Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εγωδεν αντεχω σε καρεκλα..δεν ειμαι στο πσ του γραφειου....ειμαι στο λαπτοπ στον καναπε....μονο τον ακουω!!!!!!!!

γκρρρρρρρρρρρρρ την φωνουλα του!!!!!!!!

Εγώ ειμαι στην αναπαυτική πολυθρόνα (αυτες που σηκώνονται τα πόδια) του γραφείου στο λαπτοπ κι ο καλός μου απέναντι μου στο pc. Οπότε τα λέμε κιόλας. Δεν ξερω τι ακριβως κάνει πάντως έχει ξεπεράσει την τρέλα με τα παιχνίδια. Όλο φτιάχνει μου λεει τον υπολογιστή. Ασε που θέλει να βάλει χέρι και στον δικό μου....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

toulaxiston tha einai ekei an se piasoun oi ponoi. kai tha tou les agaph mou genaw kai tha sou leei miso lepto tora na skotoso kai auton xaxaxa

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φανταζεσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Αν βεβαια καταλαβει τι του λεω..γιατι εδω του μιλαω απο την πορτα του γραφειου φαντασου...δεν καταλαβαινει τι του λεω..μου λεει ..΄ε;;;;;;;¨

κ ....΄μην μου κουνας το χερι΄ενω καν δεν τον εχω πλησιασει ετσι;;;;;;;;;

ειμαι στην πορτα!!!!!!!!!!!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Τι κανει Νατασα στο πσ του ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

τι φτιαχνει συνεχεια ε;;;;;;;;;;;;;

τον ελεγχεις καθολου;;;;;;;;;:lol::lol::lol::lol:

εγω ντρεπομαι που το λεω αλλα ειμαι CIA!!!!!!!!:lol:

Καληνυχτα Καρδουλα!!!!!!!!!!!!!

να εχεις εναν ομορφο βαρακυ κ υπνο!!!!!!!!!!:P

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κανει Νατασα στο πσ του ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

τι φτιαχνει συνεχεια ε;;;;;;;;;;;;;

τον ελεγχεις καθολου;;;;;;;;;:lol::lol::lol::lol:

εγω ντρεπομαι που το λεω αλλα ειμαι CIA!!!!!!!!:lol:

Καληνυχτα Καρδουλα!!!!!!!!!!!!!

να εχεις εναν ομορφο βαρακυ κ υπνο!!!!!!!!!!:P

Τι επα καλεεεεε;;;;;;;;;;;;;

Βραδακυ εννουσα..!!!!!!!!!!!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειμαι καχυποπτη. Εκτος του χαζολογηματος στο νετ, κάτι προγραμματα βαζει-βγάζει.

Πάντως είναι η ερωμενη του ο υπολογιστής του. Το πρώτο που θα κάνει το πρωί είναι να τον ανοίξει, και το τελευταιο το βράδυ (ακόμα και μετα από εξοδο ξενυχτι) είναι να τον καλυνυχτίσει.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειμαι καχυποπτη. Εκτος του χαζολογηματος στο νετ, κάτι προγραμματα βαζει-βγάζει.

Πάντως είναι η ερωμενη του ο υπολογιστής του. Το πρώτο που θα κάνει το πρωί είναι να τον ανοίξει, και το τελευταιο το βράδυ (ακόμα και μετα από εξοδο ξενυχτι) είναι να τον καλυνυχτίσει.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μια απο τα ιδια....

Σερφαρισμα ΟΛΕ....Σκοτωνουμε κακους ΟΛΕ...αν μας εχου περισεψει σκωτονουνε κ τη επομενη κ την μεθεπομενη μερα....

Διοικουμε μια ομαδα που εχουμε με τετοια παιχνιδια ΟΛΕ!!!!!!!!!!!

Κ αν εχοουμε ωρα ..παμε κ για κανεναν υπνακο!!!!!!!!!!!!

Παντα ομως με τα πουλακια κ τους κεραμιδογατους!!!!!!!!!

ΟΛΕ ΟΛΕ!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

38 ανεβηκε στο πουλακι μου και ο αντρας μου δεν αφηνει να την πλησιάσω......

Μηπως να παρεις τον παιδιατρο να σας πει;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μιλήσαμε πριν.

Δεν ανησυχει στο 38, δεν δινει κι ευκολα αντιβίωση, στο 39 μπάνιο, κι αν εχει μυξουλες και βηχα αυριο πάμε για το τεστ της γρίπης. της δωσαμε τώρα αντιπυρετικό και βλεπουμε σε καμια ωρίτσα.

Παμε να ξαπλώσουμε να δουμε κάνα εργάκι και περιμένουμε...

Καλυνυχτα...


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ασε τον αντρα σου να της δωσει αντιπυρετικο.....

αλλα εχε το νου σου την νυχτα...αν μπορει να ερθει η μαμα σου να σε βοηθησει τωρα λιγο με την μικρη!

Θα σε καληνυχτισω Νατασουλα ....να προσεχεις το κοριτσαικι σου..αλλα κ την κοιλιτσα με το αγορακι .....

Ενα ησυχο βραδυ να εχετε με την μικρουλα...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια και καλη εβδομάδα!!!

Πάρος να σου ζήσει το μπεμπάκι σου!!! Να είναι γερό και καλότυχο!!!!

Κατερινάκι καλώς ήρθες στο σπιτάκι σου!!!! Μην ανησυχείς για τη μικρούλα, γρήγορα θα την εχεις κοντα σου!!

Τα υπολοιπα κορίτσια (μαμάδες και εγκυούλες) όλες καλά??

Φιλάκια πολλά!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες και καλη εβδομαδα σε όλες!!

Παρος να σου ζησει το μωρακι σου…. Τελικα δεν μας ειπες .. ο αντρουλης σου προλαβε να ερθει ή ξέμεινε στα χιονισμενα Καλαβρυτα??? Χαχαχα

Γιωργια ο αντρας σου όλα τα λεφτά!! Άκου ποια νερα!! Αχχχ αυτά τα νερα φοβαμαι και εγω μην σπάσουν έτσι ξαφνικα και δεν ξερω τι να κανω… Μαλλον θα αρχισω να ουρλιάζω και εγω.. Τα νερα, τα νερα!!!

Κατερινακι δεν εχω λόγια να σου πω… Κάνε λίγο υπομονη και θα δεις πως όλα θα πάνε μια χαρά στο τέλος… Καταλαβαίνω πως το να γυρίζεις σπίτι με άδεια αγκαλιά είναι άσχημο, αλλά σκέψου πως είναι για το καλό της και φυσικά είναι για λίγο.. Θα έχεις μια ολόκληρη ζωη να την χαρείς και να περάσετε όλη η οικογένεια ανεπανάληπτες στιγμές!! Κάνε λίγο υπομονη.. Μερες ειναι και θα περάσουν... Παίξε με τον γιόκα σου και όποτε θες να ξεφυγει λίγο το μυαλο σου , εδω είμαστε εμεις...!!

Νατασούλα γρίπη ειναι και θα περάσει... Εύχομαι σήμερα να είστε απύρετοι και να μπορείς να πάρεις και το παιδάκι σου αγκαλιά!!

Καρδούλα!!! Να δω βρε φιλεναδα όταν με το καλό θα γεννήσεις εσυ ποιος θα φτιάχνει τα ποστ για εμας!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...