Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλή επιτυχία και υπομονή μέχρι την χοριακη!!! Λοιπόν αυτό με τη προγεστερονη δεν το χα καταλάβει ούτε εγώ δλδ μια βδομάδα πριν πρέπει να είναι χαμηλή αλλά τη μέρα της εμβρυομεταφορας υψηλή; 

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      6 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

      1 ώρα πρίν, Maroxmarox είπε:

      Κορίτσια μου ,σας έχει τύχει να κάνετε ωοληψια με καλή Ε2 κτλ ,να φαίνονται 4 ωοθυλάκια ικανοποιητικά σε μεγεθος με φυσικό τροποποιημένο και στην ωοληψια να.μη βρεθεί ωαριο;

      Αν δεν υπάρχει ωαριο ,η Ε2 ανεβαίνει;

      Καμιά να με διαφωτίσει υπαρχει;;

      Μου έτυχε και αυτό για πρώτη φορά ...σε καταλαβαίνω πως οι εξετάσεις ήταν καλές ...πραγματικα

      Αυτο πραγματικά είναι περίεργο...πόσο ήταν η ε2??? Υπάρχει περίπτωση να έσπασαν μέχρι την ωοληψια???η υπήρχαν αλλά ήταν κυστικα???

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

δε θα λεγα ότι κλαίει πάντα...καμιά φορά απλά νιαουρίζει...συνήθως 20 λεπτο διαρκεί, μπορεί και μισάωρο

όχι δε μου χει ανοίξει η όρεξη αλλά νυστάζω πολύ περισσότερο...

βασικά προσπαθώ να συμμαζευτώ λίγο, άλλωστε έφαγα αρκετά σε όλη την εγκυμοσύνη δεν έχω παράπονο...αύριο έχει ζύγισμα :confused:

και όχι δεν κουράζομαι γιατί δεν κάνω τίποτα άλλο όλη μέρα...απολαμβάνω τη λοχεία μου!! ώρες ώρες νιώθω τρελές τύψεις αλλά ξέρω ότι όταν επιστρέψει ο άντρας μου στη δουλειά θα κουράζομαι περισσότερο και έτσι το εκμεταλλεύομαι τώρα


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κι απο μενα. Λες ρε συ να νιαουριζουν στην αρχη και μετα να μαθουν το κλάμα?Κι εμενα ετσι κάνει. Στην αρχη δεν ξυπναγε και χτες στις 3 ωρες το ματι γαριδα και νιαουριζε, ετρωγε τη πιτζαμα του, τα δαχτυλακια του. Ασε πεινα.Χτες δεν εκλεισα ματι γιατι εφαγε στις 3 και τον επιασε λαιμαργια και εφαγε περισσοτερο αποσο τρωει, σχεδον 90γρ.Αλλα αφου ρουφαγε μάλλον πειναγε και δεν ηθελα να τον κοψω. Μετα ομως οταν τον αλλαζα επειδη ηταν πολυφαγωμενος αρχισε τις γουλιες. Μετα τον επιασε λοξιγγας και τοτε του βγηκαν κι αλλες γουλιες. Κοντολογις μεχρι να ηρεμησει πηγε η ωρα 4.30. Και μετα στις 6 παρα ξαναξυπνησε γιατι πειναγε.Αυτα. Ευτυχως το πρωι καταφεραμε να κοιμηθουμε ενα τριωρο καθαρα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

vlepw arxisan oi manoules mas kai sizitane gia ta mwrakia tous ti oraia. ante sintoma oles na exoume ta mpempakia mas agkalia kai na sizitame gia skatoulika kai panes xaxa:)

poly isixia simera re koritsia. mallon voltarete e?

egw akoma den mporw na katsw isixi apo xthes. thelw to spiti sthn entelia. mexrikai to skilo ton ekana mpanio simera kai tora exw ena tromero ponokefalo. elpizw na mou fygei sintoma gia na mporesw na siderwsw kai ta rouxa pou eplina. gia na doume:)

Link to comment
Share on other sites

kalispera ki apo mena!!!!

elita ,giati travas to gala me to thilastro kai metta to vazeis sto bibero ?gia na ipologizeis tin posotita ?epidi einai prooro?

mammycool pes mas ki alla gia to moro!!!!

kardoula ,nomiza oti genises ?xaxaxaaxxaxaxxaaxaxxxa!!!ante oti prolaveis simera apo doulitses .....

ksekourasou omos ligo giati prepei na exeis dinamis !!!!!!

ego stomachi xalia ...


