Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπερα λοιπον και απο εμενα ....ειμαστε καλα , αντιθετα με τα ονειρακια χαχα

πηγαμε καναμε και nst σημερα αλλα ο μπεμπακος ηταν λιγο τεμπελακος και γενικα κατα την διαρκεια της ημερας ειναι πολυ ησυχος..... αχ μακαρι να ειναι και ετσι αργοτερα ....

παντω εχω καλυτερη ψυχολογια και οσο περναει ο καιρος να σας πω και την αληθεια λεω αντε να τον δω ... τωρα αν αποφασισει να κανει τα ιδια με τον μπεμπη της καρδουλας τι να πω .. καλα να ειναι και ας ερθει οποτε θελει !!

Το μονο που με ταλαιπωρει ακομα ειναι οι πονοκεφαλοι απο την ιγμοριτιδα ..που παρα την αντιβιωση δεν λεει να περασει ...βαρεθηκα ρε γμτ τοσα φαρμακα την ημερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

jend prospathw na se kanw na kerdisis perpataw san treli. 1 ora to proi mia ora tora to apogeuma xthes pali ta idia kai exoume akoma. ti na kanw h kaimeni. akoma kai me glika ton deleazo na vgei.

ioanna o giatros mou epidi einai genika yper tou fisiologikou toketou oso ginete pio poly mou eipe afou ola einai kala tha perimenoume mexri telos tou mhna. na mhn to piesoume leei to mwro na vgei. opote eimaste sthn anamonh:)

Link to comment
Share on other sites

Α και όσες έχετε αγόρια...όταν θα τα αλλάζετε κάποια στιγμη μην τρομάξετε..τα αγοράκια έχουν ορμές σε πολύ μικρή ηλικία :lol::lol::lol:

Xaxa.!!!!:P:p:p:p Tον αλλαξε ο αντρας μου ταπογευμα. Και μου λεει, τρεχα, τρεχω και λεει, ο μικρος εχει σηκωμαρες χαχα.Οντως κοκαλο το τσουτσουνι. Αρχισε μετα, βρε παιδαρε, απο τωρα ετοιμος/Κι τετοια κλασικα αντρικα. Σε καποια φαση του λεω κανονισε γιατι θα κατουρησει και δεν προλαβαινω να το πω τσουπ το συντριβανακι!:lol::lol::lol::lol::lol:


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Xaxa.!!!!:P:p:p:p Tον αλλαξε ο αντρας μου ταπογευμα. Και μου λεει, τρεχα, τρεχω και λεει, ο μικρος εχει σηκωμαρες χαχα.Οντως κοκαλο το τσουτσουνι. Αρχισε μετα, βρε παιδαρε, απο τωρα ετοιμος/Κι τετοια κλασικα αντρικα. Σε καποια φαση του λεω κανονισε γιατι θα κατουρησει και δεν προλαβαινω να το πω τσουπ το συντριβανακι!:lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η χαρα του πατέρα να βλέπει τον γιο να γίνεται άντρας!!!:lol::lol::lol::lol::lol:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

xaxa theiko elita xaxaxa.

ante apo aurio kai skales tote felia. pwpw ti kanei i mana gia na genisi. ti allo tha kanoume akoma. ola ta exoume dokimasi:P

E αν δεν πιάσει και αυτό τότε...bungee jumping δεμένη απο το λαιμό :lol::lol::lol:

απαπα ουτε να το σκέφτομαι δεν θέλω!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

E αν δεν πιάσει και αυτό τότε...bungee jumping δεμένη απο το λαιμό :lol::lol::lol:

απαπα ουτε να το σκέφτομαι δεν θέλω!!!

mpa to bungee jumping tha ton ferei pio panw oxi pio katw afou tha eimai gyrismeni anapoda. den nomizw na piasei. prepei na vrw kati pio drastiko.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


paros με το καλό και με ένα πόνο!!!! και τη ματθίλδη με πρόκληση την είχες κάνει;;

jend έβαλες τη βαλίτσα στο αυτοκίνητο;;;

felia ευχαριστώ για το διαιτολόγιο....σε 35 μέρες περιμένω και διαίτης!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελιτα χαχαχαχαχ...φοβερος ο μικρος!!!!!!!!!:D:D:D:D

Καλε jend μην λες για πικαντικα ονειρα.....αααχχχχχχχ..αντε να ερθει αυτη ηωρα....

σαν βυσσιναδα τον βλεπω τον αρρεν μου!χαχαχα

Καρδουλα...ελα ντε τι εχω παθει δεν ξερω!!!!!!!!!!!!!

κ εγω δεν επινα ποτε βυσσιναδα..δεν μου αρεσε ιδιαιτερα..

εδω κ 10 μερες ομως...ενα πραγμα ..το κατι αλλο..

ειναι το μονο που θελω σαν τρελλη..δεν ειχα σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης ποτε λοξα με κατι..ισα ισα...

τωρα ομως;;;;;;;;;;;; χαχαχαχα

πηρα 5 βυσινναδες της Αμιτα..αυτες τις μικρες....τι εξαφανισα κ της 5...

τωρα που πηγα εξω..χαχα

Μην μου ανεβει μονο κανενα ζαχαρο...με την τοση βυσσιναδα...γιατι αυτη εχει ζαχαρη..

χαχααχχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...