Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

poly periliptika einai akrivos etsi opos to leei i giota !!!

sigxaritiria giota eisai poly open mind kai cool!!!!!!

ego ramonitsa tha ta doso telika se idiotiki trapeza (tou eksoterikou) giati aytes oi spanies arosties einai ena trelo katevato (selides)..kai makria apo mas alla pote den ksereis ....

kai giati diavasa kai kati arthra pou idi stin ameriki exoun therapfsei sovares arosties apo vlastokitara ston idio ton astheni .

ετσι ειναι. επισης να προσθεσω οτι δινουν παραταση ζωης αφου μπορει να χρησιμοποιηθουν και απο τον ιδιο τον ασθενη για καποιο διαστημα καθως η λιστα αναμονης για συμβατα μοσχευματα ειναι τεραστια...


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

λεω να παω jumbo να αλλαξω ενα δωρο και να παρω στρωματακι για το port bebe..φανταζομαι εχουν...??? στρωματακια τα jumbo???

έψαχνα στρωματάκι για την καλαθούνα και τελικά βρήκα στο λητώ (είχε 2 ειδών, γύρω στα 20 ευρώ), στο τζάμπο δεν είχε.... τελικά καλαθούνα δε χρησιμοποιησαμε αλλά το βαλα στο ρηλάξ (από κατω έχει μια θήκη) για να γίνει πιο επίπεδο για την πλάτη του. Μια φορά τον έβαλα μέχρι στιγμής στο ρηλάξ και δε φάνηκε να του αρέσει...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

έψαχνα στρωματάκι για την καλαθούνα και τελικά βρήκα στο λητώ (είχε 2 ειδών, γύρω στα 20 ευρώ), στο τζάμπο δεν είχε.... τελικά καλαθούνα δε χρησιμοποιησαμε αλλά το βαλα στο ρηλάξ (από κατω έχει μια θήκη) για να γίνει πιο επίπεδο για την πλάτη του. Μια φορά τον έβαλα μέχρι στιγμής στο ρηλάξ και δε φάνηκε να του αρέσει...

που το κοιμιζεις? εγω λεω στο port bebe να το βαζω για υπνο στην αρχη κ μετα στο κρεβατι του..τα εχω δει στο λητω αλλα ειναι λιγο πιο μεγαλα απο το port bebe


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Γιώτα μπράβο για τη μπουμπού σου!!! Μεγαλώνει!!!! Κοντεύεις κι εσύ! Μόνο μη γεννήσεις πριν την καρδούλα δε θα το αντέξουμε! Κράτα λίγο!!

Ινκα βγήκα 2 φορές έξω, πήγα σούπερ μάρκετ και μια εδω στη γειτονιά και όταν έρθει ο σπαρκ θα τον βγάζω καμιά βόλτα...δεν περιμένω τις 20 μέρες


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

που το κοιμιζεις? εγω λεω στο port bebe να το βαζω για υπνο στην αρχη κ μετα στο κρεβατι του..τα εχω δει στο λητω αλλα ειναι λιγο πιο μεγαλα απο το port bebe

α οκ αν θέλεις το μετράω να σου πω πόσο είναι

3 μέρες κοιμήθηκε στην καλαθούνα αλλά μετά στήσαμε το κρεβατάκι, ήταν μεταχειρισμένη και κάπως στραβοχυμένη η καλαθούνα

Μια χαρά είναι το πορτ μπεμπέ για αρχή. νιώθει και πιο ασφαλές εκεί


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α οκ αν θέλεις το μετράω να σου πω πόσο είναι

3 μέρες κοιμήθηκε στην καλαθούνα αλλά μετά στήσαμε το κρεβατάκι, ήταν μεταχειρισμένη και κάπως στραβοχυμένη η καλαθούνα

Μια χαρά είναι το πορτ μπεμπέ για αρχή. νιώθει και πιο ασφαλές εκεί

ετσι μου φανηκε κ μενα...θα το εχω κ πανω στο καροτσι οποτε το πας οπου θες μεσα στο σπιτι και δεν θα σηκωνω καθολου βαρος...αλλα μου φανηκε πολυ σκληρο...πηρα κ ενα σφηνακι απο τα λητω 2πλο που τα πλαινα ξεκολλανε αν θες και μενει κατι σαν στρωματακι λατεξ με μια πολυ μικρη μηδαμινη κλιση..αλλα το πιανει μεχρι τη μεσουλα του περιπου..δεν ξερω αν κανει..ελεγα να παρω στρωματακι...αλλα πιο μεγαλο??...να το κοψω???


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσιααααα!!!!

Περιμενω να μου φερει η μαμα μου μια ληξιαρχικη πραξη γαμου απο το ληξιαρχειο βουλιαγμενης για να παω να παραλαβω την μπουμπου, ενω την ειχαμε δηλωσει κανονικα οταν γεννηθηκε στο μαιευτηριο τωρα ζητανε παλι ληξιαρχικη πραξη για να την παρουμε γκρρρρρρρρρ

Εχω στρωσει λικνα καλαθουνες κλπ και περιμενω να παω να την παρω ολο το βραδυ δεν κοιμηθηκα απο την ανυπομονησια

ινκα τι να κανω τι μισες ευχες κλπ??? αφου δυο φορες τηυν ημερα ανεβοκατεβαινω Ιασω δεν εχω κατσει καθολου σπιτι μαυτα και μαυτα αφου περιμενω την μικρουλα μου για να ξεκουραστω:P


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια το στηθος μου σημερα με εχει πεθανει ουτε να το ακουμπησω δεν μπορω απο τον πονο οχι στης θηλες σε ολο το στηθος νιωθω να με καιει και σαν να τρωω μαχαιριες αντλω καθε 3 ωρες περιπου γυρω στα 130 ml τι ειναι αυτος ο πονος παλι? φελια μηπως ξερεις ? Δεν εχει πετρωσει αλλα με ποναει απιστευτα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υδροχοάκι νομίζω πως εχουν!!

κατερινάκι γιατι θελουν ληξιαρχική πραξη για να στην δώσουν; Αλλο κουλο κι αυτο!!

Κατερινάκι πρεπει να πηγαινεις για μαστιτιδα!! μετα τον θηλασμο βαλε κρυες κομπρέσες και λιγο πριν βγάλεις γάλα για την μικρή να βαζεις ζεστες κομπρέσες και να κάνεις μαλάξεις. Και συνέχιζε να βγάζεις γαλα!!

Μιλα και με τον γιατρό σου!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Γενικά,στην αρχή για να χαλαρώσει το στήθος και να αδειάζει εύκολα βάζουμε ζεστή κομπρέσα...όταν το αδειάζουμε εντλώς βάζουμε κρύες για να μειωθει η παραγωγή..πρόσεχε μην πουδιάσεις!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Felia και εγω αυτο περιμενω.... να γραψει το τικερακι 36+...... Λιγο μας εμεινε ακομα!!! Υπομονη....

Εχθες μιλουσα με μια φιλη μου που ειναι και αυτη εγκυουλα και μου λεει εμενα μου εμειναν 18 εβδομαδες... πως θα περασουν??? Και μεσα μου γελασα γιατι οι δικες μας σχεδον περασαν...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...