Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ελενα ποσο μαγνησιο παιρνεις την ημερα κ σου το προκαλεσε;

Το trofocard παιρνεις κ εσυ;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γυρισα και εγω απο την μπουμπου, ινκα μπραβο που ολα πηγαν καλα ανησυχησαμε

κοριτσια την πηρα αγκαλια μετα απο 6 μερες, περιττο να σας πω οτι με μαζευαν οι μαιες δεν μπορουσα να σταματησω το κλαμα:D Ημπεμπε μου ειναι τελεια εφαγε 50ml γαλατακι της μανουλας και κοιμηθηκε σαν αγγελακι μου εριχνε κατι χαμογελακια στον υπνο της και ελιωνα, μου ειπαν οτι για το μονο που μας κρατανε ειναι ο ικτερος αντε να περασει κι αυτο να την εχω σπιτακι μας

Σας ειπα οτι σημερα πεταω?:D:D:D:D


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Ελενα ποσο μαγνησιο παιρνεις την ημερα κ σου το προκαλεσε;

Το trofocard παιρνεις κ εσυ;

to trofocard mou dwsane sto nosokomeio...alla sto spiti exw to allo to anavrazon, k lew to idio einai.sto metaksi sto xarti mou grapsane 2 xapia 3fores tin imera!!!!!!!!!!!!!!!! alla ennoousan trofocard...k egw arxisa na dialuw 2 xapia apo to anavrazon k to epina 3 fores tin imera...mexri pou apo x8es epa8a tin treli doiaria pou me afise twra epeidi stamatis teliws..aurio 8a steilw ton antra mou na parei to trofocard...


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινα πλησιαζει η ωρα να την παρετε σπιτακι σας!!! Πωπω φανταζομαι πως ενοιωσες οταν την πηρες αγκαλια!!

Καρδουλα οτι και να κανεις να αλλαξεις γνωμη στον γιο σου, μαλλον τελικα το δικο του θα γινει παλι!! Παντως ωραια η φωτο!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο κατεριναααααααααααααααααακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε με το καλο να το παρεις σπιτακι το μωρακι σας!!!!!!!!!!!!!

Βρε ελενακι ..λες για ατο να σε επιασε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ωχ!

Νατασουλα..χαχαχα οχι εκει ειναι μονιμως....

για την σιδερωστρα...αρπαχτηκαμε.....

την ειχα εξω αφησει..για να την βαλει στο αποθηκακι...εβρεξε..δεν το πηρα χαμπαρι..το πηρα μετα...του ειπα να την βαλει μεσα στο αποθηκακι....το ανοινε...δεν μπορεσε να την κλεισει.....κ την αφησε μεσα στι δωματιο ανοιχτη... νευριασε κ εφυγε.....γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

εγω δεν μπορω να το κανω αυτο ειναι βαρια...την παρατησα κ εγω μεσα....αυριο ερχεται η κοπελα για καθαρισμα....οποτε κ εγω την αφησα..

Στον φουρνο μου ερχεται ωρες ωρες να τον βαλω..χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Τον υπολογιστή του ομως δεν θα τον άφηνε ποτέ ετσι αβοηθητο στο κρυο και στη βροχή!!! Θα τον αφηνε????ΕΕΕΕΕ?????

Τι ειναι αυτα που λες τωρααααααααααααα;;;;;;;;;;;;;;;;;

το παιδι του;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!

εμενα ισως..χαχαχαχαχαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ακόμα κοιμάστε;;;

Σήμερα το πρόγραμμα έχει βόλτα στην αγορά με μια συγκαστρούλα φίλη μου!!! Ελπίζω να βγάλει και λίγο ήλιο αργότερα για να πιούμε και κανα καφέ παραλιακά!!!

Μέχρι εκείνη την ώρα βέβαια θα βάλω σίδερο, θα κάνω μπανάκι και θα καθαρίσω τα ψαράκια μου για το μεσημέρι!!!

Σήμερα ξύπνησα με καλή διάθεση γιατί η φουσκίτσα με άφησε επιτέλους να κοιμηθώ!!! Ξυπνήστε να πιούμε καφέ!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalimera koritsia !!!!!

akoma edo eimai den gennisa....ante na erthei kai i diki mou i seira ....kourastika me ta ponakia...elita ti douleia knei o adras sou ;se 3 meres leei tha genniso ;makari!!!!!

o dikos mou xtes pou eixame paei se kati filous...den ithele na fygei ...meta mou ekmistireftike oti perimene oti tha genousa xaxaxaxaxaxaxaxa!!!!!kai leei pou na girizoume spiti kai na trexoume meta ...

giota,nai niotho kalitera den ithela na mou spasoun ta nera kai na exo tin peridesi ...fisiologiko toketo tha kano ...toulaxiston etsi tha ksekiniso..

elena ,min anisixeis ...ki ego me tis sispaseis toso kairo ...kai ston mina mou bika kai perimeno!!!!

