Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      4 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα! Ναι μου έχει τύχει. Για την ακρίβεια σε όλες τις ωοληψιες είχα πάνω κάτω ίδια ε2, καί μπορεί να παίρναμε είτε ένα είτε έξι είτε κανένα ,είτε νά ήταν ανώριμα. 

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      πρίν από 4 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      @Neverstop κανονικά έπρεπε να μας κάνουν δώρο και ψυχολόγο !!!😂😂

      5 ώρες πρίν, helena212 είπε:

       

      Έχω ακούσει για ωοθηλακια κυστικά, που δεν έχουν μέσα ωαρια.. αλλά δεν ξέρω αν ανεβαίνει η ε2 όταν είναι κυστικα.  Ο γιατρός τι σου είπε?

      Όλα πήγαν κατ ευχην.. δεν άλλαξαν καθολου ποιότητα οι βλαστοκυστες.

      Επόμενη Παρασκευή χοριακή.. 🙏

      @helena212 καλή τεράστια χοριακη να έχεις κορίτσι μου!

       

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

mummycool έχει απίθανα παιδικά και τέλειες τιμες!! Εγώ θέλω να ψωνίσω για μένα και να πετάξω όλες τις φορμες που φόραγα τόσους μήνες και τις έχω σκυλοβαρεθεί!!!! πρώτα όμως πρέπει να χάσω πολλααααααά κιλά!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ μπήκα στον πειρασμό να πάρω κάτι για μένα αλλά μάλλον δεν είναι καλή ιδέα ακόμη...για λίγο ακόμη θα φοράω της εγκυμοσύνης τι να κάνουμε. εγώ πάντως εκείνο που έχω βαρεθεί δεν είναι ούτε ρα ρούχα ούτε τα φλατ παπούτσια αλλά τα εσώρουχα!! Τα σουτιέν θηλασμού εντωμεταξύ τα σιχαίνομαι σας λέω!!!!! Είμαι όλη την ώρα με απλά μακώ και και με ελαστικά φανελάκια!!

Πάω να βάλω να ζεστάνω κανένα φαί...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια???

εμεις καλα αλλα τα βραδια θελουμε φαι ανα διωρο και τα εχω παιξει , μεχρι να την ταισω να την βαλω να ρευτει και να την αλλαξω κοιμαμαι μιση ωριτσα και παλι τα ιδια εντωμεταξυ ενδιαμεσα εχω να βγαλω και γαλα πολυ τρεεεεξιμο αλλα τι να κανουμε τωρα περιμενω τον αντρα μου που εχει παει τον μικρο στην γιαγια του να ξεσκασει λιγο ο καημενος να γυρισει να κατσει με την μπεμπε να μπω να κανω ενα μπανιο γιατι νιωθω χαλια , σα;ς ειπα οτι ειμαι τελειως χαζομαμα??? το πρωι ηταν ξυπνιο το κοριτσι μου και το ειχα βαλει διπλα μου στο κρεβατι και της μιλαγα και την τραγουδαγα και αυτη καθοταν και με παρατηρουσε με τις ματαρες της και που και που χαμογελουσε κιολας το μωρακι μου μια ωρα ετσι ειμασταν!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια μου...:D

Καλε τι μπαρλα ηταν αυτη που ειχατε εχτες; οταν λειπω εγω σας πιανει;χαχα

Γεννησε η Τζεντ;;;;;;;; τελεια!!!!!!!!!!!!!:D

Κατερινακι.,....Η ΤΕΛΕΙΑ στιγμη ηταν αυτη με την κορουλα σου αγκαλιτσα στο κρεββατακι ε; οσο για το τρεξιμο; παπαπααπα .....το φανταζομαι...

Παρος....Παναγια μου...ηταν καπως επεισοδιακη η γεννα σου ε;Καλα εγω δεν εχω καταλαβει κατι...Ποσες φορες σου βαζουνε χερι πια μεχρι να γεννησεις;;;;;;;;;;;;;;;; Αυτο δεν θα το αντεξω....

