Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , a miracle please είπε:

      Τους έχω ακουστά. Δεν έχω επισκεφτεί κανέναν τους. Ήμουν στον Καλογ. αλλά κατάλαβα πως γενικά είναι πιο πολύ για εξωσωματική με δικά σου. Δεν έχω δει δηλ. να ασχολείται με δωρεά και γενικά δεν μου κάνει πλέον σαν γιατρός γιατι μου λείπει λίγο η πιο στενή επαφή με εμάς τις γυναίκες και γενικά με το ζευγάρι. Έχει πάρα πολύ κόσμο και ένιωθα πως του έλειπε χρόνος για να ασχοληθεί.

      Σίγουρα είναι αυτό που λες περί θετικές και αρνητικές εμπειρίες, απλά θα ήθελα να επισκεφτώ κάποιον που ασχολείται με τη δωρεά και δεν το κάνει απλά για να το κάνει επειδή είναι γυναικολόγος.

      Ευχαριστώ για την απάντηση σου.

      Καταρχάς θέλω να σου ευχηθώ ό,τι καλύτερο και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τα διδυμα σου!

      Και εγώ για δωρεά προχωράω. Δεν κάνω κάτι με δικά μου ξανά. Έχω ακούσει για τον Βασ. αλλά νομίζω πως είναι από τους πολύ ακριβούς. Δεν ξέρω....το έχω σκέφτεί να παω να ρωτήσω, γιατί ασχολείται απ'όσο ξέρω. Εαν θέλεις να μου γράψεις, έστω και σε προσωπικό μήνυμα, τη διαδικασία που ακολουθήσατε και το κόστος για να έχω έναν μπούσουλα. Και απο Ισπανία έρχονται όσα ωάρια θέλεις ή επιλέγεις?

      Ευχαριστώ!

      Εγώ προσωπικά στον ψα.. ειμαι.. αλλά γούστα είναι αυτά.. επειδή ημουν στο γενεσις πριν με δικά μου και δεν εμεινα ευχαριστημενη απο την εξυπηρετηση..ηθελα αυτο που λέμε νοσοκομειο..οπότε ηθελα τυπου ιασω, για να γίνεται έλεγχος στις διαδικασίες και σίγουρα έχει καλό εμβρυολογικό. Είχα περάσει από 2-3 για γνώμη πριν καταλήξω ποιος μου ταιριάζει.. γνώμη μου αξίζει να "πετάξεις" 40-50-100 ευρώ να επισκεφθείς 2-3 για να καταλήξεις.. εκτός αν ο πρώτος που θα πας σε καλύψει.

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αντε βρε κοριτσια..με πηραν τα ζουμια με αυτα που γραφεται!!!!!!!!!!!!!!!!

Πως γινεται να σας γνψρισω οοοοοοοοοοοοολες!!!!!!!!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;;;;

Παρος...καλε τι παιδακι ειναι αυτο;;;;;;;;;;;;;;;Ψυχουλα μου..ειναι πολυ ομορφος....!!!!!!!!!

Στο ζεστο σου σπιτακι πλεον με τα μωρακια σου!!!!!!!!;)

Βουδα μου να σου ζησει το μωρακι....!!!!!!!!!!:Dπαω να σου ευχηθω κ στο τοπικ σου;)

Huida εννοειται κ θα σε σκεφτοματσε εκεινη την μερα...κ θα στελνουμε πολυ θετικη ενεργεια!!!!!!;)

Μαρακι..καλυτερα να εισια στο πατρικο σου εκεινες τις μερες!!!!!! Μια χαρα θα ειναι κ η μαμακα σου.....;)

Geohar δεν μιλας καλυτερα κ με τον γιατρό;

Λιτσακι.....μια εμπειρεια απιστευτη ειναι θα την ζησουμε κ θα περασει....οταν εχω πονακια κ εγω ολα αυτα σκεφτομαι κ φρικαρω...αλλα λεω οτι θα βγεο ο αντρακλας μου...κ μου περνανε μετα...σχεδον...χαχα

Εγω ξερεις τι φοβαμαι πιο πολυ; την επισκληρειδιο...λενε οτι δεν πρεπει να κουνηθεις....ισχυει ρε κοριτσια εσεις που την κανατε;

ποναει; μπαινει ολη η βελονα στην μεσα;

κ το αλλο που με φρικαρει ειναι το χερι του γιατρου...δεν θελω πααααααλι!!!!!!!

