Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Kαλημερα φουσκοκοιλιτσες ( και μη ) του Φεβρουαριουυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλα οπως το παμε εμεις μας βλεπω να το αλλαζουμε τελικα το ονομα του καφε .....

Νατασουλα περαστικα σας, γριπη ειναι θα περασει ..κοιτα μονο να προσεχεις εσυ να μην κολλησεις!!

Κατερινακι καλως ηλθες σπιτακι σου και μην στεναχωριεσαι καλη μου...να δεις που ολα συντομα θα ειναι μια αναμνηση...και θα εχεις και τα δυο μωρακια σου στην αγκαλια σου να την γεμιζουν !

Γεννησε και η Παρος μας ε ??? Τελικα νομιζω πρεπει να δινουμε παρων και στην πρωινη αλλα και στην βραδυνη αναφορα...μπαινει μια το πρωι λεει μια καλημερα και το βραδυ η Καρδουλα της ανοιγει ποσττ!!

Γιωτα πρεπει να σου μαθει η Καρδουλα να κανεις και εσυ ποστ γιατι μας βλεπω να μπαινει απο το μαιευτηριο να το ανοιγει για την παρτη της!!χαχα

Α και να μην ξεχνιομαστε ....εγω ακομα ψηφιζω Καρδουλα , ετσι για να την σπασω στο γιοκα τηςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!! Που θα μου παει ..καποια στιγμη θα κερδισωωωωω!!

( ασχετο αλλα και εμενα κατι εχει παθει το μσν ελιτα και δεν μπορω να μπω ....μαλλον θα κανω απεγκατασταση και θα το ξαναβαλω ..)

Το σ/κ το περασα στη μαμα μου.. τελικα για λιγο δεν εινια κακο...αλλα δεν θα αντεχα μια μερα παραπανω !!!!! Μην κανεις αυτο , ασε εκεινο !!!! Μου εκαναν τα νευρα

Τ σ α τ α λ ι α!!!!!!!!!

Φιλακιααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

με μενα........χι χι χι καλημερουδια σε ολες ! ωραια περιοδος ε? να περιμενεις ανα πασα στιγμη γεννητουρια!!!!!!!! ελενα η μπουμπου σου ειναι ? τι καθαρα που φαινεται !!!!!!!!!!


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εδω θα ειμαι Ελενα!!

Σημερα η μικρη με κλωτσαει παρα πολυ... Σκεφτομαι οτι αυτη η αισθηση, του μωρου που κουνιεται μεσα στην κοιλια μου, θα ειναι αυτο που θα μου λειψει πιο πολυ απο ολα!! Οταν βαζω με το μυαλο μου πως ειναι απο τα πραγματα που ισως να μην τα ξαναζησω στην ζωη μου, με πιανει μελαγχολια!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια.

Εδω κι εμεις. Ευτυχως η μικρη όλο το βραδυ ήταν απύρετη, αλλα εμεις άυπνοι (γιατι όπως θα μαθετε οι νεες μανουλες πρεπει να βλεπεις συνεχως το παιδι μη σηκωσει απότομα πυρετό). Κατα τις 8 σηκωσε ένα 38,5 και τωρα με αντιπυρετικο είναι 36,6. Ιωσούλα ειναι και ο γιατρος λεει ότι αυτες συνηθως κρατανε τρεις μερούλες. Την έχω δωσει στη μαμα μου τωρα, να βγω να κανω καμια δουλεια (τραπεζες και τετοια) γιατι με εσας που έμπλεξα μπορει να γεννησω κι εγω γρηγορότερα και ποιος θα τα κάνει???????????


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με μενα........χι χι χι καλημερουδια σε ολες ! ωραια περιοδος ε? να περιμενεις ανα πασα στιγμη γεννητουρια!!!!!!!! ελενα η μπουμπου σου ειναι ? τι καθαρα που φαινεται !!!!!!!!!!

nai i beba mou einai!!!afou fenete toso kala pou lene apo twra moiazei se mena!!!!!:-P


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules!!!!!!!

kale ti klama einai ayto proi,proi...me exete katasiginisei manoules!!!!!

katerinaki na sou zisei i omorfi koroula sou !!!!!!!koritsaki mou se niotho ti pernas ...einai pragmatika poly siskolo ayto pou zeis ...den ftanoun oi ormones na exeis na antimetopiseis kai to kathe periorgo stilaki tou kathe vlaka !!!!!

den ksero ti simvouli na sou doso ..afou den exo vrethei pote stin thesi sou ...to mono pou mporo na sou po einai na min afiseis na se parei apo kato ...to sigouro einai oti poly syntoma tha pareis agalitsa tin bebe sou!!!!!!kai se xriazete dinati kai xaroumeni dipla tis !!!!!!tora gia to prosopiko sto iaso ...nomizo tha ekana mia fasaria(diekdikontas enimerosi kai prosoxi ) ....etsi gia na me proseksoun ...

tora gia ton thilasmo nomizo tha se voithisei i FELIA.!!!!

georgia ,giati ekanes oliki narkosi ?

elita ,kouragio koritsaki sintoma tha exeis kai tin mikroula sou konta !!!!!!

paros na sou zisei to moraki sou !!!!!!prolave o adroulis????

giota exeis oraia strogili koilitsa !!!!!me to kalo koritsaki mou!!!!!

kardoula ola kala simera???

tis teleytaies meres otan kinite i foufoula ponao ...tin niotho na mi xoraei ....

na exoume oles mia omorfi mera ...


