Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσακιααααα ειμαι πολυ χαρουμενηηηηηη

πηγα στο Ιασω και ειχαν βαλει την μικρη μου σε κουνακι βγηκε δηλ απο την θερμοκοιτιδα το απογευματακι θα παει στην απλη παρακολουθηση και θα παω να την ταισω πινει 30ml με μπιμπερο ηδη

αααααχ νομιζω οτι οταν την παρω αγκαλια θα λιποθυμησω

νομιζω πως μεχρι την Παρασκευη θα την παρουμε σπιτακι μας ελιτα τι λες κι εσυ που ξερεις?

Κατερινακι μακαρι να την παρετε σπιτι σας οσο πιο γρηγορα γινεται!!!!

Ολα καλα ....


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσακιααααα ειμαι πολυ χαρουμενηηηηηη

πηγα στο Ιασω και ειχαν βαλει την μικρη μου σε κουνακι βγηκε δηλ απο την θερμοκοιτιδα το απογευματακι θα παει στην απλη παρακολουθηση και θα παω να την ταισω πινει 30ml με μπιμπερο ηδη

αααααχ νομιζω οτι οταν την παρω αγκαλια θα λιποθυμησω

νομιζω πως μεχρι την Παρασκευη θα την παρουμε σπιτακι μας ελιτα τι λες κι εσυ που ξερεις?

Κατερινακιιιιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

1317309lsk5aj07xu.gif


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

eleonora ωραία κοιλίτσα!!!

καιρό έχω να σου μιλήσω! όλα καλά; το πόδι οκ; σταμάτησες δουλειά;;;

εγώ τελικά όπως με κοροιδεύατε έγινε, δούλευα μέχρι την παρασκευή και κυριακή γέννησα

Σήμερα είναι η τελευταία μου μέρα....... ελπίζω να μην προκύψει πάλι τίποτα!!!

Με την άδεια του 2009 είναι σαν να δούλευα όλο τον Ιανουάριο οπότε καλά είναι!!!!

Εσύ μια χαρά εγκλιματίστηκες με το μωράκι ε???????

άντε μανούλα το αγοράκι σου είναι παίδαρος!!!!!!

εγώ να δω.... αύριο θα πάω στον γιατρό και θα με κοιτάξει κι από κάτω ....


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ίνκα εύχομαι να πήγαν όλα καλά με το κόψιμο της περίδεσης....

Κορίτσια αρχίζει και με πιάνει άγχος.....

Το ξέρω πως πρέπει να είμαι ψύχραιμη αλλά.... και ακόμα έχω καιρό....

Πώς το αντιμετωπίσατε????


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια ήρθα κι εγώ...

Έριξα έναν υπνάκο (γιατί ξυπνάω νωρίς με τον αντρούλη μου και το μεσημέρι δεν κρατιέμαι πια - νυσταζω) και να 'μαι πάλι!

Είχαμε κανένα νεότερο απο τα κορίτσια (Ίνκα - Ανδριάννα)?

Πάντως κι εγώ έχω αρχίσει να αγχώνομαι... Ελεονωρα σε νιώθω απόλυτα...

Εγώ βεβαια αγχώνομαι αρχικά για την εξέταση του Σαββατου και μήπως αυτο οδηγήσει σε σπάσιμο νερών και κατ'επέκταση σε τοκετό... μανούλα μου! ούτε να το σκέφτομαι δεν αντέχω....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!!!!!!!!!!!:D

Η ινκα δεν εχει μπει ακομα ε;

Λιτσακι..προσπαθησε να εισαι χαλαρη στην εξεταση...Η καρδουλα ειπε οτι δεν πονεσε...να σου πει πια σταση να εχεις αν γινεται για να σε βοηθησει...οπως της ειπε η μαια...

Κατρδουλα..μια χαρα μανουλα θα εισαι...;)

μια ζαχομαμα κ εσυ...

Παω να κουρεψω το σκυλακι μου αυριο....τα αντρακι μου..χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

πιο αγχωμένη από μένα υπήρχε;; πείτε κορίτσια... δεν υπήρχε... άμα σου ρθει το αντιμετωπίζεις...εστιάζεις στο μωρό και τα ξεπερνάς ΟΛΑ.

ίνκα κοπέλα μου; όλα καλά;

Κατερίνα μπράβο!!!! ε μα ήταν πολύ χαζό να σου κρατάνε τόσο μεγάλο παιδάκι στη θερμοκοιτίδα... Ελίτα και στα δικά σου !!!

αχ ραμονίτσα...να ξερες πόσο μου λείπει ο σπαρκούλης μου....είναι στη μαμά μου για λίγο, δεν ξέρω για ποσο λίγο, μπορεί να τον πάρουμε το σκ, μου λείπει τόσο πολύ. έχω ετοιμάσει σχέδιο για την επιστροφή του. δεν αφήνει τρίχα ο καημένος καθόλου αλλά μέχρι να προσαρμοστούμε είπαμε να τον έχει αυτη να το βγάζει βόλτα

Το "χέρι" δε νομίζω ότι μπορεί να προκαλέσει σπάσιμο των νερών, μόνο εξάλειψη του τραχήλου, όπως έγινε σε εμένα αλλά εμένα δε με πόνεσε

Βγήκα μια μικρή βολτίτσα στη γειτονιά σήμερα, πήρα λίγο αέρα αισθάνομαι πολύ καλύτερα...το μωρό θα το κρατήσω σπίτι 40 μέρες αλλά εγώ δεν μπορώ ούτε 40 ούτε 20 να κρατηθώ μέσα, και δε βρίσκω και το λόγο αφού αισθάνομαι καλά και η γιατρός συμφωνεί


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


emena pali den me agxoni o toketos. amhn kai pote. to meta me agxonh. na einai kala to mepmpakh mou kai an tha mporesw na antepekselthw swsta ws nea manoula.

