Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,σας έχει τύχει να κάνετε ωοληψια με καλή Ε2 κτλ ,να φαίνονται 4 ωοθυλάκια ικανοποιητικά σε μεγεθος με φυσικό τροποποιημένο και στην ωοληψια να.μη βρεθεί ωαριο;

      Αν δεν υπάρχει ωαριο ,η Ε2 ανεβαίνει;

      Καμιά να με διαφωτίσει υπαρχει;;

      Μου έτυχε και αυτό για πρώτη φορά ...σε καταλαβαίνω πως οι εξετάσεις ήταν καλές ...πραγματικα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια καλημερούδια!!!

Σήμερα έχει κρύο αλλά εγώ ετοιμάζομαι να βγω βολτούλα για ψώνια με τον αντρούλη μου...

Ελπίζω να ειστε όλες καλά, να μην γέννησε καμία το βράδυ και να έχουμε όλες μια υπέροχη (χειμωνιάτικη) μέρα!!!!

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

kalimera egw opws panta edw. oles tha genisete kai egw tha eimai akoma edw xaxa:P

ti oraia xeimoniatiki mera exei simera. oti prepei gia xouxouliasma. peinw kafedaki kai arxizw doulitses. na kseyromisoume ligo ayto to spiti me ton antra mou giati thn teleutaia vdomada araksa poly. thelw kai supermarket alla tha steilw ton antrouli mou.

Litsaki kala psonia!

kalh mera se oles:)

Επεξεργάστηκαν by kardoula
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από μένα. Καρδούλα μην απελπίζεσαι, και εγώ στο δεύτερο παιδί μου ήμουν στην ίδια κατάσταση με σένα!!!! Τελικά μπήκα στον 10ο και γιαυτό έκανα πρόκληση και τελικά γέννησα έναν κούκλο 3750γρ. που προφανώς είχε βολευτεί και θα 'μενε κι άλλο....

Link to comment
Share on other sites

kalhmera riaili.

mwre xthes to peira apofash oti autos tha apofasisi pote tha vgei kai pali kala pou o giatros mou einai tou fisikou toketou kai den viazete. oso ta vlepei normal perimeni. an me akouge tora tha eixa kanei kaisariki kai den thelw. apla egina ligo gkriniara giatikourastika. alla ok ti simera th aurio th se 10 meres tha vgei. pou tha paei:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι πολύ σημαντικό που ο γιατρός σου είναι υπέρ του φυσιολογικού και σε περιμένει.... Συνήθως για δική τους διευκόλυνση προτιμούν να γεννάμε με ραντεβού! Εφόσον όλα είναι φυσιολογικά μην ανησυχείς. Άλλωστε θα σου λείψει η αίσθηση της εγκυμοσύνης οπότε απόλαυσε την όσο μπορείς.... Ειδικά εγώ το σκέφτομαι πολύ έντονα γιατί μάλλον θα είναι η τελευταία μου εγκυμοσύνη!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρος καλημέρα!!! Μάλλον ισχύει ότι τα αγοράκια συνήθως τεμπελιάζουν λίγο... Πέρα απ΄την πλάκα κάθε εγκυμοσύνη εξελίσσεται διαφορετικά! Ο δικός μου ήταν τυλιγμένος με τον λώρο κατά τέτοιο τρόπο που δεν μπορούσε να κατέβει εύκολα. Τελικά τον καταφέραμε (με πολύ περπάτημα μέσα στην αίθουσα ωδινών) και βγήκε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια εντός και εκτός κοιλίας!!!

τι κάνετε; Σε λιγο φεύγουμε για Αθήνα, θα επιστρέψουμε Δευτέρα βράδυ ή Τρίτη οποτε ξέρετε για οποιαδήποτε γεννα τηλέφωνο!!!!

Αυριο μπαινω επιτέλους στον μήνα μου. και μεθαυριο θα δω την κοράκλα μου.. με εχει πιάσει τρελλη ανυπομωνυσία!!

Προχθές ήρθε και η κάμερα που είχαμε παραγγειλει απο την Αγγλια στο πατρικό μου!! Δεν ξέρω αν ανοιξε και το μοδερκεαρ!!

Καρδούλα υπομονή και περπάτημα!! Προφανώς ο γιόκας σου περνάει πολυ ομορφα εκει μεσα!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έκανε τπτ βρε κοριτσια.. Και απο χθες τα έχω παρει... Μόνο στον καρδιοτοκογράφο με είχε μισή ώρα εχθες και μου είπε να τον πάρω τηλ την Τρίτη να κανονίσουμε πότε θα μπώ για πρόκληση... Εγώ ήθελα τουλάχιστον να με εξετάσει απο κάτω, για να μου πει αν ο τράχηλος έχει μαλακώσει και αν το μωρό έχει κατέβει.. Να ξέρω έχουμε μέλλον η όχι... Τι να πω, κάτι θα ξέρει..

Το μαγνήσιο δεν μου το έκοψε αλλά μην νομίζεις οτι το παίρνω κάθε μέρα, όποτε το θυμάμαι...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...