Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσακια μολις εφυγα απο το Ιασω... Μου εβαλαν καρδιοτοκογραφο, μια χαρα ειναι ο μπεμπης & λογικα θα μπω το αλλο Σαββατο μου ειπε ο Dr.. Μου ειπε βεβαια να του τηλεφωνησω την Τριτη για να κανονισουμε.. Χερι δεν μου εβαλε, αλλα το αλλο Σαββατο μου φαινεται ΠΟΛΥ μακρια.. Θελω να γεννησωωωωωωωω..


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πάντως μια χαρά οι μαιες εκει ε?Αποτι γραφεις μια χαρα και με το θηλασμο και με όλα. Μπραβο τους. Δημοσιο ή ιδιωτικο ειναι εκει γαιτι δε θυμαμαι?

ιδιωτικό είναι, έμεινα πολύ ευχαριστημένη από όλα, και φαγητό και θέα τέλεια, έβλεπα μέγαρο και θάλασσα... άσε που είχα δίκλινο και 2 μέρες ήμουν μόνη μου


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

ξέρω ότι μετά από κάποιο διάστημα τους κατεβάζεις το δερματάκι σιγά σιγά αλλά αυτό που λες δε συμβαίνει σε όλα τα παιδάκια, καμιά φορά χρειάζεται όμως...ρε σεις δεν είναι τόσο τραγικά όλα...οι ορμόνες σας φταίνε κ τα βλέπετε έτσι ;)

mia fora pou perimena sto iatriko vgike ena agoraki 4,5 ?me to tsoutsouni ekso ....kai eixe ligo aimataki pano ...kai fonaze to pouli mou!!!to pouli mou!!!!malon den tou katevaze to dermataki i manoula tou e???

mia fili mou mou pantos ston gio tou to katevaze kathe mera ...alla tis to eixe pei o giatros !!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μολις εφυγα απο το Ιασω... Μου εβαλαν καρδιοτοκογραφο, μια χαρα ειναι ο μπεμπης & λογικα θα μπω το αλλο Σαββατο μου ειπε ο Dr.. Μου ειπε βεβαια να του τηλεφωνησω την Τριτη για να κανονισουμε.. Χερι δεν μου εβαλε, αλλα το αλλο Σαββατο μου φαινεται ΠΟΛΥ μακρια.. Θελω να γεννησωωωωωωωω..

me to kaloooooooooooooooo!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, εδώ είμαι και εγώ...οκ η θύελλα πέρασε, επιβιώσαμε!! Από χθές, νιώθω πόνους χαμηλά και κάθε φορά που πάω να σηκωθώ από οπουδήποτε, νιώθω..πώς θα φύγει το μωρό!

Εκανα καρδιογράφημα, είχα ταχυκαρδία..ποιά με ρώτησε γιατίΔεν θυμάμαι, είχα κάνει και την προηγούμενη φορά, το ζητάει ο γιατρός μου..

Mummycool, να σου ζήσει ο κούκλος γιόκας!!

Στα αγοράκια, η δική μας παιδίατρος λέει, δεν πειράζουμε τίποτα, γιατί μπορεί να προκαλέσουμε ζημιά, π.χ. φίμωση. Θα δείτε και εσείς ότι περίπου στους 13 με 14 μήνες- ο δικός μου τότε το ανακάλυψε- τα παιδάκια αρχίζουν και το πειράζουν και έτσι "ανοίγει" από μόνο του. Η παιδίατρος κάθε φορά που της έλεγα να το κοιτάξει, μου έλεγε "να πάει 18 μηνών και μετά". Οπότε μην αγχώνεστε και προπάντων μην ακούτε γιαγιάδες και θείες σε αυτά τα θέματα. Αλλα ίσχυαν πρίν 20 χρόνια και άλλα τώρα...

Όσο για μπιμπερό και αποστείρωση, σε καμμία περίπτωση δεν τα σκουπίζουμε μετά την αποστείρωση...τα αφήνουμε στον αποστειρωτή ή τα βάζουμε στο ψυγείο σε μπωλ που έχουμε αποστειρώσει από πρίν- βράσιμο στους 100 βαθμούς για 10 λεπτά.

Καρδούλα μου θυμίζείς την 1η μου εγκυμοσύνη..κάθε φορά που πήγαινα στον γιατρό, από την πορτά που με έβλεπε μου έλεγε "ούτε αυτή την αβδομάδα γεννάμε"..!Χαχαχαχα...

