Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Litsaki Χρόνια σου Πολλά!!!!!!!! Να είσαι γερή και ευτυχισμένη και να πάρεις σύντομα το μπεμπάκι σου αγκαλιά!! Α και να βγει εύκολα και να είναι και ήσυχο...μόνο αυτά!!!

Πάρος κούκλος ο μπέμπης!!! Παιδί κανονικό έβγαλες καλέ, για αυτό σε κούρασε!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules!!!!!!

ego xtes eixa ponous periodou entones sispaseis kai pono stin mesi ...kratisan kamia ora ...kai meta perasan ....ouf....mou eixe pei i maia otan ginoun rithmikoi oi ponoi sta 3 lepta tote pao nosokomeio ...ki etsi ekana ypomoni kai perase...den itan anipoforo ...alla anisixisame ...nomizo oti i mikri me ponaei ...lete na prospathei na embedothei?...tin koilia pantos psila tin vlepo ....

exo rdv me to giatro 2:30 tha doume ti tha pei ....

giota ,ki ego eixa zoristei me ta vlastokitara ....den katalavana tipota ...oti simferei ton kathena leei .....telika meta apo dyo mines diavasmatos kataliksame stin future health .mou fanike i pio sovari eteria !tora ..elpizo na einai axriasta ....alla an xriastoun kapia stigmi kai den ta exeis den einai xirotero ...den kseroume (distixos apo tora )ti tha kanei i epistimi se 10 xronia ...

fantazomouna ego prin 10 xronia oti tha ekana eksosomatiki?

katerinaki,plaka kaneis me ta kila e?xoras sto tzin pro egimosinis ?sigaritiria !!!!!!kai eixes parei ki esy ta kilakia sou e???

tha deis pali tin boubouka sou simera e????na tis doseis ki ena xadaki apo mas !!!!!

i ninia den exei mpei sto mina tis ?...oti kai na ginei kali epitixiaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

ydroxoaki !!!!ante vre ixame anisixisei ....pos eisai ola kala me tin egimosini sou ??

kardoula ?ypomoni koritsaki mou!!!!xaxaxxaxxaaxxxa!!!!!!!

den thimame pia rotise..oxi den tha kano topiki anesthisia gia to kopsimo tis peridesis...distixos .

na exoume oles mia omorfi mera !!!!!!me eyxarista nea !!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!

τι κανετε? ολα καλα?

χαιρομαι που ολα ειναι καλα με την Ανδριαννα μας αντε να φτασε3ι στον ενατο να βγει μια χαρα η κορουλα της!!!

τι εγινε της εσπασαν τα νερα??

εγω ετοιμαζομαι να αρμεχτω λιγο με το θηλαστρο και μετα φευγω για Ιασω να δω την μικρη μου να δω πως τα παμε σημερα αντε να τελειωνουμε.

Ινκα ελπιζω ολα καλα σημερα να μας ενημερωσεις

Φιλακια πολλα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

litsaaaaaaaaaaaaa!!!xronia pollaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!:):):)

na se xeromaste kai me to kalooooooooooooooooooo!!!!!:):)

mammycool,ithela na rotiso meres gia to lasteksaki ...i pethera mou forage kai stis dyo gennes kai leei den tis emine katholou koilia .

to foras oli mera kai ston ypno?

eseis koritsia ti tha kanete me lastex???


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναΙ Ινκα μου περιεργως χωραω :P ειχα παρει 17 κιλα ακομα δεν εχω ζυγιστει αλλα η κοιλιτσα μου εφυγε τελειως σχεδον μονο που ειναι λιγο πιο χαλαρη και οχι τοσο σφιχτη οσο πριν δεν πειραζει ομως θα φτιαξει κι αυτο επισης η κυτταριτιδα αρχισε να φευγει απο οτι βλεπω εγω λαστεξ δεν φοραω παντως δεν μου ειπε κατι ο γιατρος ουτε στο πρωτο ειχα φορεσει


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι από μενα.

Λιτσακι χρονια σου πολλα κι ευτυχισμένα.

Η μικρη μου έχει ακόμα πυρετό, χτες χτυπησε κι ένα 39. Τωρα παιζει 37-38. Ειναι το δευτερο 24ωρο. Πιστευω μεχρι αυριο το μεσημερι να εχει πέσει. Παντως ο γιατρος δεν ανησυχεί. Την περισσοτερη ωρα την εχει η μαμά μου. Τουλαχιστον έχει όρεξη για παιχνίδι και φαγητό...


