Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα κοριτσια!!! σας εχασα ολες, δεν ειχα internet!

απο σημερα ομως οκ!

συγχαρητηρια σε οσες γεννησατε! να σας ζησουν τα μωρακια!!!

εμεις ακομα περιμενουμε...

συναντηθηκατε κιολας???

inka ramonitsa kardoula litsaki γεννησατε??

χαιρομαι πολυ που θα τα λεμε ξανα!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε υδροχοάκι!!! σε χάσαμε!!!! μπες να μας πεις ένα γεια τουλάχιστον!!!!!

όλα καλά; πως πας;;

γεννησαν οι: ελίτα, κατερίνα, πάρος, γεωργία και εγώ

και ίσως σήμερα να γέννησε η ανδριάννα


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως την βρε που χαθηκες εσυ. Εδω κοντευουν να γεννησουν ολες. Αντε κι εσυ κοντα εισαι. Εκανα εγω την αρχη τα Χριστουγεννα κια πο τοτε εχουμε γεννητουρια συνεχεια και ο Φλεβαρης δεν εχει μπει ακομα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κοριτσια!! να σας ζησουν!! τα βλεπω τα ζουζουνακια!!! ονειρο!!

πως ηταν η γεννα???????

εχω φυγει απο τη δουλεια απο αρχες δεκεμβριου και δεν ειχα δυνατοτητα να μπω καθολου!εφτιαξα ομως το δωματιο του μωρου και πηρα οτι χρειαζομαι

πειτε για τη γεννα... το αγχος των ημερων...καταλαβαινετε


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηκαθεμια εχει την ιστορια της. Εγω γεννησα ανημερα χριστουγεννων στην 33η εβδομαδα προωρα. Πηγα για να με δουν γιατι ειχα αιμοραγια και με κρατησαν να γεννησω. Τα μωρακια μπηκε το ενα θερμοκοιτιδα και το αλλο παρακολουθηση μονο για βαρος και τα δυο. Απλα ο γιος ηταν πιο βαρυς και τον πηραμε το προηγουμενο Σαββατο και η κορη ειναι μεσα και περιμενουμε να παχυνει για να την πάρουμε. Γενικως ειχα αγωνια, κλαμμα πολυ πηγαινοερχομουν για να τα δω. Αλλα καταταλλα ειναι θηριακια και τα δυο και φαγανα.Και τωρα περιμενω πως και πως ναρθει και το κοριτσακι. Απο τοτε πηρανε σειρα μια μια τα κοριτσια και γεννανε.Σειρα σου!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ηκαθεμια εχει την ιστορια της. Εγω γεννησα ανημερα χριστουγεννων στην 33η εβδομαδα προωρα. Πηγα για να με δουν γιατι ειχα αιμοραγια και με κρατησαν να γεννησω. Τα μωρακια μπηκε το ενα θερμοκοιτιδα και το αλλο παρακολουθηση μονο για βαρος και τα δυο. Απλα ο γιος ηταν πιο βαρυς και τον πηραμε το προηγουμενο Σαββατο και η κορη ειναι μεσα και περιμενουμε να παχυνει για να την πάρουμε. Γενικως ειχα αγωνια, κλαμμα πολυ πηγαινοερχομουν για να τα δω. Αλλα καταταλλα ειναι θηριακια και τα δυο και φαγανα.Και τωρα περιμενω πως και πως ναρθει και το κοριτσακι. Απο τοτε πηρανε σειρα μια μια τα κοριτσια και γεννανε.Σειρα σου!!!

αντε βρε!!! χριστουγεννιατικο δωρο!!!!! Και αιγοκερακια σαν και μενα!!!! Θα περασεις καλα!! ειναι ησυχα!! καταλαβα τραβηξες πακετο!! ολα καλα ομως και για το βαρος μη στεναχωριεσαι..αμεσως παιρνουν αυτα! σειρα μου ναι...εχω ενα ψιλοφοβο!!!! δευτερα παω να με δει ο γιατρος και μαλλον θα φαω και εγω το χερι αυτη τη φορα!...


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πως παει η εγκυμοσυνη σου?

εχω παρει 22 κιλα! τελευταια εχω πονακια χαμηλα συν μεση..γενικα καλα

κουραστηκα ομως.. το μικρο ειναι υπερκινητικο, καλα να ειναι!!!!

3100 μου τον μετρησε πριν 10 μερες ο γιατρος...που θα φτασουμε δεν ξερω..παντως ακομα η κοιλια μου ειναι ψηλα


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Όλες φαγαμε χερι!!!!Χιχι!Αλλες γυρισαν σπιτια τους και άλλες γεννησανε μετα το χερι. Χαχα!!!Ναι και γιορταζε και ο αντρας μου και ετοιμαζομασταν να παμε στην πεθερα να φαμε γαλοπουλα δεν ειχα πονακια δεν ειχα παρει χαμπαρι τις συσπάσεις, εβγαλα λιγο αιματακι και μου πε ο γιατρος να παω να με δει. Στην αρχη μουπαν πως θα μεινω απλα να με παρακολουθουν ειχα μικρη διαστολη αλλα μετα μου ξαναβαλε χερι η μαια και ειχα κιαλλο διαστολη και με μπαγλαρωσανε. Μιλαμε εκεινες τις μερς εριξα πολυ κλαμα.

Αντε ολα καλα θα σου πανε σε καλη βδομαδα εισαι εχεις μπει ενατο δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

εχω παρει 22 κιλα! τελευταια εχω πονακια χαμηλα συν μεση..γενικα καλα

κουραστηκα ομως.. το μικρο ειναι υπερκινητικο, καλα να ειναι!!!!

3100 μου τον μετρησε πριν 10 μερες ο γιατρος...που θα φτασουμε δεν ξερω..παντως ακομα η κοιλια μου ειναι ψηλα

Γουαου βρε φιλεναδα. Αλλα ασε μη μιλαω για κιλα γιατι κι εγω πηρα 13 και καλα αλλα γεννησα και δεν ειδα να χουν φυγει και πολλα εχει κολλησει η ρημαδα η ζυγαρια και δε λεει να κατεβει.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Α ναι ξεχασα δεν ξερω ποσο αληθευουν αλλα οντως ο μικρος ειναι παρα πολυ ησυχο παιδακι κλαιει μονο οταν τον ενοχλησει κατι ή αν τρομαξει. Σπάνια δηλαδη. Δεν κλαιει επειδη πειναει ή πονάει ο καημενουλης. Δυο τρεις φορες τον ακουσαμε να κλαιε για 10 δευερα το πολυ. Λενε για τα αιγοκερακια πως ειναι κλα παιδια, ησυχα και συνετα αληθευει?Πολυ της ταξης και οργανωσης


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...