Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εγω στοιχημα ξανα υπερ της καρδουλας δεν βαζω!!!!!!!

Αν και μεταξυ μας αυτη πστευω πως θα ειναι η επομενη..... αλλα στοιχημα δεν βαζω... μια φορα εχασα την τουρτα και ακομα λειγουρευομαι!!!!!!!!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας! είμαι απο τις μανούλες Ιανουαρίου!

καλά βρε, επιτρέπεται να γεννάτε εσείς και μεις "οι παλιές" να παιδευόμαστε?????:-P:-P:-P

να είστε καλά, να σας ζήσουν τα μωράκια σας!

xaxa lorreta exeis kai ena dikio ..... eimaste fainetai biastikes !!

me to kalo me to paidaki sou an kai edo pou eftases... meres metras ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλες και μπεμπάκια!!!

Εμεις χθες ειμασταν στον ενδοκρινολόγο!! Τον οποίο η κορη μου δεν τον συμπάθησε!!! Αλλα δεν φταίει το παιδάκι μου!! Μου εκανε τον υπέρυχο στον οζον

και ακουμπούσε το μπράτσο του στην κοιλιά μου!!! Εεεε τσαντιστηκε το κοριτσάκι μου και του εσκασε δυο γερές και κοφτές κλωτσιές αλλα με ολο το σώμα

της για να το παρει!!! χιχι.. το ιδιο τράνταγμα που εχει κανει τις δυο φο ρες που εχω βάλει το τηλεχειριστήριο στην κοιλιά μου!!! Εγω κρυφογέλαγα,

ο γιατρός την δευτερη φορα το κατάλαβε και πήρε το χέρι του, πηγε να το ξαναβάλει μετα απο λιγο αλλα εφαγε και την τριτη και μετα εκανε τον υπερυχο

με το μπρατσο ψηλα!!! χαχαχα!! Επρεπε να δειτε περηφάνεια ο μπαμπας και οι γιαγιάδες της οταν τους το ειπα!!!!

Λοιπον ιατρικά ειμαι μια χαρα,ο θυρροειδης λειτουργει κανονικά!! Εξακολουθώ να μην χρειάζεται να παρω το χάπι. Ο οζος μου απλά εχει κανει ασβεστώσεις αλλα ειναι φυσιολογικο την στιγμή που ειχα κανει

παρακέντηση πριν απο πέντε χρονια που το ανακάλυψα!! Ειμαστε μια χαρουλα και οι δυο μας, και σε 5 μήνες θα μας ξαναδει!! αυτα..

Ελεονόρα εσυ δουλευεις ακόμα; Ποτε σταματάς;

Καλως την mammycool!!! Τι κουκλί που ειναι!! Τέλειος να σου ζήσει κοριτσάκι μου!!! Εβαλες καιμεγαλυτερες φωτος στο φεις;

Πως νιώθεις; Ο μικρος; Είχες καλό τοκετό δηλαδη!!Πάλι καλα!! Με τον θηλασμό πως τα πας; Αχ μη το λες απο χθες βιώνω τις

μεγαλύτερες διαλειψεις της ζωης μου!!!Αν ακουσεις κανενα γκλου γκλου το κεφάλι μου ειναι!!! Δεν ξερω τι με επιασε!!

Ραμονίτσα πολυ καλά νεα!!!! Ο μικρούλης σου θα είναι μεγάλο μωράκι!! Πόσο υπολογίζει ο γιατρός να φτάσει;Χαλαρά με τις δουλειές

εχεις αλλες 5 μέρες να μπεις στον μηνα σου!!

Σιλβή αναλόγως τον αποστειρωτή, δεν εχει οδηγίες; Πχ σ'αυτον που δανειστικα εγω επειδη ειναι 6ετίας, δεν μπορω να τα αφηνω πανω απο 2 ώρες

εφόσον τελειώσει η αποστείρωση. Πρέπει να τα βγάζω στο καλαθάκι και να τα σκεπάζω μεχρι να στεγνώσουν. Η λάβίδα μένει παντα πανω στον αποστειρωτη.

Φυσικά την στιγμή που τα βάζω σε μη αποστειρωμένο καλάθι να στεγνώσουν υποθέτω πως η αποστείρωση δεν ισχυει!! Στον αποστειρωτή θα βάζω ιονισμένο

νερό αλλιως θα πρεπει να του βάζω λίγο λευκό ξυδι ανα μηνα. (Τωρα αυτα στα γράφω συμφωνα μ'αυτα που εχω διαβασει, καποια εμπειρη μαμα θα ξερει

καλυτερα να μας πει) Και αυτο που μου ειπε η Νινια ειναι πως μπορώ μετα να τα βάζω στο ψυγείο ωστε να διαρκει παραπάνω η αποστειρωση.

