Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

se euxaristo vre ramonitsa. mazi tha to kanoume to party. pantos ofilo na omologisw oti ores ores me pernei apo katw pou akoma den gennisa. parola auta genika thn palevw akoma. na einai kala to mwro mou thelw kai na gyrisi fisiologika kai opote thelei as vgei.

Καρδουλα;

Περα απο την πλακα..μην σε αγχωνουμε εμεις...κ να μην σε παιρνει απο κατω..

σκεψου οτι οι γιατροι δινουν 40 βδομαδες για να γεννηθουν.,..οποτε εισαι στα φυσιολογικα ορια..κ εχεις ακομα κ καπιοιες μερες...

Εννοειται οτι θα ειναι καλα το μωρακι σου...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

κ σε παιζω :lol: στοιχημα οτι μεχρι τελος Ιανουαριου θα γεννησεις...:lol::lol::lol:

Παει;;;;;;;;;;;;;:lol::lol::lol:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Ο αρρεν ειναι μεσα στο πσ του απο την ωρα που ηρθαμε....18.30..κ σκοτωνει κακους.....!!!!!!!!!με τους υπολοιπους μαχητες...

κ μου εχουν σπασει τα νευραααααααααααααααααααα..γκρρρρρρρρρρρρρρρρ

δεν τον εχω δει καθολου!!!!!!!!!!!!!

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Να κανω μια διακοπη ρευματος;;;;;;;;;;;;

κλεισιμο γενικου;;;;;;;;;;;;;;;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Ραμονιτσα κι εμεις εδω ειμαστε ο καθένας στον υπολογιστή του, τουλαχιστον στο ιδιο δωματιο.

Περιμενουμε να παει 12:30, γιατι στις 8:30 που βαλαμε στη μικρη ξανα θερμομετρο ειχε σηκωσει 38,5. Της δωσαμε αντιπυρετικο, τωρα εχει πεσει στο 37, αλλα πρεπει να περιμενουμε στο 4ωρο να της ξαναδωσουμε αν εχει, για να μην ανεβασει τη νυχτα. Ευτυχως η ψυχουλα μου κοιμάται ηρεμα από τις 10.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ti paixnidi paizei kale?

Απο αυτα που σκοτωνεις ...

Call of Duty

Americas Army

k enna allo Battelfiled

τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μιλαμε ειναι Θεος ετσι;;;;;;;;;;;;;

εχει κατσει 12ωρο σερι καποιες φορες!!!!!!!!

δεν παιζει τα βραδυα να κοιμαστε μαζι..πρωτα παω εγω....κ με τους κεραμιδογατους κ τα πουλακια ερχεται κ εκεινος στο κρεββατι....


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Εχω και τον αντρα μου και τη μαμα μου που δεν θέλουν να την πολυπλησιαζω, μην κολλησω κάτι τώρα. Ενταξει μπορει να εχουν δικιο, αλλα γινεται η μάνα να ειναι μακρια από το άρρωστο παιδάκι της????


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ραμονιτσα κι εμεις εδω ειμαστε ο καθένας στον υπολογιστή του, τουλαχιστον στο ιδιο δωματιο.

Περιμενουμε να παει 12:30, γιατι στις 8:30 που βαλαμε στη μικρη ξανα θερμομετρο ειχε σηκωσει 38,5. Της δωσαμε αντιπυρετικο, τωρα εχει πεσει στο 37, αλλα πρεπει να περιμενουμε στο 4ωρο να της ξαναδωσουμε αν εχει, για να μην ανεβασει τη νυχτα. Ευτυχως η ψυχουλα μου κοιμάται ηρεμα από τις 10.

Εγωδεν αντεχω σε καρεκλα..δεν ειμαι στο πσ του γραφειου....ειμαι στο λαπτοπ στον καναπε....μονο τον ακουω!!!!!!!!

γκρρρρρρρρρρρρρ την φωνουλα του!!!!!!!!

Νατασουλα..για να μην εχει ξυπνησει ..θα ειναι καλυτερα ε;

Αχ το αγαπακι....περατσικουλια ...

Τι τραβας κ εσυ τωρα που εισια εγκυος...

Ολα οι μανουλες!!!!!!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καρδουλα ετσι ειναι. Κι ευτυχως τωρα κοιμάται. Για φαντάσου όταν ειναι ξύπνια να θέλει "αγκαλιτσα μαμά". Τι της λες τότε? Μωρακι ειναι κι αυτό. Τι να καταλαβει?


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

ramonitsa se katalavenw kalh mou. ta kanei kai o dikos mou auta merikes fores alla megala paidia einai. na mhn peksoun kai autoi ligo xaxa. emena exei kolima me to C&C kai vgike beta tora pou to kanoun test online kai exei faei xontro kolima milame.

Ααααααα οχι μερικες φορες..εμεις εδω το εχουμε συστημα καλε..χαχα

Το Counter Strike ευτυχως δεν μας αρεσει...

οχι οτι σωνομαστε κιολας!!!!!!!!!!!

Αλλα απο την αλλη καλυτερ να παιζουν τετοια κ να αποβλακωνονται..παρα να βγαινουν εξω!!!!!!!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καρδουλα ετσι ειναι. Κι ευτυχως τωρα κοιμάται. Για φαντάσου όταν ειναι ξύπνια να θέλει "αγκαλιτσα μαμά". Τι της λες τότε? Μωρακι ειναι κι αυτό. Τι να καταλαβει?

Ελα ντε μωρακι ειναι ..οντως!!!!!!!!

ποπο δεν μπορω οταν αρωσταινουν τα μικρακια..πολυ στεναχωριεμαι!

Αλλα προσεχε λιγακι Νατασα..


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...