Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Είναι φοβερό ρε κορίτσια!!! Πριν από λίγο καιρό δεν είχα ιδέα πού παν τα τέσσερα και τώρα έχω τη φιλενάδα γεμάτη απορίες τύπου πώς ήμουν στον 5ο και συνειδητοποιώ οτι ο 5ος ήταν τον Οκτώβρη...πώπω πόσο μακριά είναι ο Οκτώβρης!!!Τώρα εμείς έχουμε άλλα άγχη πότε θα γεννήσω, πώς θα γεννήσω, κά και μετά τη γέννα θα έχουμε άλλα ...και μ'αρέσει τρελά!!!

Στη φουσκίτσα δεν αρέσει καθόλου που κάθομαι τόση ώρα στο κομπιούτερ και μ'έχει τρελάνει στην κλωτσιά!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!

εχω σηκωθει απο πολυ νωρις σημερα να βγαλω γαλα και κανω δουλειες για να ειναι ολα ετοιμα οταν θα ερθει η νεραιδουλα μου σπιτι

Ακομα δεν μας εχουν πει ποτε θα την παρουμε λογικα αυριο ή μεθαυριο αν εχει πεσει ο ικτερος θα ερθει σπιτακι μας γιατι ηδη την ταιζουμε 50ml με το μπιμπερο

ινκα νομιζω πως τον αποστειρωτη τον χρειαζεσαι οπωσδηποτε γιατι μπορει να χρειαστει ειτε αν το μωρακι χρειαστει συμπληρωμα ειτε αν πρεπει να αντλησεις εσυ γαλα για να δεις ποσο πινει θα σου χρειαστει και καλο ειναι να τον εχεις , το θηλαστρο της avent καλο μου φανηκε αλλα επειδη εγω κανω αποκλειστικη αντληση δηλ δεν θηλαζω αλλα αντλω και της δινω μητρικο χρειαζομαι νοσοκομειακο το οποιο νοικιασα φαντασου οτι με της avent εβγαζα γυρω στα 50-60 ml με το νοσοκομειακο βγαζω το λιγοτερο 120 ml λογικα εσενα δεν θα σου χρειαστει νοσοκομειακο ας γεννησεις πρωτα με το καλο και μετα βλεπεις πως θα τα πατε με το θηλασμο και αναλογως αγοραζεις θηλαστρο ή οχι


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από μας!!!!!

Ξυπνήσαμε πριν από λίγο και δε θέλουμε να κοιμηθούμε άλλο, τον έβαλα στο ρηλάξ και ακούμε μουσικούλα διασκευές των beach boys συγκεκριμένα...Χθες κοιμηθήκαμε 11-9 με 2 ωριαία διαλείμματα για φαγητό, μια χαρά δηλαδή αν και όλοι λένε ότι κάπου στις 2 βδομάδες ξεκινάνε τα ξενύχτια που αρχίζουν τα πονάκια τους, ε ρε τι μας περιμένει...

Ραμονίτσα είσαι όλα τα λεφτά!!! Καλέ άσε τον άνθρωπο, ξέρει τι τον περιμένει και χαλαρώνει τώρα...

Καλά βρε ίνκα τι τον έβαλες καλέ μέσα;; καλύτερα έξω να χαζεύει καμιά νοσοκόμα!!!

Κατερίνα τέλεια!!! Μην κουράζεσαι και πολύ όμως ε; δε θα σε παρεξηγήσει η νεραιδούλα σου

Αχ georghar κι εγώ πεθύμησα ένα καφεδάκι, δεν έχω πιει τόσο καιρό, θα κάνω λέω σήμερα όμως...

Υδροχοάκι να ζήσετε!!!!

Τα πονάκια είναι για το καλό, αυτό να σκέφτεστε και να παίρνετε κουράγιο!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια

μπηκα στη pasarella να δω τι τουρτες εχει..σκεφτομαι να του παρω μια γουρουνακι να το γιορτασουμε αποψε και μου ανοιξε η ορεξη!!!

2 μπαρες δημητριακων χτυπησα για να συνελθω!!

mummycool το μωρο φαινεται μεγαλο! ποσο βγηκε?


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalimera koritsakia vlpew oles parouses kai simera:)

inka pws niothis simera, tha mas kaneis kamia ekpliksi?

mummycool pali kala pou exeis isixo mwro, alla opws sou eipa tha sta vgalei ola meta pou tha megalwsh kai tha gineis o flash gia na ton prolaveneis xixi:)

nai aurio exw rantevou me to giatro mou na doume ti tha mou pei. pros to paron alksa to tickeraki mou kai to evala na deixnei 1/2 giati den ginotan allios simera tha mou lege oti eimai manoula :P opws kai na xei simera ekleisa 40 evdomades. na doume pou tha paei. o mikros apo xthes to vradi den stamatise ta klotsompounidia alla akoma ton niotho psila.

ramonitsa den mou eipes ti skilako exeis?

Link to comment
Share on other sites

Υδροχοάκι να τα εκατοστήσετεεεε!! Πάντα ευτυχισμένοι και του χρόνου να γιορτάσετε με το ζουζουνι σας αγκαλιά!!!

Κατερινάκι χαλαρα΄με τις δουλειές, εισαι λεχώνα ακομα!!

Mammycool χάπια μαγιάς παίρνεις μονο αν δεν εχεις αρκετο γάλα γιατι αλλιως δημιουργείς υπερπαραγωγή και στην συνέχεια μαστίτιδα. Επίσης μπορεί να αλλάξουν την γεύση στο γάλα σου οπότε αν δεν είναι απαραίτητο ειναι καλυτερο να τα αποφύγεις.


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Mammycool χάπια μαγιάς παίρνεις μονο αν δεν εχεις αρκετο γάλα γιατι αλλιως δημιουργείς υπερπαραγωγή και στην συνέχεια μαστίτιδα. Επίσης μπορεί να αλλάξουν την γεύση στο γάλα σου οπότε αν δεν είναι απαραίτητο ειναι καλυτερο να τα αποφύγεις.

Nαι μωρέ μαρία έχεις δίκιο...δεν ξέρω τι με έπιασε...ανασφάλεια ότι δεν του δίνω όσο θέλει, κακώς όμως, αφού κοιμάται και λερώνει πάνες τι στο καλό; η φύση ξέρει καλύτερα...Τον αφήνω πάντως όσο θέλει στο στήθος και του αλλάζω και στήθος όταν βαριέται...Την Τρίτη που θα ζυγιστούμε θα ξέρουμε

ΥΓ Ο Σπάρκ έρχεται σπίτι για το Σαββατοκύριακο!!! θα σας πω εντυπώσεις και αντιδράσεις την παρασκευή

Πάω για υπνο, αυτός ο καιρός είναι μόνο για χουχούλιασμα...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...