Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , a miracle please είπε:

      Τους έχω ακουστά. Δεν έχω επισκεφτεί κανέναν τους. Ήμουν στον Καλογ. αλλά κατάλαβα πως γενικά είναι πιο πολύ για εξωσωματική με δικά σου. Δεν έχω δει δηλ. να ασχολείται με δωρεά και γενικά δεν μου κάνει πλέον σαν γιατρός γιατι μου λείπει λίγο η πιο στενή επαφή με εμάς τις γυναίκες και γενικά με το ζευγάρι. Έχει πάρα πολύ κόσμο και ένιωθα πως του έλειπε χρόνος για να ασχοληθεί.

      Σίγουρα είναι αυτό που λες περί θετικές και αρνητικές εμπειρίες, απλά θα ήθελα να επισκεφτώ κάποιον που ασχολείται με τη δωρεά και δεν το κάνει απλά για να το κάνει επειδή είναι γυναικολόγος.

      Ευχαριστώ για την απάντηση σου.

      Καταρχάς θέλω να σου ευχηθώ ό,τι καλύτερο και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τα διδυμα σου!

      Και εγώ για δωρεά προχωράω. Δεν κάνω κάτι με δικά μου ξανά. Έχω ακούσει για τον Βασ. αλλά νομίζω πως είναι από τους πολύ ακριβούς. Δεν ξέρω....το έχω σκέφτεί να παω να ρωτήσω, γιατί ασχολείται απ'όσο ξέρω. Εαν θέλεις να μου γράψεις, έστω και σε προσωπικό μήνυμα, τη διαδικασία που ακολουθήσατε και το κόστος για να έχω έναν μπούσουλα. Και απο Ισπανία έρχονται όσα ωάρια θέλεις ή επιλέγεις?

      Ευχαριστώ!

      Εγώ προσωπικά στον ψα.. ειμαι.. αλλά γούστα είναι αυτά.. επειδή ημουν στο γενεσις πριν με δικά μου και δεν εμεινα ευχαριστημενη απο την εξυπηρετηση..ηθελα αυτο που λέμε νοσοκομειο..οπότε ηθελα τυπου ιασω, για να γίνεται έλεγχος στις διαδικασίες και σίγουρα έχει καλό εμβρυολογικό. Είχα περάσει από 2-3 για γνώμη πριν καταλήξω ποιος μου ταιριάζει.. γνώμη μου αξίζει να "πετάξεις" 40-50-100 ευρώ να επισκεφθείς 2-3 για να καταλήξεις.. εκτός αν ο πρώτος που θα πας σε καλύψει.

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

εμεις τρωμε γυρω στα 50-60 μλ καθε φορα και κανουμε τα κακα μας παντα την ωρα που τρωμε:P

ελιτακι τελεια δεν ηταν που την πηρες αγκαλια αντε σε καμια βδομαδουλα το πολυ πολυ θα ειστε σπιτακι σας, ο δικος σου που ειναι κοντα στα κιλα με την δικια μου ποσο τρωει καθε φορα ?

σΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΠΙΝΕ 40 ΜΕ 50. μΕΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ 60. Απο χτες ομως του εχει ανοιξει η ορεξη και ειναι και πιο απιτητικος γαι να καταλαβεις εφαγε στις 2:00 80 μλ και και 5 παρα με ξυπνησε πολυ απαιτητικα ο πειναλας. Και εφαγε 90 τα ρουφηξε εν ριπη. Μετα ομως επειδη σπάνια να μην ξυπνησει αν πειναει κι εγω νομιζα πως θα με ξυπναγε και κοιμηθηκα. ΟΠΟΤΕ σηκωνομαι σε καποια φαση και βλεπω ηταν 10 και μιση το πρωι. ειχε κοιμηθει 5μιση ωρες και δεν πεινασε. Μετα τον σηκωσα και εφαγε αλλα 90. Του εχει ανοιξει η ορεξη πολυ. Πάντως και εμενα σχεδον πάντα την ωρα που τρωει τα κάνει. Απο την παραγωγη στην καταναλωση


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

litsaki stamata vre na agxonese kala sou lene ta koritsia. ti simera, ti aurio, ti se 10 meres to idio den einai? egw sou eipa se ida oneiro na gennas prin apo mena pantos xixi. mhn me talaiporis loipon allo esena perimenw:)

kai mena o gios mou simera den polykouniete isa isa pou to niotho. afou arxisa na agxonome mhn epathe tpt.

katerina perimenoume na doume th mpoumpou sou.

