Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

koritsakia ti kanete;

nomizo ,pos stin arxi ,prin tin 3h mera exoume to protogala...pou dinei ta antisomata sto moro mas!!!

koritsia emena pou kai pou to stithos mou vgazei ygro...ota ksipnao vlepo lekedakia sta fanelakia mou.

ninia ,sigxaritiria gia to moro sou!!!!se pia evdomada eisai;

pote epistrefei i mammycool; mou lipei!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!

Είσαστε όλες καλά?????

Εγώ είμαι ακόμα στην δουλειά και περιμένω να τελειώσω στις 5 να την κάνω!!!!

Διάβασα καλά??? Η γεωργία γέννησε με καισαρική 2170 το μωράκι?????

Μπήκε θερμοκυτίδα?????

Γιατί κι εμένα μικρό θα βγει... την Δευρέρα ήταν 2 κιλά και κάτι...


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια εμένα το κεφάλι της ήταν μεν κάτω αλλά κοιτούσε προς τα έξω....

Δηλ αν μείνει έτσι δεν μπαίνει στην λεκάνη για να γεννήσω φυσιολογικά????

Πρέπει να κοιτάει μόνο την πλάτη μου?????? για φυσ τοκετό????


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια εμένα το κεφάλι της ήταν μεν κάτω αλλά κοιτούσε προς τα έξω....

Δηλ αν μείνει έτσι δεν μπαίνει στην λεκάνη για να γεννήσω φυσιολογικά????

Πρέπει να κοιτάει μόνο την πλάτη μου?????? για φυσ τοκετό????

βρε δεν εχει εμπεδωθει ακομα το μωρο.......αυτο γυρίζει ακομα


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας!!!!!!!!!!!! φυσικά και δεν προλαβά να σας διαβάσω.... θέλω εν συντομία τα σημαντιότερα θέματα σε ένα ποστ...μαρία είσαι πολύ καλή σε αυτό!!!

γυρίσαμε σπιτάκι μας!!!!! δυστυχώς δεν πρόλαβα να ξεκουραστώ στην κλινική όσο θα ήθελα ήμουν σε μια διαρκή υπερένταση, μιλούσα συνέχεια, είχα συνέχεια κόσμο αλλά δεν το μετανιώνω...το καταχάρηκα...

έχω πολλά να σας πω, θα σας τα γράφω λίγα λίγα, μου λείψατε πάρα πολύ, ελπίζω να μπορώ να διαβάζω τι γράψατε κατά τη διάρκεια του θηλασμού

ο μπεμπάκος μου είναι πολύ μικρούλης, 2960 γεννήθηκε και σήμερα ήταν 2880 (να τ' αφήσω;;;) είναι πολύ εύχρηστος λόγω του μεγέθους και ΦΑΙΝΕΤΑΙ ήσυχος. Προσπαθούμε να βάλουμε το σπίτι σε μια λειτουργική γραμμή μιας που δεν είχαμε προλάβει να το κάνουμε πριν

Για τον τοκετό θα σας τα γράψω αργότερα, όπως θα ξέρετε δεν με ταλαιπώρησε καθόλου ο γιόκας μου. Επίσης οι εντυπώσεις μου από την κλινική οι καλύτερες...Θα ανεβάσω φώτος στο facebook σύντομα.

Γιωργία και Κατερίνα να σας ζήσουν!!!!!!!!! Γέννησε καμιά άλλη;;; Πολλά φιλιά σε όλα τα κορίτσια...ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!!!!!!!!!! φυσικά και δεν προλαβά να σας διαβάσω.... θέλω εν συντομία τα σημαντιότερα θέματα σε ένα ποστ...μαρία είσαι πολύ καλή σε αυτό!!!

γυρίσαμε σπιτάκι μας!!!!! δυστυχώς δεν πρόλαβα να ξεκουραστώ στην κλινική όσο θα ήθελα ήμουν σε μια διαρκή υπερένταση, μιλούσα συνέχεια, είχα συνέχεια κόσμο αλλά δεν το μετανιώνω...το καταχάρηκα...

έχω πολλά να σας πω, θα σας τα γράφω λίγα λίγα, μου λείψατε πάρα πολύ, ελπίζω να μπορώ να διαβάζω τι γράψατε κατά τη διάρκεια του θηλασμού

ο μπεμπάκος μου είναι πολύ μικρούλης, 2960 γεννήθηκε και σήμερα ήταν 2880 (να τ' αφήσω;;;) είναι πολύ εύχρηστος λόγω του μεγέθους και ΦΑΙΝΕΤΑΙ ήσυχος. Προσπαθούμε να βάλουμε το σπίτι σε μια λειτουργική γραμμή μιας που δεν είχαμε προλάβει να το κάνουμε πριν

Για τον τοκετό θα σας τα γράψω αργότερα, όπως θα ξέρετε δεν με ταλαιπώρησε καθόλου ο γιόκας μου. Επίσης οι εντυπώσεις μου από την κλινική οι καλύτερες...Θα ανεβάσω φώτος στο facebook σύντομα.

Γιωργία και Κατερίνα να σας ζήσουν!!!!!!!!! Γέννησε καμιά άλλη;;; Πολλά φιλιά σε όλα τα κορίτσια...ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!!!!

Να σου ζήσει το μωράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένουμε λεπτομέρειες!!!!!!!

Και δεν είναι καθόλου μικρός... τι να πω κι εγώ?????? που σήγουρα θα είναι κάτω από 2700???


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Mammycool καλως μας ηρθες πάλι.

Να σου ζησει και καλη προσαρμογη.

Μια χαρα καλε ο μικρουλης σου, κοντα 3 κιλα. Τι να πω κι εγω που η μικρη μου ειχε γεννηθει κατω από 2,5 και καπου εκει βλεπω και για το μπεμπη....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελεονορα ειναι πολυ νωρις ακομα για να πεις σε ποια θεση θα ειναι το μωρακι σου οταν θα γεννηθει... Αφου δεν εχει εμπεδωθει μπορει να αλλαξει χιλιες φορες προσανατολισμο!!! Σημασια εχει πως εχει παρει την σωστη θεση....

Ακομα δουλευεις???? Αδεια δεν θα παρεις εσυ???? Η μηπως σαν την Μummycool την μια μερα δουλευουμε και την αλλη γενναμε????


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καρδουλα ποσες φορες να σου το πω????????????????????

Καλα αποτελεσματααααααααααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και μολις γυρισεις πες μας και εμας... Να ξερουμε μην πονταρουμε τσαμπα!! Θα τις περασεις και τς 40 εβδομαδες??? Θα γεννησουν πρωτα οι μανουλες Μαρτιου και μετα εσυ? Να ξαναβαλω στοιχημα ή παλι θα το χασω??? Εχουμε τοσες αποριες...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

kaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!mammycool!!!!ti koukli einai aytoooooooooooooooo!!!!!!sou miazei poly!!!!den einai mikroulis ...mia xara pianete !!!!na prosexeis tis ginekes tha theloun na sou ton tsimbane!!!!!!

perimenoume leptomeries se ola!!!! exo erotiseis!!!!!

1.ti simptomata eixes kai piges na geniseis...mono pono;

2.isouna demeni sti gena;

3.posa kila exases;

4.pote thilases;

5.aaaaaaaaaaaax pos niotheis!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...