Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσακια επιτελους η νεραιδουλα μου κοιμαται εδω διπλα μου!!!!!!!!!

Σημερα που την πηρα ενιωσα πραγματικα ευτυχισμενη , πηρα ολη την χαρα που στερηθηκα οταν γεννηθηκε λογω της ανησυχιας που ειχα; για το αν ειναι καλα, θελω να ξεχασω τις μερες που ηταν μακρυα μου , που στερηθηκε την αγκαλια της μανουλας της.

ελιτακι μην στεναχωριεσαι αντε να παρεις κι εσυ την μπουμπουκα σου και να μαζευτειτε ολη η οικογενεια στο σπιτακι σας οπως πρεπει , υπομονη κοριτσακι μου σε καταλαβαινω οσο δεν φανταζεσαι λιγο υπομονουλα ακομα και συντομα θα ειστε ολοι μαζι και τοτε δεν θα σκεφτεσαι ουτε κιλα ουτε κλεισουρα ουτε τιποτα!!!

bravo vre katerina kalos thn dextikes kai apo dw kai pera mono xamogela sth zwh sas:)

elitaki kai esy syntoma na exeis th mpempa sou sto spitaki sas kai na mhn se stenxwrh tpt. tha ta vroume oles mazi siga siga:)

emeis molis gyrisame apo to giatro. o mpemphs einai apsogos 3700 akous huida tha eimaste pio megalh mallon apo sas xixi.

epitelous katafere kai gyrise ontos kala to eixa niosi kai mou eipe ton perimenoume apo stigmi se stigmi mporei kai mesa sto savvatokiriako, mporei kai simera mporei kai aurio. to simera mou kanei kalitera xixi alla as mhn ta thelw kai ola dika mou:P kai epeidi ton perimena kai xeimwna simera xeimwniase gia ta kala. xiononero rixnei eksw:)

enoite oti pali efaga xeri kai auth th fora mou leei tha se ponesw giati thelw na ton akoumpisw kai koritsia les kai mou exwse olo to xeri mesa akoma ponaw alla meta mou eipe oti to ekane epitides giati kamia fora prokalei toketo etsi. ama einai gi auto xalali kai o ponos :P

mou eipe na kopso kai to magnisio kai pleon eimaste se anamoni:)

epitelous eftiakse ligo kai i diki mou diathesi:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Κατερινάκι, συγχαρητήρια για την μπουμπού σου!! Φαντάζομαι οτι έχεις τρελαθεί απο τη χαρά σου...

Ελιτάκι, λίγη υπομονή ακομα και θα πάρεις κι εσύ τη μπουμπούκα σου στο σπίτι και θα επανέλθουν όλες οι ισορροπίες, μην ανησυχείς... Όσο για τα κιλά είναι το τελευταίο πράγμα για το οποιο πρέπει να ανησυχείς... (σκέψου κι εμένα που έχω πάρει 24 κιλά, δεν έχω γεννήσει ακόμα, κι δεν ξέρω πως θα τα χάσω)

Καρδούλα, εγώ σου το είπα και στο msn, μέχρι το Σαββατο θα γεννήσεις, έχω προαισθημα σου λέω!!!!! Μια χαρά ο μπέμπαρος πάντως!!! Μπράβο!!!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν πρόκειται να φοβάσαι να τον πιάσεις... Θα είναι ολόκληρο παιδί!!!! Πάντως όσες μανούλες περιμένετε αγοράκι προετοιμαστείτε για ... μεγάλες συγκινήσεις!!! Οι δικοί μου μπόμπιρες από χθες που αγόρασαν τις αποκριάτικες στολές τους ( σπάιντερμαν κλπ) δεν τις έβγαλαν από πάνω τους εκτός από το βράδυ και την ώρα που ήταν στο σχολείο....

Τελικά μόνο εγώ δεν ξέρω το φύλο του μωρού ή υπάρχει και καμιά άλλη????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάντως δεν πρόκειται να φοβάσαι να τον πιάσεις... Θα είναι ολόκληρο παιδί!!!! Πάντως όσες μανούλες περιμένετε αγοράκι προετοιμαστείτε για ... μεγάλες συγκινήσεις!!! Οι δικοί μου μπόμπιρες από χθες που αγόρασαν τις αποκριάτικες στολές τους ( σπάιντερμαν κλπ) δεν τις έβγαλαν από πάνω τους εκτός από το βράδυ και την ώρα που ήταν στο σχολείο....

Τελικά μόνο εγώ δεν ξέρω το φύλο του μωρού ή υπάρχει και καμιά άλλη????

plaka kaneis den ksereis to fulo?????


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

paros 99 02/02 ΙΑΣΩ* Αγοράκι 17/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

kardoula 02/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

mummycool 03/02 Γενική Kλινική Θεσ/νίκης * Αγοράκι 10/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Litsaki 19 05/02 * ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ * Κοριτσάκι

ioanna k 05/02 * Κοριτσάκι

georgiab 05/02 * Κοριτσάκι 10/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Ydroxoaki 06/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

katerina23 09/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι 13/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Eua79 09/02 ΠΓΝΙ *Κοριτσάκι

Bouda 10/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι

sofiaanna 10/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι

myrto 11/02 AΡΕΤΑΙΕΙΟ* Αγοράκι

inka 12/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι

Eleonora2 12/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

giota!14/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

huida 14/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

elita 14/2 ΜΗΤΕΡΑ* Αγοράκι & Κοριτσάκι 25/12/2009 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!

mariamg 17/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι

Σιλβή17/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

jend 17/02 * Αγοράκι

ramonitsa 18/02 ΙΑΣΩ* Αγοράκι

georghar 20/02 *Κοριτσάκι

Felia 22/02 ΜΗΤΕΡΑ ΛΑΜΙΑΣ* Κοριτσάκι

AlmA24/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

natasaZ 25/02 ATTIKO* Αγοράκι

nutella 25/02 ΓΕΝΕΣΙΣ * Κοριτσάκι

Νίνια 27/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι

Elena1982 06/03 Γενικό Κρατικό Νίκαιας * Κοριτσάκι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...