katerinaki ,ante me to kalo na pareis tin kouklara sou spiti!!!!posa kila einai tora;ego to thilastro kai ton apostiroti den to exo parei akoma....ti les ;

mammycool ,gia pes mas gia ton ventouza ;...pos pernate;pote tha pareis piso ton spark ;..ti les na kanei otan dei ton bobira;

kardoula,avrio tha pas ston giatro;ante me to kaloooooooo!!!!gia kalo kai gia kako ...arxise na foras galotsoules xaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!

ramonitsa,ego na deis me ton diko mou pos exo frikarei ...pou bike mesa sto kopsimo peridesis kai anti na kitaei emena ...kitage to pipi mou kai ayta pou ekane o giatros ...kai ego kitaza to tavani san ton m@#$%%%%%%%%^!!!!

ayta!!!!....

smouch!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα..

Ινκα η μπέμπα σου ειναι απαιτητική σαν την δικιά μου που κοπάναγε τον γιατρό!!! Ξέρουν πως να διώξουν αυτο που τις ενοχλει πανω στην κοιλιά μας!!! χαχα!!!

Πλησιάζεις κοριτσάκι μου αυτο να σκέφτεασαι μονο.Σου είπε αν τελικά θα πάς με φυσιολογικο τοκετό ή θα στο πει την Τρίτη;

Ιωάννα εσύ την Τρίτη θα μπεις τελικά;

Ελενα κουράγιο και περαστικά!! Τουλάχιστον πλησιάζουμε!!

ελα βρε καρδουλα μπορει αύριο να σου πει κάτι αλλο ο γιατρός, κάνε κουράγιο. Πάντως και η δικιά μουμπορει να ειναι χαμηλά αλλα δεν εχει εμπεδώσει ακόμα τελικά!!

Χθες με πέθανε με την οδήγηση!! Και σιγα το πολυ που οδήγησα, ούτε είκοσι λεπτα!!! Πάντως δεν με παίρνει πιά!! Εβγαλα και το δίπλωμα απο το πορτοφόλι μου, λογικά δεν θα

το χρειαστώ το επόμενο δίμηνο.Γενικώς πλεον δυσκολευομαι παρα πολυ και στις δουλειές και στον υπνο.

Γεωργία δυνατή η μικρή!! Πως τα πάτε; πήρε κι αλλο βάρος; Οποτε μπορείς να μπαίνεις να μας λές πως τα πατε!!Έχει δίκιο η καρδουλα!!

Κατερινάκι τι υπέροχα νεα ειναι αυτα; με το καλό να την υποδεχτείς σπιτάκι σας, πότε σου είπαν πως μπορεις να την πάρεις; Ο μικρός τι λεει για την αδελφούλα του;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ακόμα κοιμάστε;;;

Σήμερα το πρόγραμμα έχει βόλτα στην αγορά με μια συγκαστρούλα φίλη μου!!! Ελπίζω να βγάλει και λίγο ήλιο αργότερα για να πιούμε και κανα καφέ παραλιακά!!!

Μέχρι εκείνη την ώρα βέβαια θα βάλω σίδερο, θα κάνω μπανάκι και θα καθαρίσω τα ψαράκια μου για το μεσημέρι!!!

Σήμερα ξύπνησα με καλή διάθεση γιατί η φουσκίτσα με άφησε επιτέλους να κοιμηθώ!!! Ξυπνήστε να πιούμε καφέ!!!

na perasete omorfa ...na pieite ki ena kafedaki gia mas !!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια δε προλαβαινω με τη μπουμπου να μπαινω πολυ!! Κατερινακι να σου ζησει!!! καλοτυχη να ειναι!! διαβασα τα νεα σου και σε καταλαβαινω εμενα κρατησανε τη δικη μου 1 απογευμα να την παρακολουθησουν για το διαβητη κυησης που ειχα και τρελαθηκα! Ασε τα τσιμπηματα για τον ικτερο!! εκει να δεις ποσο εκλαιγα αλλα κοριτσια η κορη μου αλυγιστη λες και δε πονουσε καθολου ολα κλαιγανε και αυτη τιποτα!!

Παρος και σενα σου ζησει ο γιος κοριτσακι μου να τον χαιρεστε!!!

Αντε απο λιγο που μπαινω και τη να αλλη μερα βλεπω καποια αλλη να χει γεννησει!!

Ποια θα είναι η επόμενη για να δουμε?

Φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sigxaritiria gia ti koroula sou georgia !!!!na einai etsi se oli tis tin zoi !!!!na mi masaei pouthena!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συχρόνως γράφαμε!!!

Πολυ καλα που θα πας με φυσιολογικό τοκετό!! Αν και ξέρεις τι σκέψη με εχει πιασει απο χθες το βράδυ; Πως τουλάχιστον οσες πάνε με καισαρική ξέρουν ποτε θα γεννήσουν!!! Χαζό ε;

Γεωργία να περάσετε όμορφααα!!! και να ευχαριστηθείτε τα ψώνια σας!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...