Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

georgia ,psonises polla !!!!me geia!!!!!!

emena i kourtines tha erthoun arxes dekemvriou kai ta epipla mesa dekemvriou ...gia karotsi tha pao sabbato...kai eimai poly enthousiasmeni!!!!!

sxetika me tin gripi milisa to apogevma me mia fili pou pane ta dyo tis paidia sto kolegio kai einai klisto logo tis gripis gia mia evdomada !!!!!mou eipe oti polla paidia kolisane tin gripi(diapistomeno test) kai goneis episis!!!!!kai kapioi apo aytous eixan os mono simtoma ena vixalaki !!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ξύπνησα και είμαι μόνη μου;;;

Πού είστε καλέ;;;

Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ! ! !

Το βράδυ δεν κοιμήθηκα πολύ καλά γιατί η μικρή κλωτσοβαρούσε συνέχεια και δεν μπορούσα να βολευτώ... Μου φαίνεται θα πάρω κι εγώ το μαξιλάρι της mothercare!!!

Με τη γρίπη γίνεται χαμός!!! Έχουν κλείσει πολλά σχολεία και ανακοινώθηκαν στο internet για Θεσσαλονίκη, Αθήνα και Πειραιά!!! Η ανηψιά μου είναι στο Παπαγεωργίου(όχι με γρίπη) και κάθε μέρα φέρνουν κι άλλα παιδάκια με διαγνωσμένο τον ιό!!! Δε χρειάζεται όμως πανικός λίγο θα αποφεύγουμε το συνωστισμό, λίγο παραπάνω πλύσιμο τα χέρια και κανα αντισηπτικό στην τσάντα και όλα θα πάνε καλά!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

kalhmera koritsia,

den xriazete na agxonomaste gia ton io. Ola kala tha pane, apla ligo pio prosextikes na eimaste.

Inka emena exei ginei terastia i kilia mou pia kai oloi me rwtane an eimai sto mhna mou kai otan lew oxi mou lene didima? xaxaxa o mikros mou omws den exei parei kai toso poly varos. afinei th mama tou na paxenei mono. gia na doume stis 2/12 poso tha einai elpizw na megalwsh ligo

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσια!

αλλη μια ευχαριστη!!! υπεροχη!!! μερα στην δουλεια!!!! Πινω το τσαγακι μου και κυριολεκτικά ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ!!!!! Εδω να δειτε τι γίνεται που βήχουν όλοι και οι μισοί εχουν πιτσιρικια σπιτι με ιους και τέτοια!!

λεω αντε να ερθω και την άλλη βδομάδα 3 μερες και μετά δρόμο!!!

Το μονο καλο της υποθεσης ειναι οτι την άλλη βδομάδα θα κλείσω τα χαλιά στο σπιτι και θα κανονισούμε με το μεγάλο αγόρι για κρεβατάκι σιφινιέρα!!! Δεν μας παιρνει άλλο παράταση...


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια τι κανετε? Να σας πω την αληθεια εχω τρομαξει αρκετα με τον ιο οχι τοσο για μενα οσο για το τι μπορει να προκαλεσει στο εμβρυο αν τον κολλησω , μου περναγε απο το μυαλο μεχρι και το να εμβολιαστω αλλα ο γιατρος μου και οι γυρω μου γενικα ειναι εντελως αρνητικοι και ετσι δεν ξερω τι να κανω, γενικα παντως καλο ειναι να αποφευγουμε τους κλειστους χωρους με πολυκοσμια δυσκολο βεβαια αλλατι να κανουμε εντωμεταξυ σκεφτομαι και στο μαιευτηριο να περιορισω πολυ τις επισκεψεις μην μου κολλησουν τιποτα το μωρο


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσια!

αλλη μια ευχαριστη!!! υπεροχη!!! μερα στην δουλεια!!!! Πινω το τσαγακι μου και κυριολεκτικά ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ!!!!! Εδω να δειτε τι γίνεται που βήχουν όλοι και οι μισοί εχουν πιτσιρικια σπιτι με ιους και τέτοια!!

λεω αντε να ερθω και την άλλη βδομάδα 3 μερες και μετά δρόμο!!!

Το μονο καλο της υποθεσης ειναι οτι την άλλη βδομάδα θα κλείσω τα χαλιά στο σπιτι και θα κανονισούμε με το μεγάλο αγόρι για κρεβατάκι σιφινιέρα!!! Δεν μας παιρνει άλλο παράταση...

Καλημερα σε όλες σας ωραια μερα λεω να ξεσκονίσω σημερα και να κανω καμια δουλιτσα παλι!

Χαιρόμαι που σταματας τη δουλεια Υδροχοακι αντε 3 μερουλες υπομνη!

Αντε και οι υπολοιπες σιγα σιγα

Αυριο παω για γενικη ουρων αιματος και αντισωματα παλι

Φιλακια!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

georgia ,psonises polla !!!!me geia!!!!!!

emena i kourtines tha erthoun arxes dekemvriou kai ta epipla mesa dekemvriou ...gia karotsi tha pao sabbato...kai eimai poly enthousiasmeni!!!!!

sxetika me tin gripi milisa to apogevma me mia fili pou pane ta dyo tis paidia sto kolegio kai einai klisto logo tis gripis gia mia evdomada !!!!!mou eipe oti polla paidia kolisane tin gripi(diapistomeno test) kai goneis episis!!!!!kai kapioi apo aytous eixan os mono simtoma ena vixalaki !!!!!

Ινκα που πηρες την κουρτινα forever friends????


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1100 grammaria sthn 28 evdomada

Καρδουλα ακριβώς τα ίδια και εγω!! Όλοι ρωτανε ποτε γενναω!! Η κοιλιά μου ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ (16 κιλακια εχω χτυπησει). Ισως τα αγοράκια να βγαίνουν λιγο μεγαλύτερα??? Τι να πω!

καλέ μια χαρά ειναι το μωρο! σχεδόν το ίδιο εχω 1050 για την ακριβεια στην 27η. Αν συνεχίσουνε ετσι γυρω στο 4αρακι να το υπολογίζεις! Το άγχος μου βεβαια...να παιρνει και αυτο βάρος να ειναι καλά!!! παντως και 3 κιλά να φτάσει ή 100-200gr λιγότερο ειναι οk!

Ο γιατρος μου ειπε οτι για αυτη τη βδομαδα αυτα τα κιλά ειναι υπερ-καλα!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

kardoula ki emena mia xara mou fenete o gios sou !!!!!kai i foufoula 820 gr stin 26h..kai o giatros eipe einai ok ...ala nomizo to doppler tha diksei !!!!

georgia,apo ton xitiroglou tis pira sigekrimena apo to katastima tis neas erithreas .thimase pote tis eixa klisei?arxes dekemvriou tha tis exo....

kali epitixia me tis eksetaseis sou!!!!!

ante ydroxoaki ypomoni !!!!mia vdomadoula e?:) ti kala ...tha ta leme ?i den exeis internet sto spiti?

smouch!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

ax oraia ydroxoaki ..kai tha ta leme kai pio syxna !!!!

den ksero gia sas alla ego den mporo an den sas diavaso i den sas miliso kathe mera!!!!isaste i pio simantiki mou parea se oli tin diarkia tis egimosinis mou!!!!!mono eseis me katalavenete!!!!!!!

nomizo oti pia exoume ginei files !!!!kai pistevo oti otan tha stelnoume tis protes photo ton moron mas tha imaste poly siginimenes !!!!!

koritsia pote benoume ston 8o?stin 30h?

smouch!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...