Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εγω πηρα απο το tres jolie και σουτιεν και πυτζαμες... Μονο ενα ζευγαρι πηρα απο τα Λητω και μετα το βρηκα και αυτο στα tres jolie πιο φτηνο!!! Απλα τις εδωσα στην μανα μου μετα και μου εβαλε στα παντελονια το ειδικο λαστιχο που μεγαλωνει - μικραινει .... Εχει πολυ μεγαλη ποικιλια και καλες τιμες... Και τωρα με τις εκπτωσεις θα ειναι μια χαρα...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγώ απο δω πήρα...πρώτα ένα σεξυ νυχτυκό και τώρα παριμένω και τα σουτιέν.

Το νυχτυκό το μήρα medium και παρόλο που φοράω large και βάλε είναι σούπερ!!!

http://www.nursingbra-shop.co.uk/search.asp?types2=Nursing+Bras&gclid=CIzPq8yNpp8CFUwA4wodtRwZ0w


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να χτυπήσω και αυτό

http://www.envie4u.co.uk/details4.asp/ProductID/185/sid/122/Anita-Maternity-Pyjamas-1202.htm

ή

http://www.everydaymaternity.com/emma-jane-maternity-pyjamas-p-892.html

Επεξεργάστηκαν by Felia

line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγγυούλες!!!

Μόλις ξύπνησα από την πρωινή μου σιέστα, μόλις πέφτει ο μπέμπης κι εγώ μαζί του ;)

Θηλάζουμε σχετικά καλά, θα δούμε πως θα πάει...χθες έβαλα μια τον αποστειρωτή να δούμε πως λειτουργεί, μια φορά ξεχάσαμε μέσα ενα καπάκι που το βάζεις για να γίνει ατμομάγειρας και τη δεύτερη ξεχάσαμε να βαλουμε τη λαβίδα μέσα...ευτυχώς το βράδυ κύλησε καλά και του φτασε το γάλα μου αλλιώς μας έβλεπα να βράζουμε μπιμπερό βραδιάτικα...

Απ'ότι θυμάμαι αν δεν ανοίξεις τον αποστειρωτή η αποστείρωση κρατάει κανένα 12 ωρο ενώ αν τα κλείσεις και τα βάλεις στο ψυγείο 24 ώρες...εξαρτάται από τον αποστειρωτή

Γάλα δεν αγοράσαμε ακόμα, μας δώσαν ένα δείγμα από το μαιευτήριο και θα αγοράσουμε αργότερα

ΥΓ ινκα τι εννοούσες αν ήμουν δεμένη;;;;;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα εγγυούλες!!!

Μόλις ξύπνησα από την πρωινή μου σιέστα, μόλις πέφτει ο μπέμπης κι εγώ μαζί του ;)

Θηλάζουμε σχετικά καλά, θα δούμε πως θα πάει...χθες έβαλα μια τον αποστειρωτή να δούμε πως λειτουργεί, μια φορά ξεχάσαμε μέσα ενα καπάκι που το βάζεις για να γίνει ατμομάγειρας και τη δεύτερη ξεχάσαμε να βαλουμε τη λαβίδα μέσα...ευτυχώς το βράδυ κύλησε καλά και του φτασε το γάλα μου αλλιώς μας έβλεπα να βράζουμε μπιμπερό βραδιάτικα...

Απ'ότι θυμάμαι αν δεν ανοίξεις τον αποστειρωτή η αποστείρωση κρατάει κανένα 12 ωρο ενώ αν τα κλείσεις και τα βάλεις στο ψυγείο 24 ώρες...εξαρτάται από τον αποστειρωτή

Γάλα δεν αγοράσαμε ακόμα, μας δώσαν ένα δείγμα από το μαιευτήριο και θα αγοράσουμε αργότερα

ΥΓ ινκα τι εννοούσες αν ήμουν δεμένη;;;;;

Πόσο συμπλήρωμα δίνεις;;;

Αν θες να θηλάσεις αποκλειστικά πρέπει αν μειώσεις το συμπλήρωμα και να αυξήσεις θηλασμούς.


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Πόσο συμπλήρωμα δίνεις;;;

Αν θες να θηλάσεις αποκλειστικά πρέπει αν μειώσεις το συμπλήρωμα και να αυξήσεις θηλασμούς.

δεν έδωσα ακόμα συμπλήρωμα...όλα πάνε καλά, απλά ήθελα για το πρώτο βράδυ να χω τα σύνεργα μήπως πελαγώσω...ευτυχώς του φτασε το γάλα και συνεχίζουμε...

Δεν φτάνουμε ακόμα το τρίωρο αλλά είμαστε αρκετά κοντά....βασικά θήλασα 10 και 10 κι ακόμα δεν ξύπνησε :P

Αν έχεις καμιά ακόμα συμβουλή ευπρόσδεκτη...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mammycool ,se rotisa an eisai demeni giati ksero stin kesariki denoun ta xeria ...allla den eixa rotisei an sto fisiologiko sou denoun ta xeria ...an nai se linoun gia na agaliaseis to bebaki amesos ?

posa kila efises sto maieytirio mammycool?eisai prismeni ?giati oxi tora diaita ?kathe pote se ksipnaei na thilazeis ?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

kardoula etsi einai emena !!!!!me ta podarakia sto deksi plevro !!!!!!pou ta pasaxneis ola kai ta vriskeis!!!!!!!esena einai me ta podarakia sto aristero?

felia ti sexy soutien kai nyxtikakia einai ayta !!!!!ta anita ta fernei to premaman ...apo ekei pira dyo !!!!tha pao avrio na ta paro !!!!

giota ,pia einai apo to nafplio?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...