Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

emeis to psaksame 2 mines tora...kataliksame stin future health pou einai aggliki eteria ....mas fanike poly sovari !!!!ixame psaksei kai tou mhtera kai mia alli pou sinergazete o giatros mou kai dimosia eteria pou eixame kai gnosto atomo mesa ...tin megaliteri erevna tin ekane o sizigos ....meta ta meletousame mazi kai kataliksame stin future health !!!!!exoume to valitsaki dipla stin valitsa!!!!

kali epitixia stin epologi sas!!!!!

axriasta na einai koritsia!!!!!

otan apofasisete na parete to valitsaki ...prepei me ayto na pate sto maieytirio !!!!!

mammycool,ti oraia pou efige o afalos e?tora tha einai pio aneta kai to mpanaki tou e?eyxomai na to vreis !!tha tou to filakseis ?

inka υπαρχει ειδικο βαλιτσακι για τα βλαστυκυταρρα;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

mammycool,einai ena koutaki me xerouli to dineis ston giatro ston toketo !!!

ramonitsa ,ti marka einai i endoepikinonia ?250 euro ?emis ixame skeftei tis avent pou einai philips den thimame poso ekane all eixe aktinovolia kai to aporipsame ...

ramonitsa exei kai to foroum themata gia vlastokitara exei poly diavasma ..ayto pou perigrafeis einai i dimosia trapeza .


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ινκακι...εγω καλε σε ρωτησα για το βαλιτσακι...;)

Δεν θυμαμαι τι μαρκα ηταν..στα lapin το ειδα....αλλα μου φανηκε πανακριβο κ δεν το πηρα..

εχει ακτινοβολια ναι;;;;;;;;;;;

δεν το ηξερα..αν ειναι να μην παρω....

οσο για τα βλαστοκυταρα ..ειναι λιγο μπερδεμα...κ εγω δεν θυμαμαι καλα ποιος το ειπε αυτο..απλα το θυμαμαι...σε αυτο το παρεντ ειναι;

ή στο παλιο;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ναι καλέ τι να το κάνω εγώ το βαλιτσάκι τώρα;;;

αφαλός εβρέθη είχε μπει στο μπατζάκι από το φορμάκι και είχε κρυφτεί πολύ καλά...

5-10 μέρες κάνει να πέσει, εμάς έπεσε στις 10...θα τον φυλάξω, θα τον βάλω σε κουτάκι ή θα τον κολλήσω στο βιβλίο της Anne Geddes που πήρα

http://www.biblionet.gr/main.asp?page=showbook&bookid=135309


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου καλησπέρα.

Έχω πάθει ένα ψιλοσόκ....Γυρίσαμε πριν από λίγο από το γιατρό. Το μωρό μου είναι 3700!!!!!! Ο γιατρός μου είπε αύριο οπωσδήποτε ραντεβού με τον προγενετιστή για δεύτερο doppler για να είμαστε σίγουροι για το βάρος του και αν είναι όντως τόσο χοντρούλης παίζει να γεννήσω και αυτήν την Παρασκευή....!!!!!!!ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!! Είχα στο μυαλό μου ότι θα γεννήσω την άλλη Παρασκευή και αγχώθηκα πάρα πολύ....Αύριο θα ξέρω........


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Βλέπω οτι σας απασχολεί πολύ το θέμα των βλαστοκυττάρων... Καλή επιτυχία στις επιλογές σας!

Εγω νιώθω λίγο καλύτερα απ'ότι ήμουν το πρωι αλλά όχι τελείως καλά...

Ελπίζω αύριο να είμαστε όλοι καλύτερα.

Καλό βράδυ και πολλά φιλιά!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια? ειμαι ολη μερα στους δρομους και πτωμα , πηγα και ηρθα δυο φορες Ιασω να ταισω την μικρη ,πηγα σουπερ μαρκετ , πηγα στο Λητω να παρω κατι τελευταια μπιμπερο και διαφορα που ηθελα και ενδιαμεσα εβγαζα και γαλα τωρα ειμαι να λιποθυμησω αλλα εχω δουλειες γιατι αυριο θα ερθει η κορουλα μου σπιτι!!!!!!!

huida ω πω τι μωρο ειναι αυτο γιγας εμενα ειναι μολις 2.400 και ειναι πολυ μικροσκοπικη ειναι ενα αλλο διπλα μας στην παρακολουθηση που ειναι 3.800 και φαινεται τεραστιο μπροστα στο δικο μου:P

mummycool και εγω τον εχω κρατησει τον αφαλο του γιου μου και τωρα θα κρατησω και της μικρης εαν δεν μας εχει πεσει ηδη στο μαιευτηριο

Σημερα κλεισαμε μια εβδομαδα ζωης:D:D:D:D


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Huidaki καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;;

Τι αγοραρος ειναι αυτος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

φτου φτου....:D:D:D:D:D:D:D

αντε εχει δικιο η καρδουλα....θα τον παρεις γρηγορα αγκαλιτσα...;)

Λιτσακι μου..περαστικουλια....

Ελπιζω αυριο να εισαι τελειως καλα....

ΚΑρδουλαααααααααααααααα...τι γινεται καλε ;ο μπεμπαριος τι κανει;

¨ξερεις τι θελει ε;

να κανει ντου τελευταιος γιανα ειναι κ ο καλυτερος!;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαμικουλ....:lol::lol::lol::lol::lol:

εβρεθει τελικα ε;χαχαχαχαχα

Κατερινακι;;;;;;;;;;;;;;;;;;; κανε κουρα σημερα....γιατι αυριο...

ΠΑΡΤΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Ερχεται η κορακλα....!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

τι κουρα ραμονιτσα εχω πεθανει στο τρεξιμο αυτες τις μερες πανω κατω στο Ιασω μας βλεπω αυριο με την μπεμπε μου να κανουμε νανακια αγκαλιτσα ολη μερα:D:D:D:D:D:D

Κοριτσια θελω να χοροπηδησω απο την χαρα μου ολη την μερα εχω ενα χαζο χαμογελο απο την ωρα που μου ειπαν οτι θα την παρω αυριο μετραω τις ωρες!!!!!!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Kατερινακι..Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ με τα δυο σου παιδακια αγκαλιτσα!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

Αχ κ εγω αυτην την στιγμη περιμενω σσσσσσσααααααααααααν τρελλη....

να παρω μια ζυμαρουλοαγκαλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ante vre katerinaki epitelous. kalos na th dextite sto spiti:)

ramonitsa o mpemparios nomizw mas doulevei olous kanonika. sou leei kala einai treloi pou tha vgw? xaxa

Μια χαρα ησυχια εχω εδω μεσα!!!!!!!!!!!!!!! ;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...