Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ρε παιδια ο αντρας μου λεει πως αν βγαλεις την περιδεση σε δυο τρεις μερες γεννας ειναι αληθεια. Λετε να πηγε και να την κρατησαν?Τα κανουν κατι τετοια οι γιατροι


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μωρέ δεν αντέχω, κλαίω κάθε μέρα, το πατρικο μου είναι σαν σπίτι του και η μαμα μου τον φροντίζει μια χαρά, σα μωρό τον έχει, απλά μέχρι να αρχίσω να βγάζω το μωρό έξω δεν ξέρω πως θα γίνει να τον βγάζω το πρωί βόλτα, πρέπει να ξυπνάω 6μιση και να τον βγάζω την ώρα που ετοιμάζεται ο νίκος για τη δουλειά, που θα το κάνω δε με πειράζει, απλά είπα να το καθυστερήσω λίγο να δω πως είμαι.

τώρα βλέπω έχω φρικάρει σπίτι, δεν αντέχω άλλο μέσα, λέω να τον πάρω το σκ κ βλέπουμε..

νιώθω τρελές τύψεις, λες και τον έχω διώξει αλλά δεν είναι αλήθεια...έχει πάει λίγες μέρες διακοπές στη γιαγιά του απλά...πάλι με έπιασαν τα σορόπια ρε γμτ

Τώρα όσες δεν έχετε ζωάκι θα μου ρίχνετε τρελό δούλεμα είμαι σίγουρη :-(


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι τι καλά νεα ειναι αυτά; Αντε κοριτσάκι μου με το καλό να την πάρετε αγκαλίτσα και στο σπιτάκι σας!!!

Ελιτάκι πλησιάζεις και εσύ!! τον μικρό στα δυο κιλά δεν τον πήρες σπίτι;

Η Ινκα δεν μπήκε ακόμα;

Mammycool εγω σε καταλαβαίνω, οταν αναγκάστηκα να αφησω τον Κρευζάκο μου στο πατρικό μου μου στοίχισε πολυ!!! Ακόμα μου στοιχίζει που δεν τον έχω εδω αλλα τι να κάνω; τουλάχιστον ξέρω πως τον φροντίζουν πολυ καλα και τον λατρεύουν οι δικοί μου!!! Είναι και παρείτσα για την γιαγιά μου, οπότε..


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε να μπει να μας πει!! Καθώς και αν θα παει με καισαρική!!

Πάντως περα την Νίνια που περιμένουμε και ειναι στο Έλενα, η επόμενη ειναι η Ιωάννα ε; την Παρασκευή. Ή θυμάμαι εγω λάθος;

Και η καρδουλα φυσικα που μπορει να ειναι ανα πάσα στιγμή!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κατερινακι μπραβο! αντε με το καλο θα τη παρετε σπιτι συντομα

ελιτα υπομονη ερχεται και η σειρα σας! πως θα τα καταφερεις και με τα 2?

εγω εχω αγχωθει με το 1.. εχεις βοηθεια??


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

emena pali den me agxoni o toketos. amhn kai pote. to meta me agxonh. na einai kala to mepmpakh mou kai an tha mporesw na antepekselthw swsta ws nea manoula.

μια απο τα ιδια! σε καταλαβαινω απολυτα!

και για τη γεννα λεω...ε οπως και γινει θα βγει, μια μερα ειναι θα τελειωσει που θα παει..εδω αντεξαμε τοσο καιρο!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

kalispera tsoupres!!!!!

eimai mia xara !!!!!tin kopsame tin peridesi !!!den ponese poly ...ponese o diastoleas!!!!!episis ekana kai kardiotokografima ..poly kalo eipe o giatros!!alla ekei ponese i koilia mou poly giati klotsage i mikri apo mesa esfige i zoni ap ekso !!!!!genika malon exo kourastei kai den antexo tipota....

mou eipe o giatros gia mia ,dyo meres tha exo ligo kafe aimataki...ayto.... kai tha pao tin alli triti na mou valei xeri.

me siginisate me to endiaferon sas koritsia!!!!..eixe kolisei to pc !!!

katerinaki ,xarika poly me tin koroula sou!!!!!!

filares!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalispera tsoupres!!!!!

eimai mia xara !!!!!tin kopsame tin peridesi !!!den ponese poly ...ponese o diastoleas!!!!!episis ekana kai kardiotokografima ..poly kalo eipe o giatros!!alla ekei ponese i koilia mou poly giati klotsage i mikri apo mesa esfige i zoni ap ekso !!!!!genika malon exo kourastei kai den antexo tipota....

mou eipe o giatros gia mia ,dyo meres tha exo ligo kafe aimataki...ayto.... kai tha pao tin alli triti na mou valei xeri.

me siginisate me to endiaferon sas koritsia!!!!..eixe kolisei to pc !!!

katerinaki ,xarika poly me tin koroula sou!!!!!!

filares!!!!!!

μπραβο βρε θηριο!!!!! πονανε τα παληκαρια ??? κουρασμενη εισαι that's all!! πολλες θα φαμε χερι την αλλη εβδομαδα! προβλεπω πολλες μαζεμενες γεννες!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Ινκα και Κατερινάκι!!! Πολύ ευχάριστα νέα!!!

Την άλλη βδομάδα παρά 5νθήμερο Φεβρουάριος μην ανησυχείτε καθόλου!!!Μανούλες Φεβρουαρίου σε λέει μετά!!!Να 'μαστε καλά κι εμείς και τα μωράκια μας κι ας γεννηθούν όποτε θέλουν!!! Πάντως συνειδητοποίησα σήμερα ότι αν εκτός από το μήνα μου ολόκληρο πάρω και το extra δεκαήμερο όπως οι μανούλες Ιανουαρίου θα γεννήσω το Μάρτη!!!:lol::lol::lol:


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...