Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,σας έχει τύχει να κάνετε ωοληψια με καλή Ε2 κτλ ,να φαίνονται 4 ωοθυλάκια ικανοποιητικά σε μεγεθος με φυσικό τροποποιημένο και στην ωοληψια να.μη βρεθεί ωαριο;

      Αν δεν υπάρχει ωαριο ,η Ε2 ανεβαίνει;

      Καμιά να με διαφωτίσει υπαρχει;;

      Μου έτυχε και αυτό για πρώτη φορά ...σε καταλαβαίνω πως οι εξετάσεις ήταν καλές ...πραγματικα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

den tha eprepe kanonika na sto kopsi gia na exeis sispasis? tha mporouse na genisis kai fisiologika xoris proklisi. i to exei parei apofasi oti tha kanei proklisi?

emena den mou to ekopse giati leei thelei na gyrisi sosta to mwro prwta kai etsdi tha perimenoume mexri th pempth gia na doume pws tha paei. pios einai o giatros sou?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα μανουλες!!!

Κανει κρυο και χιονια!! Τι ωραια μερα ειναι αυτη!! Καφεδακι και χουχουλιασμα!! Ελπιζω να ειστε ολες καλα και να εχουμε ενα ομορφο σ.κ.!!

Ε! και αν αποφασισει κανενα μπεμπακι να σκασει μυτη (π.χ. της Καρδουλας!!!) με το καλο!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλιτσες και απο εμενα !!

Τι τελειος χειμωνιατικος καιρος ειναι αυτος σημερα ??? Εγω ειμαι στη μαμα μου και μπηκα να δω τι κανετεεε .....παρος σε βλεπω και εσενα να ανυπομονεις σαν την καρδουλιτσα μας αλλα μου φαινεται λογικο ..εδω αρχιζουμε και "βαριομαστε " εμεις οι για πιο μετααα

Μαρακι καλα να περασεις αυτες τις μερες και να δεις και το μπυμπουκακι σου ...και μην ανησυχεις θα σε ενημερωσουμε αν γεννησει καμια απο την παρεουλα εδω μεσα !

Mummycool την εβαλλαα την βαλιτσουλααα ειναι ετοιμη ! Τωρα σκεφτομαι να βαλω και τις χιονοαλυσιδες χαχαχαχα μηπως και εχει χιονι...μονο αυτο μου λειπειι, μια βαλιτσαρα να! εχω ετοιμασει!!

Καρδουλα καλο περπατημα καλη μου ......τι αλλο να σου πω πια , τελικα μονο τα μπαλκονια σου μενουν ...αα και φαε και κατι απ εξωω :wink:;-):wink:;-)

Η giota! που ειναι σημερα ??? Ελπιζω να κοιμαται αλλα να βλεπει ομορφα ονειρακια!! την εχει φοβηθει το ματι μου χαχαχα

Εμεις καλα ειμαστε ....ο μπεμπακος μου κανει κατι νουμερα και δεν πολυκουνιεται αλλα προς το παρον δεν ανησυχω τρελα ...ειναι νυχτερινος τυπος !!

Φιλακια πολλλααα παω να φαω το πρωινουλι που μου ετοιμασε η μανουλα μου!!!:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

Δουληγέρης λέγεται και είναι στο Ιασώ. Τι να πω δεν ξέρω.. Δεν το ξαναπαίρνω το μαγνήσιο, τα άλλα εσύ τα παίρνεις κανονικά? Θυμάμαι πάντως την προηγούμενη φορά μου είχε πεί μια βδομάδα πριν γεννήσω να τα κόψω όλα... Τα νεύρα μουυυυυυ...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα μανουλες!!!

Κανει κρυο και χιονια!! Τι ωραια μερα ειναι αυτη!! Καφεδακι και χουχουλιασμα!! Ελπιζω να ειστε ολες καλα και να εχουμε ενα ομορφο σ.κ.!!

Ε! και αν αποφασισει κανενα μπεμπακι να σκασει μυτη (π.χ. της Καρδουλας!!!) με το καλο!!!

