Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      4 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα! Ναι μου έχει τύχει. Για την ακρίβεια σε όλες τις ωοληψιες είχα πάνω κάτω ίδια ε2, καί μπορεί να παίρναμε είτε ένα είτε έξι είτε κανένα ,είτε νά ήταν ανώριμα. 

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      πρίν από 4 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      @Neverstop κανονικά έπρεπε να μας κάνουν δώρο και ψυχολόγο !!!😂😂

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!!!

12.30 κοιμήθηκα 5.45 ξύπνησα!!! και ακόμα δεν γέννησα!!!! το έχει καμμια αλλη ή είμαι η μόνη;

Στο μεταξύ εβλεπα όμορφο όνειρο στον υπνο μου, εβλεπα πως γεννουσα και το κοριτσάκι μου!!! μετα μας είδα σπιτι.. αφου μολις ξυπνησα το πρωι πρωτα αγγιξα την κοιλιά μου και μετα πηγα στην κουνια της!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από μένα!

κι εγώ δεν κοιμήθηκα καλά χθες βράδυ...περιμένω να ξυπνήσει να φάει και να ξανακοιμηθούμε...

όσο για το σεξ...αφήστε το, τρελές ορέξεις αλλά τι να κάνεις...:mad:


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας!!

Εγω παλι τι να πω... μια χαρα κοιμηθηκα το βραδυ αλλα ξυπνησα με λαιμο χαλια (εχει κλεισει, γρατσουναει και δεν μπορω να καταπιω...), με δεκατα και με ενα περιεργο πονο καθε φορα που αναπνεω... (στην μεση δεξια και αριστερα απο την σπονδυλικη στηλη).... Τι ειναι παλι αυτο μου λετε??? Μηπως ξεσκεπαστηκα το βραδυ και κρυωσα??? Εφαγα Strepsils , εκανα και τσαγακι και περιμενω να δω... Αχ, ποτε θα τελειωσουν τα βασανα μας!! Μονο μην μου ανεβει κανενας πυρετος....


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερούδια και απο εμάς!!

Κι εγώ δεν κοιμηθηκα καλά το βράδυ, ζήτημα είναι να κοιμηθηκα συνολικά 3-3,5 ώρες, είδα και κάτι περίεργα όνειρα (πάλι), μάλλον απο το άγχος, και νιώθω κομματια... και σήμερα είναι μια δύσκολη μέρα...

Τέλος πάντων, εύχομαι μια καλή μερα σε όλες μας και τα λέμε αργότερα!

Φιλάκια!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλε κοριτσια , τωρα το πηρα χαμπαρι... Εχθες γραψαμε 7 σελιδες!! Για κατι σαν και μας, μας εδιωξαν απο το προηγουμενο φορουμ του parents!!

O λαιμος μου εξακολουθει να ειναι χαλια....

Γιώτα τι ΠΗΤ έχεις;;;;Σύμφωνα με την λίστα έχεις μπεί στο μήνα σου....

Οχι Felia μου , δεν εχω μπει ακομα, οπως βλεπεις στο τικερακι ειμαι ακομα στην 34η....:-(. Απλα θα γεννησω το αργοτερο μεχρι την 38η... Ετσι μπας και προλαβω να γεννησω πριν την Καρδουλα!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

EEεε ειμαστε πολυλογούδες!! είχαμε και ευχάριστα νεα!!!! πολύ θέλει;;!!

Εχω βάλει παιδικά τραγουδάκια στην μικρη μου και ζαβλακώθηκα!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!Ουτε εγώ κοιμήθηκα ξύπνησα στις 4.30 και δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ!!!!!!!!

Γιώτα κατσε στο κρεβάτι σου σήμερα και τσαγάκια..

Σε εμάς χιόνισε ξύπνησα το πρωί και ήταν όλα άσπρα, αλλα λέω που να κατέβω να παίξω με το χιόνι να φάω καμια γλίστρα και να ψάχνομαι....

Ίσως κάνω κανένα χιονάνθρωπο μικρό΄αν τα καταφέρω...

Καλή μέρα σε όλες!


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Εγώ πάλι κοιμήθηκα σαν πουλάκι και ξύπνησα μες την τρελή χαρά.....

Συμάζεψα το σπίτι, έβαλα πλυντήριο, έστειλα τον άντρα για καφέ, έφτιαξα ελληνικό για μένα και κάθησα να σας διαβάσω...

Κατερίνα και Paros τα παιδάκια σας είναι πανέμορφα....Τον δικό μου θα τον ξαναδούμε Δευτέρα απόγευμα και θα μας πει στάνταρ ποια μέρα θα γεννήσουμε.....

Σίλβη που μένεις και ΄χιονίζει;;;;;

Εδώ στα δυτικά προάστια απλά κάνει πολύ κρύο....


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalimera kai apo mas

kai egw san poulaki kimithika ksipnisa mono 3-4 fores gia toualeta xixi.

alla tora sikothika peinw kafedako, meta na paw me to skilako voulta kai istera thelw na katharisw to spiti kai na paw sto jumbo.

gia na doume ti tha prwtokanw den kserw xixi.

exei oraia mera pantos simera me ilio.

kalh sas mera:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Να σας ζήσει jend μου!!! Καλέ τι έκπληξη ήταν αυτή;;;

Εγώ πάντως θα είμαι εδώ μέχρι το Μάρτη να παχύνει η μικρή!!:lol::lol::lol:

Kardoula ήλιο;;;;;;;;;;;; Σηκώθηκε ο άντρας να πάει στο μαγαζί(περίχωρα Θεσσαλονίκης) και δεν μπόρεσε να πάει από τον πάγο στο δρόμο και το ψιλοχιονάκι!!!

Δεν πειράζει θα πάμε για shopping!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Jend να σου ζήσει το μωράκι σου!!!!

Άντε όλο εκπλήξεις είναι το cafe μας! Απο εκεί που δεν το περιμένουμε τσουπ να ένα μωράκι!!! Και για τον Φεβρουάριο έχουμε ακόμα 8 μέρες!!!!

Λοιπόν βλέπω να γεννάτε όλες Ιανουάριο εκτός απο την kardoula που θέλει να κάνει την διαφορά και θα γεννήσει Φεβρουάριο!!!!!!!

Kardoula πλάκα κάνω εεε??? Σε πειράζω μπας και με ακούσει ο γιός σου και αλλάξει γνώμη!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ειπαμε θελω φλεβαρη. 31/1 εχουμε τα γενεθλια παρτι της μικρης.

Η οποια γενικα κανει πολυ καλο υπνο, σημερα το βρδυ ομως αποφασισε να με τρεξει λιγο. Ευτυχως κοιμηθηκαμε το πρωι 9-11 στο μεγαλο κρεβατι τα δυο μας, αφου πρωτα ειχε ξυπνησει το μπαμπα μας και τον εδιωξε!!!!!!


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Jend να σου ζήσει το μωράκι σου!!!!

Άντε όλο εκπλήξεις είναι το cafe μας! Απο εκεί που δεν το περιμένουμε τσουπ να ένα μωράκι!!! Και για τον Φεβρουάριο έχουμε ακόμα 8 μέρες!!!!

Λοιπόν βλέπω να γεννάτε όλες Ιανουάριο εκτός απο την kardoula που θέλει να κάνει την διαφορά και θα γεννήσει Φεβρουάριο!!!!!!!

Kardoula πλάκα κάνω εεε??? Σε πειράζω μπας και με ακούσει ο γιός σου και αλλάξει γνώμη!!!

Den pareksigw kale dikaio exeis apolito xixi :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...