Ινκακι καλα ειμαστε..:D Εσενα το στομαχι σου πως ειναι πια;

εχτες ειχα πονακια περιοδου ολη την μερα...τα αντεχα ομως.....σημερα δεν εχω τιποτα μεχρι στιμης...βγηκα εξω εκανα τα ψωνια μου για τκ φαγητο μας.....κ ηρθ

α....

μου εκοψε κ ο γιατρος τα prepar πια...

Τελικα ο αρρεν εκανε την εγχειρηση στο γναθο του εχθες...ειναι λεει πολυ πρησμενος κ ποναει λιγο...εννοειται δεν με αφηνει να το δω...

ελπιζουμε να μη γινει τιποτα για τις επομενες 7 με 8 μερες.....να κατσει ο μπεμπης λιγακι στην κοιλια της μαμας του!;)

Ρε κοριτσια εχω τρομερο μπουκωμα συνεχεια...ολο απο το στομα αναπνεω...δεν ειναι κρυωμα,.,,ειναι της εγκυμοσυνης μου ειπαν...το εχει καμια;

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

sorry fani alla den exo katalavei..tora eisai stin 31h;kai exeis 28 ;kala den eisai; ti leei o giatros...gi ayto eisai ksapla;ta tsibimatakia tora ta niotheis;

stin 14h poso eixes;

ego 30,31 eixa stathera ....

δεν μου χε πει στην 14 ποσο ειχα αλλα οτι ηταν καλα.και στην β επιπεδου λεει καλα ειναι απλα στην 29 κτεβηκε στο 22 και ψιλοαγχωθηκα.τωρα ο ιδιοσ δεν μου τα λεει και ξεκαθαρα παντωσ ειμαι κατω απο το οριο.ειμαι συνεχεια ξαπλα με την παπια αγκαλια φαντασου πιο ξαπλα δεν γινεται,και εχουν αραιωσει πολυ τα τσιμπηματακια απο κατω εκτοσ απο λιγα υγρα που λιγο πολυ ολεσ νομιζω εχουμε.τι λεσ να φτασω την 34?να κρατησουν τα ραμματα τιποτα?


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

Paros κουκλος ο γιοκας. Καλη ερωτογιοκιαση!!!!!

Αντε βρε Ramonitsa που ησουν μας κοψοχολιασες. Νομιζαμε οτι γεννας.Εγω ειχα μπουκωμα σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη εξου και το ροχαλητο τυπου τρακτερ!!!

Λιτσακι μην ανησυχεις φταινε οι ορμονες. Ετσι ειναι και η εγκυμοσυνη και τα λοχεια. Ολα καλα θα πάνε και οταν θα πάρεις αγκαλια το παιδακι σου θα τα ξεχασεις ολα!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλο ειναι το μαλλι..μου εκανε πολλες ανταυεις κ δεν φαινεται πολυ η ριζα....δεν τρελλαινομαι κιολας..αν δεν βαψεις κ την ριζα ε; ειναι καπως..

τα πιανω κ ειναι λιγο σκληρα ομως..να ειναι απο το ντεκαπαζ αραγε;

τεσπα..θα τα φτιαξω αργοτερα πιο καλα....τουλαχιστον εφυγε εκινη η μαυριλα ολε..χαχα

Ο αντρας μου οχι δεν ειναι νοσοκομειο εδω στο σπιτι ειναι...αλλα δεν βλεπομαστε...μιλαμε απο μακρυα..χαχα ντρεπεται αν τον δω λεει ετσι..

να σου πω την αληθεια κ εγω θια ντρεπομουν πολυ..

τουλάχιστον να μην ποναει...κ να περασουν οι μερες να γινει καλα...!

Κ μου λεει τπ θεικο εχτες....¨εχω αλλα 2 χειρουργεια να κανω¨κ μενω καγκελο εγω..

