Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

mwre gi auto oles kanoun kai deutero kai trito an htan na thimomaste tous ponous kai ta asxima den tha ekane kamia deutero paidi mou sou pw oute prwto:P

sas eipan pote tha parete ti mpempoula sas i akoma?

Καλά στο μυαλο μου εισαι αυτο ακριβως σκεφτομουν τωρα, λεω αραγε θα το ξανακανα?Χιχι!!!Μετα λεω ενταξει μωρε αν εξαιρεσεις την τρομαρα δεν ηταν και τοσο ασχημα. Πιο πολύ με ενοχλησε που με ειχαν στην αναμονη μετα και δε μπρουσα να δω τα παιδακια μου και τα ακουγα να κλαινε που τα πλενανε και εκλαιγα κι εγω.

Γενικα εκλαιγα οταν μου παν πως θα γεννησω, απο φοβο, εκλαιγα οταν με ετοιμαζαν γιατι δεν αφησαν τον αντρα μου να μπει, εκλαιγα οταν τα ειδα απο συγκινηση, εκλαιγα οταν περιμενα να με πάνε εξω και τα ακουγα να κλαινε και μου σπαραζαν την καρδια, μετα εκλαιγα οταν ειδα τον αντρα μου και με φιλησε και του λεω, <<που ειναι γιατι κλαινε?>> μετα εκλαιγα στο δωματιο γιατι δε μπορουσα να τα δω και μετα την άλλη μεα εκλαιγα που τα ειδα!!!!

Μιλαμε για πολυ κλάμα. Και χτες που ειδα τη μικρη πάλι εκλαιγα.

Σκετος φωσκολος!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Αστο δεν το συζητω, υποτιθεται πως ειμαι και κριάρι.Αν και πιστευω πως παιζουν ρολο οι ορμονες!! Εντομεταξυ τωρα πουπα ορμονες, χτες εβγαλα ενα σπυρι, και ειχα να βγαλω απο πριν να μεινω εγκυος ξερεις αυτα της περιοδου, πτου γαμωτο που τη θυμηθηκα τωρα. Καλα ηταν χωρις αυτη, ξαναμαναμ. Λεω επιστροφη στη μανουλα φυση!!Χιχι!!Αληθεια στην εγκυμοσυνη ουτε που τη σκεφτομαστε!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδα παω να ξαπλωσω κι εγω λιγακι τωρα που κοιμαται ο μπεμπης πριν ξαναξυπνησει το πουλακι μου. Βρε κοριτσια κμοια αγορομάνα που να ξερει τι γινεται με τα πουλάκια!!Τσίου??


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nα μαι και εγω για λιγο!!!!

Η Γεωργία δεν μπήκε ακομα; Εστειλα μήνυμα στην φιλη της το μεσημέρι που μας ενημερωσε για τον τοκετο για το πως τα παμε και μου ειπε πως σημερα βγαίνει και θα μπει να μας πει τα νεα τους!!!

ελιτάκι αντε να περασουν οι μερες, λογικα μ'αυτα που γράφεις τέλος της εβδομάδας το αργοτερο θα την εχετε σπιτι ε;Να σε ρωτήσω το θήλαστρο ποια ημερα το εβαλες πρωτη φορα; το αποστειρώνεις πρωτα ετσι; Απλα το βάζεις στο στήθος σου προσεχοντας να αγκαλιάζει ολη την θηλή και πατάς το κουμπι για την αντληση;

Κοριτσια ξέχασα να σας πω πως οτι κι ανγινει να με παρετε τηλέφωνο. Αυριο το πρωι θα φυγουμε για Αθήνα και θα γυρίσω ή την Δευτερα το βράδυ ή την Τρίτη το μεσημέρι. Εκει δεν εχω υπολογιστή για να διαβαζω τι γινεται!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδα παω να ξαπλωσω κι εγω λιγακι τωρα που κοιμαται ο μπεμπης πριν ξαναξυπνησει το πουλακι μου. Βρε κοριτσια κμοια αγορομάνα που να ξερει τι γινεται με τα πουλάκια!!Τσίου??