καλέ εδώ τα καταφέρνει η υποφαινόμενη εσύ δε θα τα καταφέρεις;;;

η καλύτερη μανούλα του κόσμου θα γίνεις!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ μαμικουλ...πως μπορεις μακρυα του;;;;;;;;;;;

εγω παλι δεν μπορω καθολου...εμενα παλι αφηνει τριχα ..εχουμε κ μπολικη βλεπεις..για αυτο κ τον κουρευω συχνα..κ τωρα με το μωρο η σκουπα θα ειναι σε καθημερινη βαση...

Κ ολο σκεφτομαι τι θα γινει οταν θα ειμαι στο μαιευτηριο.....ο αρρεν θα ειναι κ εκεινος μαζι μου καποιες ωρες...κ οταν θα ειναι σπιτι....σιγα μην κανει αυτα που κανω εγω στον Ραμον...πρωτον του βρομαει λεει πολυ η τροφη του..οποτε τον βλεπω νηστικο....δευτερον θα τον δενει τα βραδυα στην σκαλα; μπααααααααααα...γιατι εχει κακια συνηθεια να ανεβενει στον καναπε ο βρομιλος...το μονο κακο που κανει...κατατααλλα ειναι πολυ καλος κ υπακουος...κ στην βολτα...θα τον κατεβαζει τουλαχιστον πρωι βραδυ; κ θα ειναι προσεκτικος να μη ειναι η πορτα του γειτιονα με τον λυκο ανοιχτη; γιατι περυσι το καλοκαιρι με ειχε δαγκωσει ο λυκος...

εβγαζα τον ραμονακο μου..την ειχε αφησει ο γειτονας ανοιχτη την πορτα..

παιρνει πρεφα ο λυκος τον ραμονακο μου....τον βλπεω εγω με την ακρη του μιατιου μου οτι ερχεται καταπανω μου..παιρνω σε κλαματα δευτερολεπτου τον ραμονακο αγκαλια μου....για να τον προστατευσω...κ μου δινει ο λυκος μια δαγκα.....αλλο πραγμα...μου εκοψε ενα μικρο κομματακι..ακομα εχω το σημαδι πισω πανω απο την μεση μου..

αυτα σκεφτομαι..κ λεω να τον αφησω στην μαμα μου...γιατι θα τον εχω πολυ εννοια αν ειναι εδω στο σπιτι μου..αλλα η μαμα μου δεν μπορει λεει την τριχα...

για να δουμε θα την καταφερω;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακιααααα ειμαι πολυ χαρουμενηηηηηη

πηγα στο Ιασω και ειχαν βαλει την μικρη μου σε κουνακι βγηκε δηλ απο την θερμοκοιτιδα το απογευματακι θα παει στην απλη παρακολουθηση και θα παω να την ταισω πινει 30ml με μπιμπερο ηδη

αααααχ νομιζω οτι οταν την παρω αγκαλια θα λιποθυμησω

νομιζω πως μεχρι την Παρασκευη θα την παρουμε σπιτακι μας ελιτα τι λες κι εσυ που ξερεις?

Κατερινα πολυ χαιρομαι. Αντε θα την παρεις αγκαλιτσα. Ναι πιστευω να σας τη δωσουν ως την παρασκευη ειναι θεμα ημερων. Μπραβο κοριτσακι με το καλο να την πάρετε σπιτι. Εμας ακου να δεις την εχουν μεσα στη θερμοκοιτιδες αλλα της εβγαλαν τους αισθητηρες. Και μου πε ο αντρας μου πως ειναι 50 μωρα στην παρακολουθηση. Τα κουνακια ειναι γεματα και μαλον πρεπει να φυγουν μωρακια για να τη βάλουν σε κουνακι. Το θεμα ειναι πως η μικρη πλησιαζει τα 1900 και ο μικρος οταν πηγε 1900 πηρε μπιμπερο και σε δυο μερες εφυγε εφτασε τα 2000 .Τωρα το απογευμα μου ειπε πως θα ζητησει να την πα΄ρει αγκαλιτσα αφου δεν εχει καλωδιακια. Εκτος και αν τη βαλαν κουνακι. Γιατι εφυγε το μεσημερι ενα μωρακι. Πολυ κινηση ρε παιδια στη μονάδα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

mummycool ontos esy eixes poly agxos. euxaristw gia ta kala sas logia :)

ramonitsa ti skilako exeis? emena afinei poly trixa i atimi. to mono ths kako. kata ta alla oti ths poume akouei. thn periorisa edw kai ligo kairo na mhn trigirnaei se olo to spiti kai nomizw den tha exoume provlima.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...