήμερα......Γκρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


huida γιατι έχεις νεύρα;

Καρδούλα σκέψου απλά πως αν μεχρι την Πέμπτη δεν έχεις γεννήσει, θα μπεις Παρασκευή μέσα με ραντεβού και θα γεννησεις!!! Λογικά την Πέμπτη θα εχεις μπει στις 42 εβδομάδες σωστα;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Πτου να παρει. Τιποτα ακομα βρε καρδουλα. Μπηκα ολο αγωνια μονο για να δω αν εχουμε κανα νεο. Αφου θα φυγω σε 10 λεπτα για να παω να ταισω τη μπεμπα και σημερα. Αστο καλο αγωνια και αυτη βρε καρδουλα!!!!!Καλημερα πάντως σε ολες κοριτσακια. Θα τα ξαναπουμε οταν επιστρεψω. Φιλακια πολλα. Να δουμε θα μας


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσακι μου δικιο εχεις αλλα δεν νομίζω να σε πάει τόσο!!! Εξάλλου μην ξεχνάς πως ολα τα κοριτσια που γέννησαν ξαφνικά τις ΄επιασαν οι πόνοι!!! Με κάποιες μιλάγαμε το πρωι και το βράδυ μάθαμε πως γέννησαν!! Ετσι θα εισαι και εσυ!!

Ελιτάκι ελπίζω να σου πουν και ομορφα νεα σημερα και αυριο το πρωι να πας με την καλαθούνα της!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Kardoula μου μη στενοχωριέσαι!!!Θα έρθει ο μπεμπάκος. Περιμένει τον φίλο του τον δικό μου να γεννηθούν μαζί......;)

Έχω νεύρα γιατί ο άντρας μου κοιμάται και δεν ξυπνάει να μου κάνει παρέα και μου ρχεται να πάω να τον μπουγελώσω.....!!!!!!


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...