ξέρω ότι μετά από κάποιο διάστημα τους κατεβάζεις το δερματάκι σιγά σιγά αλλά αυτό που λες δε συμβαίνει σε όλα τα παιδάκια, καμιά φορά χρειάζεται όμως...ρε σεις δεν είναι τόσο τραγικά όλα...οι ορμόνες σας φταίνε κ τα βλέπετε έτσι ;)


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Nα μαι και εγω για λιγο!!!!

Η Γεωργία δεν μπήκε ακομα; Εστειλα μήνυμα στην φιλη της το μεσημέρι που μας ενημερωσε για τον τοκετο για το πως τα παμε και μου ειπε πως σημερα βγαίνει και θα μπει να μας πει τα νεα τους!!!

ελιτάκι αντε να περασουν οι μερες, λογικα μ'αυτα που γράφεις τέλος της εβδομάδας το αργοτερο θα την εχετε σπιτι ε;Να σε ρωτήσω το θήλαστρο ποια ημερα το εβαλες πρωτη φορα; το αποστειρώνεις πρωτα ετσι; Απλα το βάζεις στο στήθος σου προσεχοντας να αγκαλιάζει ολη την θηλή και πατάς το κουμπι για την αντληση;

Κοριτσια ξέχασα να σας πω πως οτι κι ανγινει να με παρετε τηλέφωνο. Αυριο το πρωι θα φυγουμε για Αθήνα και θα γυρίσω ή την Δευτερα το βράδυ ή την Τρίτη το μεσημέρι. Εκει δεν εχω υπολογιστή για να διαβαζω τι γινεται!!!

Τελικα δεν κοιμηθηκα αφου θα φαει σε λιγο. Εφτιαξα κιεγω να φαω.

Ναι ολα τα αποστειρωνω πάντα. Τα θηλαστρα και τα μπουκαλακια.Μερικες φορες οταν ειναι πρησμενα δεν αγκαλιαζει καλα ολη την θηλη και τους κανω μασαζ να ξεπριστουν γιατι αργει να ρουφηξει.

Mummycool εισαι οντως cool!!!Φυσικα κι εχει να κάνει με τις ορμονες. Το λενε και οι γαιτροι άλλωστε. Ενταξει εγω δεν ειχα προετοιμαστει και για να γεννησω, γαλοπουλα ετοιμαζομουν να παω να φαω!!Πως λενε πηγα για μαλλι και βγηκα κουρεμενη.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξέρω ότι μετά από κάποιο διάστημα τους κατεβάζεις το δερματάκι σιγά σιγά αλλά αυτό που λες δε συμβαίνει σε όλα τα παιδάκια, καμιά φορά χρειάζεται όμως...ρε σεις δεν είναι τόσο τραγικά όλα...οι ορμόνες σας φταίνε κ τα βλέπετε έτσι ;)

Α γιατι ο αντρας μου μου το παρουσιασε λιγο πιο τραγικο!!! Νυστερι??:confused::confused::confused:


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλέ όχι κι εγώ έλεγα δεν είμαι έτοιμη ακόμα και μου πε η μαία πολύ γλυκά...κάθησε εδώ και έχεις μια ώρα περίπου να ετοιμαστείς, εξοικειώσου με το χώρο και τους ανθρώπους γιατί θα πλησιάζει!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιααααααααααααααα....:D

Ινκαααααααααααα..παω να παρω γαριδακια....με πριζωσες!!!!!!

ααααααααα κ βυσσιναδα..!!!!!!!!!!

κ τα φαρμακα μου απο το φαρμακειο!

Θελετε κατι απ εξω να σας φερω;;;;;χαχχα

Επιστρεφω....:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...