Καρδούλα μεγάλωσε γρηγορα ο γιοκας σου!!!! Δεν κατάλαβα αυτο που λες για δεξιά και αριστερά, τι εννοεις; Σου συνέστησε παραπάνω περπάτημα για να κατέβει

ο μικρος; Οπότε δεν σου βάζει τεχνιτους πόνους αν δεν παει πρωτη Φεβρουαρίου; Τοτε ομως θα εισαι 42 εβδομάδων ε;

Φέλια ηθελα να σε ρωτησω, ο γιοκας σου ειναι στην φωτο; Κούκλος ο μικρός, να σου ζησει!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα μπάμπουσκες!!!

Νυστάζω και βαριέμαι!!!

Μαρία,ναι ο έρωτας μου είναι!!!Σ΄ευχαριστώ πολύ!!!:-)

Ραμονίτσα βλέπω να πιάνει τα 4 κιλούλια ο μπέμπρος όταν γεννηθεί!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsiaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

paros eisai edo akoma e?exasa ta garidakia !!!!

ramonitsa ,garidakia etroge i katerina prin genisei kai ta ligourevome opos esy tin

visinada ...

kardoula ki ego den katalava to deksia ki aristera ...ti prepei na einai aristera?

mammycool,mono to metopo einai tou adra sou ....xixi!!!!!perimenoume kai sinexeia apo tin perigrafi sou !!!!

den koimithika pali simera ponage i koilia mou diladi to moro kathe fora pou girizei me ponaei ..eidika otan anevenei psila ...niotho san maxeries sto stomachi kathe fora pou thelo na giriso plevro ....

na exoume oles mia omorfi mera!!!!!!

smouch!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και απο εμας!!!

Εγω μολις ξυπνησα και εκανα το καφεδακι μου!!

Μαρια πολυ δυναμικη ειναι η κορη σου... μπραβο της... οχι που θα αφηνε τον καθενα να την ενοχλει!! χιχιχι...

Εγω παλι γαριδακια δεν εχω λιγουρευτει ακομα!!! Παντως ειδα στον υπνο μου οτι ενω μιλουσαμε στο μσν καποια απο την παρεα την επιασαν οι πονοι!! Ονομα δεν λεω... Μονο οτι ειναι ξανθια και ειναι απο Ναυπλιο μερια!!! Φανταστειτε τι μου λεει το μυαλο μου αυτο τον καιρο , που βλεπω μεχρι και ονειρα παλαβα!!! Δεν μπορουσα να δω κανενα πιο πικαντικο ονειρο!!! Αντε να δουμε αν θα εχουμε κανενα ευχαριστο σημερα....

Καλημερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια τι καφεδάκι πίνετε το πρωί;;;;;

Εγώ παίρνω μαζί μου φακελάκια cafe au chocolat..δεν με πειράζει καθόλου!!!Σήμερα δεν έχω φάει τίποτα και πεινάω πολύ!!!Γι αύτό μην λέτε για γαριδάκια!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ βρε Γιωτάκι μην στενοχωριέσε!!!Όταν γεννήσεις θα φας τόση σοκολάτα ,που θα θηλάζεις τη μπουμπου με Μιλκο :wink:!!!

Χιχι.... φανταζεσαι??? Πλακα θα εχει!!!!! Με πειραζουν οι δικοι μου και λενε πως μολις γεννησω θα ειμαι πιο αδυνατη απ'οτι ημουν πριν μεινω εγκυος... αλλα κανενα διμηνο μετα θα εχω γινει διπλασια γιατι θα τρωω , οτι δεν εφαγα τοσους μηνες....Λες να εχουν δικιο??? Απαπα.. ουτε να το σκεφτομαι...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

To κακό Γιώτα είναι ότι όταν θηλάζεις πεινάς περισσότερο απ ότι στην εγκυμοσύνη...το καλό είναι ότι δεν παίρνεις εύκολα κιλά,αρκει να μην τρώς σαν λευκός καραρχαρίας!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Ελεονορα ειναι πολυ νωρις ακομα για να πεις σε ποια θεση θα ειναι το μωρακι σου οταν θα γεννηθει... Αφου δεν εχει εμπεδωθει μπορει να αλλαξει χιλιες φορες προσανατολισμο!!! Σημασια εχει πως εχει παρει την σωστη θεση....

Ακομα δουλευεις???? Αδεια δεν θα παρεις εσυ???? Η μηπως σαν την Μummycool την μια μερα δουλευουμε και την αλλη γενναμε????

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!

Την Τρίτη λέω ότι σταματάω την δουλειά ελπίζω να μην προκύψει πάλι κάτι ...

Γιατί αγχώνομαι ότι δεν θα προλάβω...

Εχτές έβαλα πλυντήριο τα μωρουδιακά και το απόγευμα θα πάω για σουτιέν θυλασμού και πυτζαμούλες.... αλήθεια από που πήρατε σουτιέν ????? και από μέγεθος τι θα πω????

Γιατί γενικά δεν έκανα μεγάλο στήθος και μεγαλώνει μετα την γέννα....


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...