Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Σηκώνεις και βάρη ε??και θα μπορείς να πάρεις άδεια τις μέρες αναμονής??γιατι τα βαρη πρεπει να τα ξεχασεις...κοίτα η προγεστερονη κάνει λίγο υπνηλία...αλλά θα μπορείς να το συζητήσεις με το γιατρό να μην παίρνεις από το στόμα αλλά κολπικά...η ενέσιμη...

      Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!!!🥰

      Κι εγώ σε ευχαριστώ για την απάντηση! Τέλεια αν είναι μόνο υπνηλία είμαστε μια χαρά!😂

      Ναι δυστυχώς σηκώνω και βάρη όμως θα πάρω αναρρωτική από τη μέρα της μεταφοράς και μετά για κάποιο διάστημα κ μετά βλέπουμε..

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

sorry litsaki!!! η αληθεια ποναει!! δεν περιγραφω ξανα τιποτα...θελω και εγω να σκεφτομαι θετικα...μην νομιζεις!

ελενα σε καταλαβαινω και εμεις τα ιδια ... δεν με πλησιαζει ο αντρας μου...φοβαται!! αλλα και εγω ειναι το τελευταιο πραγμα που σκεφτομαι!

Παντως λενε οτι το sex στο τελος της εγκυμοσυνης βοηθαει και προκαλει ευκολοτερο τοκετο!!!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, σας καληνυχτίζω...

Πάω να κάτσω λίγο και με τον αντρούλη μου που βλέπει μοναχούλης τηλεόραση...

Θα τα πουμε αύριο! Καληνύχτα και ήρεμα το βραδυ!!! Φιλάκια!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε καθίστε να πάει 7 Φεβρουαρίου να έχω πάρει 20 μέρες απο τον μηνα μου και να μην έχω γεννησει και θα το ξαναρχίσω το σπορ!!!!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Oles parouses blepw sto nikxterino prosklitirio :D!!!

Parousa kai egw an kai anamenomeno..lew xthes ston antra mou kapoia stigmi "exw kati ponakia, les na simainei kati?" kai mou apantaei " aaa ola kai ola. Genname Triti stis 10 to prwi, min feygeis apo to programma!!" kai xerathikame kai oi dyo sta gelia..

Epitelous psiloftiaksame to dwmatio tis mpoumpous, ayrio tha balw kai fvto na mou peite gnwmes...einai kai o kairos broxeros kai plenw royxa kai exoyn ton astegnwto re gmt!! Prepei na plinw akoma koyrtina kai royxakia & zipounakia..kai fysika ta royxa eksodoy mas, dwro tis nonas mas- i aderfoula mou!

Ayrio to prwi lew na paw kai egw gia to beaute moy..na bapsw mallaki- xrwmolotion- na kanw kourema kai meta fridakia..manikioyr pentikiour oti mporesw moni mou giati den exw tosi wra :-(

Kai meta super market gia promithies barbates gia ton krisimi ebdomada..

Elena, to sex meta tin genna ksekinaei me to pou tha teleiwsoyn ta loxeia, dld i periodos. Mporei se 10 imeres mporei se ena mina. Pas ston giatro soy, se blepei kai sou dinei to ok kai kaneis kai ena test pap ..

Lew na mazeuomai siga-siga...xthes psilokala koimithika, na doume simera..


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


na k mia kali eidisi to polu ena mina k ksekiname to spor!!!! aderfaki?????????????????? oute na to skeftomai den 8elw!!! apapapapaaa!!!! ennoeite pws 8a pernw antisiliptika k oti allo tespa,ektos apo to profilaktiko pou den tou aresei...to 8elei vlepete akapoto(opws to apokalei axxaxaxaxaa)


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα κι εμενα ο αντρας μου λεει να μην ξεφευγουμε από το πρόγραμμα (11/2).

Αφου του λεω ολες οι μανουλες φεβρουαριου γεννανε τώρα, μπορει να μου σπασουν τα νερα να τρεξουμε, να εχει λιγο σασπενς βρε παιδί μου........


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...