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα μανουλες!!!

Σημερα ειμαι πολυ καλυτερα ξυπνησα με καλη διαθεση αν και εχω προβλημα με το στηθος μου και ποναω πολυ , σκεφτηκα πως υπαρχουν μανουλες με πολυ σοβαροτερα προβληματα και ειναι δυνατες ετσι και εγω πρεπει να ειμαι δυνατη για τα παιδακια μου δεν εχω αυτη τη στιγμη δικαιωμα να λυγιζω πρεπει να σκεφτομαι θετικα για την νεραιδουλα μου και ξερω πως γρηγορα θα την κρατησω στην αγκαλια μου και δεν θα την ξαναφησω ποτε:D:D

Μπηκα να σας πω την καλημερα μου και φευγω για την μοναδα 12.30 εχουμε επισκεπτηριο και παω να χαιδεψω την καρδουλα μου στειλτε μου την θετικη σας ενεργεια να ακουσω σημερα κατι καλο

Φιλακια πολλα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημερα μανουλες!!!

Σημερα ειμαι πολυ καλυτερα ξυπνησα με καλη διαθεση αν και εχω προβλημα με το στηθος μου και ποναω πολυ , σκεφτηκα πως υπαρχουν μανουλες με πολυ σοβαροτερα προβληματα και ειναι δυνατες ετσι και εγω πρεπει να ειμαι δυνατη για τα παιδακια μου δεν εχω αυτη τη στιγμη δικαιωμα να λυγιζω πρεπει να σκεφτομαι θετικα για την νεραιδουλα μου και ξερω πως γρηγορα θα την κρατησω στην αγκαλια μου και δεν θα την ξαναφησω ποτε:D:D

Μπηκα να σας πω την καλημερα μου και φευγω για την μοναδα 12.30 εχουμε επισκεπτηριο και παω να χαιδεψω την καρδουλα μου στειλτε μου την θετικη σας ενεργεια να ακουσω σημερα κατι καλο

Φιλακια πολλα

Κατερινακι ετσι χαρουμενη και με θετικη σκεψη να σε ακουμε παντα!!! Ολα θα ειναι καλα... Οταν δεις την κορουλα σου δωστης ενα φιλακι και απο εμας!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα μανουλες!!!

Σημερα ειμαι πολυ καλυτερα ξυπνησα με καλη διαθεση αν και εχω προβλημα με το στηθος μου και ποναω πολυ , σκεφτηκα πως υπαρχουν μανουλες με πολυ σοβαροτερα προβληματα και ειναι δυνατες ετσι και εγω πρεπει να ειμαι δυνατη για τα παιδακια μου δεν εχω αυτη τη στιγμη δικαιωμα να λυγιζω πρεπει να σκεφτομαι θετικα για την νεραιδουλα μου και ξερω πως γρηγορα θα την κρατησω στην αγκαλια μου και δεν θα την ξαναφησω ποτε:D:D

Μπηκα να σας πω την καλημερα μου και φευγω για την μοναδα 12.30 εχουμε επισκεπτηριο και παω να χαιδεψω την καρδουλα μου στειλτε μου την θετικη σας ενεργεια να ακουσω σημερα κατι καλο

Φιλακια πολλα

Εχεις ΟΛΗΗΗΗΗΗ την θετικη μας ενεργειαα και οπως σωστα λεει και η γιωτα δωστης ενα μεγααλο και ζουμερο φιλι απ ολες μας !!!!

Link to comment
Share on other sites

kalimera egkioules,

pws eimaste simera? kala litsa se evlepa oneiro xthes oti gennouses. ante kale esy mallon tha eisai i epomenh xixi.

filakia:)

Καρδούλα ΠΡΟΗΓΕΙΣΑΙ!!!!!!!!

Γιατί δεν το καταλαβαίνεις κοριτσάκι μου, να πας να γεννήσεις να τελειωνουμε????

Εγώ θα γεννήσω ΜΕΤΑ απο σένα!!! ΟΚ????

(Δεν πιστεύω να βλέπεις προφητικά όνειρα???? Γιατί ποτέ δεν ξέρεις....) ;)

:-P:-P:-P:-P:-P


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

nai i beba mou einai!!!afou fenete toso kala pou lene apo twra moiazei se mena!!!!!:-P

Ναι ! αυτο ηθελα να σου πω και γω και θα στο εστελνα μετα....πολυ ομως, να δεις ετσι θα ειναι και οταν γεννηθει..μετα μπορει να αλλαξει αλλα στην αρχη θα σου μοιαζει πολυ! τι να πω και γω που μου κρυβεται και εχω σκασει που δε ξερω τι θα δουν τα ματακια μου.....


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...