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

inka ante kopela mou makari na sou pane ola kala simera kai me kanena pono. prospathise na eisai xalari. o fovos kai i skepsi tou ponou mas prokaloun megalitero pono apo oti einai sthn pragmatikothta. (ti eipa i filosofos xaxa pou na peiname kiolas lol)

natasa mou ipomoni me th mpempa sou. ama exei oreksi gia fai kai paixnidi den einai tpt sovaro. sou euxome na ksipnisete aurio kai na eiste telios kala:)

katerina pws to kanes auto? thelw kai egw! ti kala na mporw na foraw ta rouxa mou kai pali. ax makari:)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα και απο μένα!!!

Σας ευχαριστω όλες για τις ευχές σας!!! Να είμαστε ολες καλά να χαιρόμαστε τα μπεμπάκια μας (εντός κι εκτός κοιλιάς). Εγώ πήγα στο ΙΚΑ σήμερα για το επίδομα κύησης και ευτυχώς ξεμπέρδεψα σχετικά γρήγορα... μετά πέρασα και απο το super market και τώρα γύρισα...

Ydroxoaki, καλώς ήρθες και πάλι στην παρέα μας. Σε είχαμε χάσει για πολύ καιρό...

Inka, καλή επιτυχία, ολα καλά θα πάνε...

Με την Ανδριάννα ελπίζω να έχουμε καλά νέα...

Αυτά προς το παρόν...

Τα λέμε αργότερα!

Φιλάκια!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Λιτσακι Χρονια Πολλά τα καλυτερα ευχομαι!

Inka ελπιζω να μην πονέσει καθολου!

μολις εγινε η ψαροσουπα και ετοιμαζομαι να την καταβροχθισω!

νατασα περαστικα στι μικρη σου!

χχχ φιλια


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Inka ολα καλα θα πανε σημερα!! Θα το δεις... Και η φουφουλα σου θα ειναι ολοκληρη γυναικα!!

Λιτσα, επιδομα κυησης... Ωραιο δωρο για τα γενεθλια σου!!

Εγω κοριτσια βαριεμαι παρα πολυ.. Τι κακο και αυτο... Δεν περνανε οι μερες με τιποτα... Σημερα θα παμε για κουρτινες.. Αν αποφασισω δηλαδη να σηκωθω απο τον καναπε...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

!

Εγω κοριτσια βαριεμαι παρα πολυ.. Τι κακο και αυτο... Δεν περνανε οι μερες με τιποτα... Σημερα θα παμε για κουρτινες.. Αν αποφασισω δηλαδη να σηκωθω απο τον καναπε...

Αχ εγω να δεις πως βαριεμαι. Ειναι και η μικρη την περισσοτερη ωρα στη μαμα μου. Αντε να περασουν οι μερες να τελειωνουμε..

Εγω την προηγουμενη βδομαδα παρηγγειλα κουρτινες, και για τα δυο παιδικα. Φαντασου τη μικρη την ειχα δυο χρονια χωρις..........


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακιααααα ειμαι πολυ χαρουμενηηηηηη

πηγα στο Ιασω και ειχαν βαλει την μικρη μου σε κουνακι βγηκε δηλ απο την θερμοκοιτιδα το απογευματακι θα παει στην απλη παρακολουθηση και θα παω να την ταισω πινει 30ml με μπιμπερο ηδη

αααααχ νομιζω οτι οταν την παρω αγκαλια θα λιποθυμησω

νομιζω πως μεχρι την Παρασκευη θα την παρουμε σπιτακι μας ελιτα τι λες κι εσυ που ξερεις?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες κ μπεμπακια...;)

Λιτσακι Χρονια Πολλααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

Να σε χαιρονται..κ να σε χαιρομαστε κ εμεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!

Υδροχοακι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΠΟυ εισαι εσυ βρε ψυχη; ο μπεμπαρος καλα ε;;)

Ινκακι....καλη επιτυχια σημερα...

να μπεις να μας πεις ..οποτε νιωσεις καλα!

Αχ κ εγω δεν ξερω πολλα απο βλαστοκυταρα..κ να πω την αληθεια..ενδοαφερομαι...θα ρωτησω κ εγω τον γιατρο μου..

Υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε;;;;;;;;:P

Ποσο πολυ μου αρεσει να μιλαω μαζι σας!!!!!!!!

Δεν ξερω αλλα ενα περιεργο πραγμα....μαζι σας ηρεμω!

Φιλακια Πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...