αυτο σκεφτομαι, την επισκλειριδιο...κ αυτο που ειμαι η Μαρια...φευγουν κ κακακια;;;;;;;;;;;;ααααααααααααααααααααα......παπαπαπααπα

χαλιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;; κ ντρεπομαι αφανσταστα πολυ...τι εχουν κ παπιες δηλαδη; κ αν θες να ειναι κ ο αντρας σου μεσα τα βλεπει κ εκεινος αυτα;;;;;;;;;;;;; ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!

Παρος; στο ΙΑσω ειπες οτι σε βαζουν σε αλλο χωρο για να γεννησεις ε;Εγω θελω να ειναι ο αντρας μου μαζι στις ωδινες αλλα οχι στον τοκετο...

Ελενα..αυτο που λες για το σεξ..χαχαχαχα κ εγω αυτο του λεω νιωθω οτι ειμαστε πλεον συγκατικοι...χαχα

βεβαια ουτε συζητηση για τωρα...δεν θελω ..αλλε μετα;;;;;;;;;;

μαμικουλ ηρθε το σκυλακι σας ε;;;;;;;;;; τελεια!!!!!!!!!!!!Να τον κρατησετε ε; μην τον δωσετε παλι...

Υδροχοακι...καλε δεν σου βαζουν οοοοοοολο το χερι...χαχα

τα 2 δαχτυλα βαζει...αλλααααααααα.....ιιιιιιιχχχχχχχχχχχ δεν θελω να το σκεφτομαι..Κοιτα λενε οτι αλλες κοπελες δεν πονανε....

δεν ειναι για ολες το ιδιο..

Κοριτσια κ για εμενα ο υπνος ειανι βασσανο..δεν μπορω πλεον να γυριζω πλευρο πονανε τια ποδια μου...πολυ τουαλετα καθε βραδυ..κ μετα μου φευγει ο υπνος...κ ροχαλητο ρε κοριτσια..μου λεει ο αρρεν οτι ροχαλιζω πολυ πια τ βραδυ...αφου δεν μπορω η φουκαριαρα να αναπνευσω ..ειμαι συνεχεια με το στομα ανοιχτο..καμια φορα το καταλαβαινω κ εγω..γιατι τρομαζω απο τι χρρρρρρρρρρρρρρρρ κ ξυπναω..

παντως το βραδυ πηγα στο παιδικο κ κοιμηθηκα..για να μην τον ενοχλω...

αντε να γεννησουμε..δεν αντεχω αλλοοοοοοοοοοοοοοο!!!!

αλλα θελω να κατσει κ στην μαμακα του μεχρι την 38η βδομαδα....κ μετα να βγει οποτε θελει...

Ποπο με επιασε κ μενα μπαρλα τωρα...

Ειμαι μονηηηηηηηηηηηη;;;;;;;;;;;;;;;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

.κ αυτο που ειμαι η Μαρια...φευγουν κ κακακια;;;;;;;;;;;;ααααααααααααααααααααα......παπαπαπααπα

χαλιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;; κ ντρεπομαι αφανσταστα πολυ...τι εχουν κ παπιες δηλαδη; κ αν θες να ειναι κ ο αντρας σου μεσα τα βλεπει κ εκεινος αυτα;;;;;;;;;;;;; ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!

;

Καλησπέρα!!! Καλέ Ramonitsa σου δίνουν καθαρτικό πριν και πας τουαλέτα...μην ανησυχείς, σπανίως νομίζω συμβαίνει αυτό. Είναι γιατί η κίνηση που κάνεις για να "ωθήσεις " μοιάζει με αυτή που κάνεις για να "ξαλαφρώσεις" -χαχα πώς με βρίσκετε? Τουλάχιστον έτσι μου έχουν πεί...Μην το σκέφτεσαι πάντως ΚΑΙ αυτό...αρκετά άλλα έχουμε να σκεφτούμε..


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε? Εμεις εδω την εχουμε βρει με τον αντρα, τον τζουνιορ εννοω.

Σιλβη που χιονισε?

Mummycool εισαι θεα. Αντε κι εγω σκεφτομουν μολις ερθει η μπεμπα να παω καμοια βολτα στα μαγαζια κατι ηθελα αλλα δε θυμαμαι τωρα τι για τα μωρα. Α ισως φρασκαρω και λιγο τα μαλλια. Βασικα αν δεν εχει ο αντρας μου τα πηγαινελα μπορει να κατσει με τα μωρακια. Σημερα την ταισαν μπιμπερο και το απογευμα εμεις, εγω δηλαδη θα ξαναπάω. Λογικα την Δευτερα πιστευω θα μας πουν να την πάρουμε. Θα σας πω ταπογευμα τι θα μου πει ο παιδιατρος.