δεν θα το αντεξωωωωωωωωωωωωωωω...

θα παρω τον μπεμπη κ θα παω στην μαμα μου...χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν τα εκανα ανταυγειες με ειχαν φαει ολοι και τα εβαψα και δεν κάνει και και και. Μου ειχε περασει τη ριζα με βαφη λαδιου φυτικη και τα υπολοιπα τα ειχα κανει με βαφη κανονικα ανταυγειες. Μετα στο μαιευτηριο μια θεια μου που ειναι και κομμωτρια με σκαναρε. Ειδε στο ποδι το γαλλικο και μου λεει ταχεις βαψει σε αφησαν. Λεω ναι. Και να σας πω και την αληθεια κοριτσια και στα χερια δε μου κοιταξαν τα νυχια τα οποια ταχα ξεβαψει και ειχα βάλει μαι βαση που δε φαινοταν. Και το γαλλικο να ειχα δε θα μου τα ξεβαφαν.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Paros κουκλος ο γιοκας. Καλη ερωτογιοκιαση!!!!!

Αντε βρε Ramonitsa που ησουν μας κοψοχολιασες. Νομιζαμε οτι γεννας.Εγω ειχα μπουκωμα σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη εξου και το ροχαλητο τυπου τρακτερ!!!

Λιτσακι μην ανησυχεις φταινε οι ορμονες. Ετσι ειναι και η εγκυμοσυνη και τα λοχεια. Ολα καλα θα πάνε και οταν θα πάρεις αγκαλια το παιδακι σου θα τα ξεχασεις ολα!!!

Oxi ακομα κραταμε!!!!!!;)

ειχα παει για καλλωπισμο με την μαμα μου στην αδερφη του αρρεν που ειναι κομμωτρια στο Πειραια....μετα πηγα κ εκανα μαμ σπιτακι με την μαμα μου...τι καλα που ηταν μαζι της...

κ το βραδακυ ηρθα στο σπιτι να δω το αλλο μου παιδακι που ειναι πρησμενο...

Πτωμα ημουν...εκανα νοτυζακι κ φυτευτηκα 9.30 κ ξεραθηκα στον υπνο!

Ελιτακι η μπουμπουκα σου τι κανει;ο μικρουλης;;;;;;;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια !!!!! διαβαζω οσα προλαβαινω!!!

Νινια και Καρδουλα με το καλο να γκαλιασετε τα παιδακια σας!!

Κατερινακι να στε παντα μαζι και να μην ξαναχωρισετε ποτε

Ελιτακι κουραγιο κοριτσακι μου μη λυγιζεις!!! αντε να παρεις και το κοριτσακι σου σπιτι να μπειτε σε σειρα και θα λλαξει η ψυχολογια σου , τι να πεις και συ δε εχεις περνας και λιγα εχεις δικιο!!!!

bouda να σου ζησει!!!! Τυχερο και ευτυχισμενο το μωρακι σου!!!!

Εμεις κοριτσια δε προλαβαινουμε να τρωμε και να κανουμε κακα καθε 3 ωρες τρωμε !!!

Νυσταζω πολυ !!! Ευτυχως που εχει αδεια ο αντρας μου και με βοηθαει γιατι εχουμε και πονακια καποια βραδια και το παμε σερι !!!!! Απο βδομαδα πως θα τη παλεψω!!!!!

δε προλαβανω τωρα να βαλω φωτογραφιες θα βαλω καποια στιγμη , η μικρη ειναι ιδια ο αντρας μου καρμπον λεμε!!!!!!! Κια τωρα σς αφηνω γιατι με φωναζει παλι!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια δε σας ξεχνω!!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν τα εκανα ανταυγειες με ειχαν φαει ολοι και τα εβαψα και δεν κάνει και και και. Μου ειχε περασει τη ριζα με βαφη λαδιου φυτικη και τα υπολοιπα τα ειχα κανει με βαφη κανονικα ανταυγειες. Μετα στο μαιευτηριο μια θεια μου που ειναι και κομμωτρια με σκαναρε. Ειδε στο ποδι το γαλλικο και μου λεει ταχεις βαψει σε αφησαν. Λεω ναι. Και να σας πω και την αληθεια κοριτσια και στα χερια δε μου κοιταξαν τα νυχια τα οποια ταχα ξεβαψει και ειχα βάλει μαι βαση που δε φαινοταν. Και το γαλλικο να ειχα δε θα μου τα ξεβαφαν.

