Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      4 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα! Ναι μου έχει τύχει. Για την ακρίβεια σε όλες τις ωοληψιες είχα πάνω κάτω ίδια ε2, καί μπορεί να παίρναμε είτε ένα είτε έξι είτε κανένα ,είτε νά ήταν ανώριμα. 

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      πρίν από 4 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      @Neverstop κανονικά έπρεπε να μας κάνουν δώρο και ψυχολόγο !!!😂😂

      5 ώρες πρίν, helena212 είπε:

       

      Έχω ακούσει για ωοθηλακια κυστικά, που δεν έχουν μέσα ωαρια.. αλλά δεν ξέρω αν ανεβαίνει η ε2 όταν είναι κυστικα.  Ο γιατρός τι σου είπε?

      Όλα πήγαν κατ ευχην.. δεν άλλαξαν καθολου ποιότητα οι βλαστοκυστες.

      Επόμενη Παρασκευή χοριακή.. 🙏

      @helena212 καλή τεράστια χοριακη να έχεις κορίτσι μου!

       

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΙΝΚΑ εισαι ΘΕΑ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχα

Τουλαχιστον το ευχαριστηθηκες κοριτσακι μου αυτο μετραει.....καλα η μπουμπου δεν κλωτσαγε;;;;;;;;;;;..αχ ουτε να με φανταστω δεν μπορω....

Φοββββββββουμαι..αχαχα

Καρδουλα λες να κουνιεται ολη η πολυκατικοια απο το ροχαλητο μου;;;;; απαπαπα....οταν με σκουνατει ο αρρεν για να σταματησω...ποπο ντροπηηηηηηηηη....τι να κανω ομως...αφου ειμαι τοσο μπουκωμενη κ αναπνεω απο το στομα;χαχα

Ιωαννα μου ...να σου πω ολα αυτα σκεφτομαι πιο πολυ παρα τον πονο της γεννας...Αλλα η μαμα μου μου ειπε ..οτι εκεινη την στιγμη θα θελω τοσο πολυ να γεννησω να ξελαφρωσω ..που αυτα δεν θα τα σκεφτομαι....ελα μου ντε ομως....που εγω ειμαι περιεργη με αυτα...παρολο που ποναω με πιανουν ντροπες!!!!!αχ αχ!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ολγακι...αστα να πανε..πολυ μπουκωμα...εκει που περναει για λιγο μεττα..ξανα μανα...γκρρρρρρρρρρρ

καρδουλα...θα βαλω τι κινητο μου να ηχογαρφει..να με ακουσω....χαχαχχα

Ποπο ντροπηηηηηηηηηη κ να εχεις τιο αντρα διπλα....:rolleyes:

Μονο οταν ξαπλωνεις σε πιανει;

ααααααααα εμεις το εχουμε κ κατα την διαρκεια της ημερας...

Αααααααααααααααααα τα νευρα μου..κοριτσια;;;;;;;;;;;;;

εχει ερθει ο γιο του αντρα μου κ σκοτωνουν μαζι κακους τωρα....

κ φωναζουν...ααααααααααααααα

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

παω να τους ξκλεισω την πορτα...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Ινκα θεα, κανε ξανα οσο προλαβαινεις.... Αφου το χαρηκες μην το συζητας καθολου!! χιχι

Εγω εχω αρπαξει πολυ ασχημο κρυωμα ρε γμτ... Που την αρπαξα? Ολη μερα μεσα στο σπιτι...:-( Ο λαιμος μου ειναι χαλια και η μυτη μου Κεντερης!!!. Οποτε μιας και μιλουσατε για ροχαλητο καταλαβαινετε... Τριζει οχι η πολυκατοικια, αλλα ολη η γειτονια...!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ινκα θεα, κανε ξανα οσο προλαβαινεις.... Αφου το χαρηκες μην το συζητας καθολου!! χιχι

Εγω εχω αρπαξει πολυ ασχημο κρυωμα ρε γμτ... Που την αρπαξα? Ολη μερα μεσα στο σπιτι...:-( Ο λαιμος μου ειναι χαλια και η μυτη μου Κεντερης!!!. Οποτε μιας και μιλουσατε για ροχαλητο καταλαβαινετε... Τριζει οχι η πολυκατοικια, αλλα ολη η γειτονια...!!

Υπομονη και περαστικούλια!Οσο για το πως κρυωσες μεσα στο σπιτι μην το ψαχνεις.Και γω αρρωστησα.Μεχρι και ανιβιωση πηρα.Απο ρευματα μου ειπε ο γιατρος


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου !!!!!

jend να σου ζησει το μπεμπε παντα γερουλι και υγειες και τυχερουλι!!!

Εμενα μολις εφυγε η πεθερα δε φτανει που εχω την αυπνοια μου εχω και τις επισκεψεις!!

Αυριο ερχεται η μανουλιτσα μου!!! ευτυχως!!!

Ελιτακι και μενα ετσι η μικρουλα καθε τρεις ωριτσες φαγητακι ρεψιμο και για μενα μενει καμια ωρα για υπνο!!!! αλλα πεταω απ΄τη χαρα μου οταν βλεπω να κατεβαζει τις γουλιτσες και οταν ακουω αυτο το τελειο ηχο οταν ρευεται το κοριτσακι μου!!!!

Η Νινια γεννησσε???? τι γινετε δε προλαβαινω να διαβασω!!!! φευγω κοριτσια με φωναζει το παιδακι μου!!!!!!

Οποια ειναι η επομενη που θα γεννησει στελνω τη θετικη μου ενεργεια και τις ευχες μου για οτι καλυτερο!!!!!! φιλακια -φιλακια


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

σημερα νομιζα οτι ηρθε η ωρα! με επιασε πονος τρελος στη μεση και εντονοι πονοι περιοδου απο νωρις το μεσημερι! ξαπλωσα πολυ και καπως καλυτερα τωρα αλλα εχω τσιμπιματακια και κατι σαν νευροπονακια απο κατω!

Μηπως να περιμενω το γεγονος?????


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

σημερα νομιζα οτι ηρθε η ωρα! με επιασε πονος τρελος στη μεση και εντονοι πονοι περιοδου απο νωρις το μεσημερι! ξαπλωσα πολυ και καπως καλυτερα τωρα αλλα εχω τσιμπιματακια και κατι σαν νευροπονακια απο κατω!

Μηπως να περιμενω το γεγονος?????

les???gia na doume!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...