Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

      Ε2 ήταν 512 , ακριβώς πριν την ωοληψια τα είδε ο γιατρος.και προχώρησε.μετα μου είπαν ότι δεν βρέθηκε ωαριο....δε ξέρω τι συνέβη και αν συμβαίνει γενικά...

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      14 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      • Μου αρέσει 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

elena nomizo oti ayto me ta mallia kai tis kaoures einai mythos kai den exei kamia epistimoniki vasi .

episis nomizo oti to filo tou morou to kathorizei to x i to ψ

xromosoma pou tha dosei o adras ...ara to oti esis kanete koritsia malon eina simptosi ....

auto gia to xromosoma pes to ston antra mou!!! autos olo dikaiologia psaxnei pou den ekane gio!!!axxaxaxaaa panta nomize pws to prwto tou paidi 8a einai agori!!! pantws emeis apo tin progiagia mou kanoume olo koritsia mono kapws espase i 'katara' me tin mana mou pou sta 4paidia pou ekane petakse k ena monadiko agori ton aderfouli mou!!!axaxxaxaxa!!!!

oso gia tis kaoures 8elw pragmatika na dw an 8a exei malloura i beba 'i oxi!!!:tongue:


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια 7 γέννες 8 μωράκια και οι άλλες 3 που περιμένουμε μεχρι την Τετάρτη, συνολο 10 γεννες με 11 μωράκια!!!!

Θα μεινει καμμια να γεννησει Φεβρουάριο; ή μόνη μου θα ειμαι;;;;;

edw 8a eimai k egw!!!!!!!!!! alla den nomizw na to traviksoume mexri to martio!!!:-P


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

λιτσακι την αλλη βδομαδα θα γεννησουμε μαζι εμεις...ασε τον Φεβρουαριο!!!! κατσε να φαμε το χερακι και μετα απο κανα δυο μερες τα βλεπω να ερχονται τα μπεμπακια!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ τωρα το ειδα!!!!!! Εγω, η Σιλβή και η Jend έχουμε ημερομηνία τοκετου 17 Φεβρουαρίου και οι τρεις!!!

Σιλβη το νουυυυυ σου!!!!!!! χιχιχι!!!

Μπράβο βρε Λιτσάκι εμεις εδω να κρατάμε το φρούριο!!!! Έλενα νομίζω πως εσυ έχεις την τελευταία ημερομηνία ε;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

egw thelw stoiximata gia to poia allh tha gennisi prin apo mena xixi

Δεν έχω να σου πω τιποτα!!! Έχεις απόλυτο δικιο!!! Αν και ο γιατρός σου ειπε.. μέχρι την Κυριακη γεννας!!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ τωρα το ειδα!!!!!! Εγω, η Σιλβή και η Jend έχουμε ημερομηνία τοκετου 17 Φεβρουαρίου και οι τρεις!!!

Σιλβη το νουυυυυ σου!!!!!!! χιχιχι!!!

Μπράβο βρε Λιτσάκι εμεις εδω να κρατάμε το φρούριο!!!! Έλενα νομίζω πως εσυ έχεις την τελευταία ημερομηνία ε;

:oops: ni mallon egw 8a eimai i teleutaia....ouf ti na pw.....apo tin mia 8elw na teleiwnw na gennisw me to kalo na exw tin beboula mou na ksanaginw opws prin!!! apo tin alli 8elw na ginoun ola ston kairo tous opws prepei....


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είχε πολυ καλή και γρήγορη διαστολή τραχήλου!! Εξου και δεν χρειάστηκε την επισκληρίδιο!!! Πολύ καλό αυτο!!! Γιατι ενα αγχος την είχα απο τοσο μακρια που ηταν να πάει Αθήνα!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

λιτσακι την αλλη βδομαδα θα γεννησουμε μαζι εμεις...ασε τον Φεβρουαριο!!!! κατσε να φαμε το χερακι και μετα απο κανα δυο μερες τα βλεπω να ερχονται τα μπεμπακια!

Αν είναι έτσι όπως τα λες, μήπως να ακυρώσω το αυριανό ραντεβού με τον γιατρό????


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε, δεν αντεξα και την ρωτησα... και μου ειπε ... ''στο τσακ να γεννησω στο αυτοκινητο!! Με το που με παρελαβαν τρια σπρωξιματα και τσουπ!!''. Αλλα αν θυμαμαι καλα θα ηταν με τον γιατρο στο αυτοκινητο οποτε λογικα θα ενιωθε ασφαλεια...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...