χαχαχαχαχ η θεια...σκανερ κανονικο οντως...χαχααχχ

Ατσαααααααααααααα Ελιτακι κ με γαλλικο....χαχα

μια χαρα περιποιημενη ησουν δηλαδη....;)

εγω δεν ξερω αν θα ξυριστω καν.....βαριεμαι πολυ το ξυραφι πειραζει;;;;;;;;;χαχα

Με βλεπω να πηγαινω ως γυφτουλας ΟΛΕ!

Αλλα με μαλλι βαμενο εεεεεεεεεεεε...οχι αστεια.....:lol::lol::lol::lol:

Αν ηταν Ελιτα κ στα χερια νομιζω θα τα ξεβαφανε...θελουν να βλεπουν την κυκλοφορια....


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι να σου πω μια βαση την ειχαν αλλα δεν το προσεξαν. Παντως λογω χριστυγεννων ειχα κανει την κουρα μου και αποτρυχωση παντου...Και καθαρισμο πουχα εναμιση χρονο να κανω. Δωρακι απο τον αντρα μου τουχα πει αντι για οτιδηποτε αλλο καλυτερα αυτο. Τελικα λες και το ξερα. Εντομεταξυ ,αρεσει που ειπα στην αισθητικο να τα ξανκανω πριν να παω να γεννησω και καλα το Γεναρη χαχα. Καλο ε!!!!Οντως τωρα παλι εχει βγει τριχα εκει κατω. Αληθεια τωρα με την τομη ποτε μπορω να ξανακάνω αποτριχωση ξερει καμοια?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

kardoula μητερα γενναω

Paros ειναι ενας κουκλος!!!!!!!

Litsaki κουραγιο!!μαζι σου και εγω, δεν ξερω γιατι μου εχει βγει εξω...αντεχω καθε μερα, υπομονη...

elita περιεργο που δεν στα ξεβαψαν! λεω να κανω ενα μανικιουρ πεντικιουρ την αλλη εβδομαδα και γιατι δεν φτανω να κοψω τα νυχια μου αλλα και για να ανεβω λιγο ψυχολογικα! αλλα λεω αν γεννησω την επομενη να παει χαμενο?? αφου θα μου τα χαλασουν!

Καλα για ξυρισμα ουτε λογος!!! μια στο τοσο οτι πιανει!! φρικη!!!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Elitaki στο Περαμα συγκεκριμενα εχει το κομμωτηριο..

Πειραιας δεν ειναι κ εκει; ειμαι λιγο ασχετη απο περιοχες..χαχα

Ποια κουρα καλε;;;;;;;;χαχαχα μονο το μαλλι εχω φτιαξει ..καταταλλα γυφτακι ολε..Α

αυτο που λεει το υδροχοακι...οτι πιανει το ξυραφακι....ειδικα στην περιοχη που δεν βλεπω τιποτα..ελκει πεφτει γελιο...τεελιως στα τυφλα...

Υδροχοακι δεν μπορεις να κοψεις του ποδιου; εγω κανω κατι ακροβατικα...κ τα κοβω...δεν μπορω να μου πιανει αλλος τα ποδια τρελλαινομαι...πεντικιουρ εχω κανει μια φορα στην ζωη μου..οτνα ετοιμαζομουνα για νυφη...

Αλλιως τα κανω μονη μου...εχω παρει ολα τα συνεργα που χρειαζονται....μεχρι κ σπρωχτηρι..χαχαχαχα

Ελιτακι....οντως...καλε...περασε ενας μηνας σχεδον..παρα 3 μερες..ποπο κοριτσακι μου ..ποτε περασε ο καιρος ε;

Αντε να ερθει κ η μουμπουκα σπιτι ;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...