Εσένα τί σου λέει, μέχρι πότε θα περιμένετε? Εμένα ηταν μεγάλος και είχε και τον λώρο γύρω από το λαιμό και δεν μπορούσε με τίποτα να χωρέσει στην λεκάνη γιατί ήταν και κεφάλας! Είχα Π.Η.Τ. 10/07 και γέννησα 09/07...σου εύχομαι πάντως να γίνει γρήγορα και με ένα πόνο!

Καλό ΣΚ να έχουμε και...γεννήστε καλέ!!!Φιλάκια!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όσο για μπιμπερό και αποστείρωση, σε καμμία περίπτωση δεν τα σκουπίζουμε μετά την αποστείρωση...τα αφήνουμε στον αποστειρωτή ή τα βάζουμε στο ψυγείο σε μπωλ που έχουμε αποστειρώσει από πρίν- βράσιμο στους 100 βαθμούς για 10 λεπτά.

ιωαννα μου εδωσες λυσηη.. αυτο με το ψυγειο μου το ειπε και η φιλη μου.

Η παιδιατρος της ειπε καλυτερα σ ενα ντουλαπι πχ αυτο με τα ποτηρια να το κραταει παρα στην πορτα του ψυγειου γιατι εκει μεσα λεει αναπτυσονται διαφορα μικροβια απο τα τροφιμα ..σαν παραδειγμα αν θυμαμαι καλα μου ειχε πει πχ σαλμονελα !

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια επιτσρεψαμε!!!!!

Παρος με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοο..το αλλο Σαββαυο..ελα περνανε οι μερες..;)

μαμικουλ....καλε σε ξενοδοχειο ησουνα;;;;;;;;

σουπερ!!!!!!!!!!!!!! μπραβο κοριτσακι!

Ινκακι....τωωωωωωωωρα τα σιδερωσα τα ρουχαλακια του..μονο τα σεντονακια μεινανε..κ οι πετσετουλες του...

Εφοδιαστηκα γαριδακια τσιτος..κ ενα πακετο δρακουλινια..χαχα

στην αρχη ηθελα να τρωω αλμυρα....

κ φυσικα κ τι αλο πηρα;

Βυσσιναδες!!!!!!!!!!!!!!χαχα

ΚΑρδουλα;;;;;;;;;;;; αλλες με τις βυσσιναδες!!!!!!χαχαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Και γω εδώ είμαι :tongue:

Είχα κάτι πονάκια χαμηλά ,αλλά τα έχω συνηθίσει πιά!!!

Ελίτα μου άνοιξες την όρεξη για καισαρική ...αίματα στα χέρια μμμ ενδιαφέρον ακούγεται..να μην βάλω δλδ τα καλά τα γάντια εκείνη την ημέρα :tongue::tongue::tongue: (αχ τι εχω να περασω παλι...α ρε Θανάση τι ήθελα και σ΄ακουγα...)

Ιωάννα εγω αυτούς τους πόνους τους έχω αρκετό καιρό τώρα..καθώς και ορθοστατική υπόταση.

Εγώ κάνω δίαιτα..πριν λίγο έφαγα μόνο 2 αυγα ελαφρα τηγανισμένα και φράπα γλυκό του κουταλιού..3 κομμάτια...:tongue: και δεν έχει τελειώσει ακόμα η μέρα...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και απο εμας!!!

Εγω μολις ξυπνησα και εκανα το καφεδακι μου!!

Μαρια πολυ δυναμικη ειναι η κορη σου... μπραβο της... οχι που θα αφηνε τον καθενα να την ενοχλει!! χιχιχι...

Εγω παλι γαριδακια δεν εχω λιγουρευτει ακομα!!! Παντως ειδα στον υπνο μου οτι ενω μιλουσαμε στο μσν καποια απο την παρεα την επιασαν οι πονοι!! Ονομα δεν λεω... Μονο οτι ειναι ξανθια και ειναι απο Ναυπλιο μερια!!! Φανταστειτε τι μου λεει το μυαλο μου αυτο τον καιρο , που βλεπω μεχρι και ονειρα παλαβα!!! Δεν μπορουσα να δω κανενα πιο πικαντικο ονειρο!!! Αντε να δουμε αν θα εχουμε κανενα ευχαριστο σημερα....

Καλημερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στο ειπα και στο μσν ...γιοτααααααα καλυτερα να εβλεπες πικαντικο ονειρο και εγω μαζι σου ........

εγω παντως εξακολουθω και πονταρω στην φιλη μου :Pτην καρδουλα και ας χασω και το στοιχημαααα !!!

Επεξεργάστηκαν by jend
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...