ydroxoaki kai esy edw konta eisai sto mhtera gennas kai esy?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, ντρέπομαι γι αυτό που θα πω αλλά ΦΟΒΑΜΑΙ!!! Μ'έχει πιάσει μια ανασφάλεια και για τον τοκετό αλλά και για μετά, νιώθω να μου φταίνε όλα και δεν θελω κανέναν γύρω μου. Θυμώνω ακόμα και στην ιδέα οτι θα αρχισουν όλοι να λένε τα δικά τους και μου ερχεται να βάλω τα κλάματα... ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

vre litsaki na skeftese thetika. skepsou ta patousakia tou kai ta xerakia tou pou tha se kratane, skepsou ta matakia tou mwrou sou pou tha se koitane kai meta des an aksizei na fovase. na kaneis omorfes skepsis kai oxi na skeftese ta arnhtika alliws den tha apolausis to mwro sou opws esy thes

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λιτσάκι ακριβώς αυτο που σου ειπε η καρδουλα κανε!! Μην σκέφτεσαι την διαδικασία του τοκετού, ούτε ποτε θα σε πιάσουν οι πόνοι!! Μόνο την κορούλα σου να σκέφτεσαι και αυτο θα νικήσει τους φοβους σου και θα σου δώσει κουράγιο για τα πάντα!!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μια φατσουλαααα!!! καλα ειναι κούκλος!!! και με το φορμάκι το πλεκτό ειναι ολα τα λεφτά!!!!!! Φαντάζομαι την κόρη σου να τον χαιδευει!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ για την συμπαράσταση κορίτσια!!

Ώρες ωρες πιάνω τον εαυτό μου να φρικάρει και δεν ξέρω τι να κάνω!! Και τότε απλά τα λέω σε εσάς και εσείς είστε πάντα δίπλα μου!! Ευχαριστώ!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Paros telios o bebaros!!!!fenete na mi sikonei polla ,polla!!!!psarotikos!!!!

to plexto formaki super !!!!

litsaki etsi imouna ki ego tis proigoumenes meres ..fovomouna...mipos kano vlakia pou dialeksa f.t!!..to agxos ton sigenon....ton pono!!!!

apo xtes to vrady omos den ksero ..niotho etimi !!!niotho oti thelo na to ziso ..kathe ponos tha me ferei pio konta sto moro mou ..kai thelo toso na tin do!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θέλω να δω τη μπεμπούλα μου, να την κρατήσω στην αγκαλιά μου, να τη φιλήσω, να τη μοιραστω με τον μπαμπά της σαν ολοκληρωμένη οικογένεια... αλλά φοβαμαι μήπως δεν καταφερω να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις! Και σε αυτή τη φάση φοβαμαι οτι θα αρχισουν να χώνονται οι γυρω-γύρω και θα σπάσουν τελείως τα νεύρα μου...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Paros απίστευτη μούρη ο γιος!!!Και πάλι να σου ζήσει!!!

Litsaki απαιτήσεις και προσδοκίες όσον αφορά τον τοκετό πρέπει να έχουμε μόνο εμείς από τον εαυτό μας!!! Η καθεμιά έχει διαφορετικό σώμα, διαφορετικές αντοχές και κάθε παιδάκι είναι διαφορετικό και οι συνθήκες εκείνη τη στιγμή είναι διαφορετικές!!! Κανείς δεν μπορεί να κρίνει τον τοκετό της άλλης...με τι κριτήρια;;; Να εύχεσαι να πάρεις αγκαλιά ένα γερό μωράκι όποτε εκείνο αποφασίσει να βγει!!!

Στα δικά μου τώρα...το ζάχαρο είναι 117-118 σε νηστεία όταν τρώω ότι τρώνε οι φυσιολογικοί άνθρωποι!!! Όταν κάνω δίαιτα από διαιτολόγο χάνω βάρος και πέφτει το ζάχαρο στο 86-87!!! Επειδή έχω υπέρταση και στίγμα ο γιατρός δεν μπορεί να μου πει αν αυτοί οι παράγοντες ή η δίαιτα επηρέασαν την ανάπτυξη της φουσκίτσας. Θα προσέξω τι θα φάω μέσα στο ΣΚ και την Τετάρτη θα πάω πάλι για υπέρηχο και θα μου πει τότε.

Για καρότσι on line σκέφτομαι κι εγώ από το bimbomarket γιατί έχει τουλάχιστον 30-35 ευρώ διαφορά από ελληνικά sites και 70-80 ευρώ από τα μαγαζιά για το uno της pegperego που θέλουμε εμείς!!! Όσες ψώνισαν δεν έκαναν παράπονα για το site.


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...