Κατερινα σε καταλαβαινω απόλυτα. Τρωει η μπουμπου ε?Κλαιει και σε ξυπνάει?Εμενα συνηθως τρεις ωρες. Σπανια κλαιει ομως πρεπει να ειναι πολυ απελπισμένος.Σημερα τον ζυγισα 2350 ηταν. Ειδες κουραστικο που ειναι να ταιζεις και να βγαζεις γαλα με θηλαστρο?Πάντως βαζε τη και στο στηθος να μπει στο κλιμα μην την αφηνεις να συνηθηζει και πολυ το μπουκαλι. Κι εγω θελω να του το περιορισω γιατι εχει καλομαθει και κανει το δυσκολο λιγο με το στηθος. Γιαυτο του το βαζω οταν ειναι πεινασμενος.

Ramonitsa μην ανησυχεις ολες ροχαλιζουμε. Με ειχε μαγνητοφωνησει ο αντρας μου και ειχα τρομαξει. χαχα.

Kardoula τι θα γινει θα γεννησεις αυριο?:lol::lol::lol::lol:


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


egw kserw gia klisma ektos k an den prolavan na sou kanoun k ta vgazeis ola!!!! mpouaxaxaxxaxaa!!!!

Γεια σας κοριτσακια και απο μενα....Εμενα μου εκαναν πιο μπροστα κλυσμα οταν με ετοιμαζαν, μου ειπαν να πλυθω και οταν εφτασε η ωρα για το σπρωξιμο μου ειπε η μαια τωρα τσισα και κακα μαζι!!!!!! Εβαλα τα δυνατα μου και τη2η 3η φορα βγηκε ο μπεμπαρος μου .....


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsakia pali gia to toketo milate. pwpw den thelw na kserw kalitera nomizw na mhn ksereis giati den to skeftese apla kai erxete fisika:P

katharisa olo to spiti emeine to saloni alla xreiazome dialima ta exw ftisi. vazw kai plintiriakia kai elpizw na mporesoume na to kratisoume katharo mexri na gennisw. provlima auth h trixa tou skilou re paidi mou paei pantou ouf. to agapame omws to atimo. htan to prwto mas paidaki. to peirama gia paidi xixi:)

kala ramonitsa enoite oti apo roxalito allo prama. prepei na kouniete olh h polykatoikia xaxa

Link to comment
Share on other sites

kalspera koritsia!!!!

kale posi ora sas diavaza;genise i jend;na mas zisei to kainourgio baby!!!!

ego simera ekana sex!!!!den ksero an tha prokaleso toketo ...alla to fxaristithika !!!!!mi fantastite kamia yperparagogi !!!!!sto krevati sta plagia kato apo ta paplomata..xaxaxaxaxaxaxaxa!!!!eixa na kano 4 mines;....kai tora niotho sexy!gineka!thea!!!...apo tin stigmi pou sikothika apo to krevati olo kitazome ston kathrepti kai leo ti omorfi pou eimai!!!!!!..kai o adroulis kselabikarise ...ton teleytaio kairo itan stin tsita ..kai eniothe ligo san pet ki ekinos....

tha to ksanakano afou meta tha geniso ...kai den tha boro gia ena diastima!!!

PAROS,MAMMYCOOL,KATERINA...SOS...exo mia aporia ...otan leme ponakia mporei na einai mikra ponakia i ponao den mporo na anapnefso...giati ego kai stin periodo den ponaga poly...oute depon den eperna ...apla eixa ena varos stin mesi kai stin koilia...me ayta an ginoun kathe 5 lepta pao nosokomio;


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!Σας διαβαζω αλλα ωρες ωρες δεν εχω κουραγιο ουτε να γραψω!

Σεξ?????Τι ειναι αυτο?Δεν θυμαμαι!

Μου εμειναν το πολύ 2 εβδομαδες και ανυπομωνω!!!!!

Νομιζω οτι θα πεθανω απο την χαρα μου εκεινη την στιγμη!

Αντε με το καλό όλες μας!!


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...