Καλημερα καλη μουυ

Οσο εγραφα εκανες την εμφανιση σου

Κερναω καφεεεε στο τζακι !:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

nai kanonika ta pernw kai ta alla. vre c an eisai euxaristimenh kai htan entaksi kai sth proigoumenh sou genna mhn anisixis kati tha kserei parapanw kai autos. giatros einai.

jend kalh oreksi kalh mou. ti oraia na htan edw kai i dikia mou manoula:) thelw kai egw kafedaki sto tzaki alla eipame na mhn to anapsoume fetos giati lene oti o kapnos den kanei kalo sta mepmpakia mas. i alithia einai omws oti einai kai fasaria meta na katharizeis kai den mporw kai tetia. otan me to kalo genithi o mpemphs tha to anapsoume kai to tzaki kai na kathomaste na xazeuoume agkalitsa:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Πολυ αερας κρυο ετσι;

Σπιτακι κ χουχουλιασματακι...;)

ΚΑρδουλα ακομα εδω εισα;;;;;;;;;;;;;;;;χαχα

Παρος καλυτερα να τον ρωτησεις πριν τα κοψεις τα χαπια...

Jend ααχ τι ωραια πρωινουλη απο την μανουκα..ποσο μου εχουν λειψει τα φαγητακια της μανουλας μου!

Μαρακι καλο δρομο να εχετε......να προσεχετε...κ με το καλο να δεις την κορακλα!!;)

Εγω περιμενω τον ντουλαπα..να δει το ντουλάπι που μου φυγαν τα πιατα θυμαστε;;;;χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό ειναι το θέμα οτι είμαι ευχαριστημένη και μια φίλη μου που της τον σύστησα και αυτή έμεινε πολύ ευχαριστημένη.. Μάλλον επειδή είναι το δεύτερο είναι πιο χαλαρός..


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η αγελαδίτσα της φάγε και ο κύριος βεντούζας σας χαιρετούν...

τρίτη μέρα στο σπιτάκι μας και όλα καλά...κοιμηθηκαμε αρκετά το βράδυ δεν έχω παράπονο και δείχνουμε να περνάμε καλά....Αντέχουμε ακόμα χωρίς συμπλήρωμα :P

ελίτα το θήλαστρο ακόμα δεν το χρησιμοποίησα, δεν ξέρω αν έχω παραπάνω, δεν πονάω πάντως πολύ. τι λένε οι παλιές μανούλες; να αρχίσω αποθήκευση από τώρα;

χθες κατουρήσαμε την ώρα του μπάνιου και το βράδυ την ώρα της αλλαγής κατουρήσαμε το μπαμπά μας ;)

Το μαγνήσιο μου χε πει να το κόψω όταν μπω στο μήνα μου, βέβαια έπαιρνα 2 τη μέρα

ΥΓ Πρόλαβα και κοιμήθηκα μπρούμυτα 2 μέρες μόνο στην κλινική :-( Από την τρίτη μέρα που άρχισε να κατεβαίνει το γάλα πονάει το στήθος μου και δεν μπορώ μπρούμυτα με τίποτα!!!!!!!!!!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μαμι....

Αγελαδιτσα της Φαγε..κ βεντουζας;:lol::lol::lol::lol::lol:

Αχου καλε..κατουρησαμε κ τον μπαμπα μας;;;;;;;αχαχαχαχχα

τελειος ο βεντουζακος!;)

Ειναι ησυχο μωρακι δηλαδη ακομα ε; κομαται..τρωωει....μακαρι να συνεχισει ετσι..για να κοιμασαι κ εσυ λιγακι παραπανω


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules!!!!!!

emena den mou eipe na kopso tipota....ti kopsate eseis me to pou bikate ston mina sas???i alithia einai oti magnisio den perno tis teleytaies meres..varieme !!!!

karoula giati den kaneis proklisi toketou?ti kako exei i proklisi?k

ardoula kateva tis skales me ton adra sou !!!!!!

rialli ,katalava kala ?gennises?

elena ,ypomoni boubou ...3 vdomadoules !!!!eixes kai rithmikous ponous?

emena oloi mou lene oti einai mikroula i mikri mou kai na eimai iremi na minei oso perisotero ginete ...ego viazome na tin gnoriso !!!!!!

ksipnao tin nyxta kai me tsouzei i koilia mou kai tin ksino ...exo gemisei tin koilia mou gratzounies !!!!

kalimera se oles mas !!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...