Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

mpa auto apokliete. o mikros einai akoma psila kai den thelei na mas kanei th xarh na vgei. tha mou peis trelos einai? mia xara einai ekei pou einai. tha doume th pempth ti tha pei o giatros pali. anekdoto katintise pleon. ase pou prospathw na allaksw to tickeraki kai den mporw na aniksw to site:)

Link to comment
Share on other sites

mpa auto apokliete. o mikros einai akoma psila kai den thelei na mas kanei th xarh na vgei. tha mou peis trelos einai? mia xara einai ekei pou einai. tha doume th pempth ti tha pei o giatros pali. anekdoto katintise pleon. ase pou prospathw na allaksw to tickeraki kai den mporw na aniksw to site:)

dld poso eisai??? entaksei an den allaksei 8a to gennisoun me kesariki...


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

an den sikwnomai polu tin imera kala eimai..alla apo ta xapia me pianoun tsimpimatakia stin kardia!!! k apo to polu magnisio exw tromeri diaroia 2mera twra...afou to ekopsa mexri na mou perasei k 8a to meiosw giati den antexw 6 fores tin imera k nuxta na pigainw toualeta!!!!:(


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια δε προλαβαινω με τη μπουμπου να μπαινω πολυ!! Κατερινακι να σου ζησει!!! καλοτυχη να ειναι!! διαβασα τα νεα σου και σε καταλαβαινω εμενα κρατησανε τη δικη μου 1 απογευμα να την παρακολουθησουν για το διαβητη κυησης που ειχα και τρελαθηκα! Ασε τα τσιμπηματα για τον ικτερο!! εκει να δεις ποσο εκλαιγα αλλα κοριτσια η κορη μου αλυγιστη λες και δε πονουσε καθολου ολα κλαιγανε και αυτη τιποτα!!

Παρος και σενα σου ζησει ο γιος κοριτσακι μου να τον χαιρεστε!!!

Αντε απο λιγο που μπαινω και τη να αλλη μερα βλεπω καποια αλλη να χει γεννησει!!

Ποια θα είναι η επόμενη για να δουμε?

Φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Αχ τι τραβαμε κ εμεις....κ οι αντρες στην καρακοσμαρα τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

εχω νευρα με τον αρρεν πολλαααααααααα.....γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Μωλις εβαλα τη τυροπιτισα μου στον φουρνο..κοπιαστε....


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...