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χα χα

κι εμάς 3-5 δε γουστάρει να κοιμάται...κάθε βράδυ ξυπνάει στις 3 και μένει ξύπνιος μέχρι τις 5, μετά κοιμάται μέχρι τις 8 όμως...

εγώ δεν έχω καμία αίσθηση του πόσο τρώει, βλέπω μόνο ότι κοιμάται και ότι αλλάζουμε 5-6 πάνες με κακά τη μέρα...εντωμεταξύ λες και περιμένει την καθαρή πάνα για να τα κάνει, πολύ γέλιο...

Είχα βάλει την αλλαξιέρα στο δωμάτιο, πάνω σε ένα γραφειάκι και τη μετακόμισα αμέσως στο μπάνιο πάνω στο πλυντήριο, βαριέμαι τα πήγαινε έλα στο μπάνιο για να τον πλύνω άλλωστε στο μπάνιο είναι πάντα πιο ζεστά, πετάω και το πάμπερς αμέσως στον κάδο, μου ναι πιο εύκολο.

Αυτός ο λόξυγκας είναι δράμα, μόνο με στήθος σταματάει και μάλιστα τον ζορίζω να τον βάλω γιατί εκείνη την ώρα δε θέλει τίποτα...όταν φτερνίζεται δε έχει απίστευτο γέλιο, τρομάζει ο φουκαράς!!!

Καλέ εγκυούλες που είστε;;; χαθήκατε! Βολτάρετε ε;;; εμείς εδώ μέσα....

ΥΓ Δε φοράω σουτιέν εγκυμοσύνης ούτε επιθέματα, συνήθως κυκλοφορώ με ελαστικό φανελάκι μέσα στο σπίτι. Ελίτα τα βολεύτηκες εσύ;;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

kalos thn cool manoula me to ventouzako ths. pws eistai simera mama kai ios? ola kala?

kleisate mia vdomada kiolas ti oraia:) kai emeis edw eimaste. den phgame pouthena apo xthes dialithika kai den mporw na valw kolo katw. einai o monos tropos na mhn skeftome kai na pernaei o xronos:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κ απο μενα....

Γυρισαμε απο το μεσημεριανο μας φαγητο...!!!!!!

Πήγαμε σε ενα μαγαζι...σουπερ!!!!στον Αλιμιο στο ηθοποιου του Παρτσακλακη...εχει Κρητικο φαγητο....δεν ηταν κατι τι ιδιαιτερο κ απο κοσμο....γιαγοαδοκοσμο!!!!!χαχα

Ετσι μανουλες..για λετε κ σε μας να μαθαινουμε..!!!!!

Οταν τρωνε...τα αλλαζετε κατευθειαν;;;;;;;;;

Πως καταλαβαινεται οταν θηλαζετε ρε κοριτσια ποσο ηπιε κ αν χορτασε;;;;;;;;

Ποναει το στηθος οταν θηλαζει το μωρο; το δαγκώνει;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Μαμικουλ χαχαχαχαχα πολυ γελιο θα εχει οταν φτερνιζεται κ τρομαζει ε;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

kardoula ,eipa na fao mia salata to mesimeri...kai tin afisa sto banio!!!....les vre kardoula na genisoume mazi;

Ινκα τι ειναι αυτο με το στομαχι;

σε ποναει; σε πιεζει η μικρουλα, ή σε πιανουν καουρες;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...