Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Έφτασε η μέρα! Αύριο θα γίνει η εμβρυομεταφορα.. εντωμεταξύ μου είπαν ότι αξιολογουνται ξανά οι βλαστοκύστες, άσχετα αν την ημερα της κατάψυξης ήταν άριστες..  ορίστε τώρα έχω και κάτι ακόμα να με αγχώνει.. 😂😂. Επίσης η προγεστερονη μου σήμερα ήταν 24. Άρα 5 μέρες πριν πρέπει να είναι <1 και μετά ανεβαίνει έτσι κι αλλιώς και λόγω του utrogestan. Ε ρε τι μαθαίνει κανείς.. 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εχω αρχισει και φορτώνω ασχημα!!! Συγκρατηστε με πριν χασω την ευγένεια μου και πω καμμια βαριά κουβέντα!!!

Θυμάστε που σας ειχα πει πως βάψαμε ολο το σπιτι με δικά μας έξοδα γιατι ο ενας τοιχος της μικρης, τα γυαλοτουβλα στον διπλανο τοίχο καθώς και ενας μικρός τοίχος του χωλ μπροστά απο το μπάνιο βγάζουν υγρασια!!! Εεε τους δυο τοιχους τους εχουμε ξαναξύσει, περάσει με μονωτικό υλικο 4 χέρια την φορά και ξαναβάψει αλλες 4 φορές!!! Κάθε φορα ξανάβγαζαν!! Σκάσαμε 210 ευρω πηραμε τον αφυγραντηρα, ευτυχώς απο το δωμάτιο της μικρης ηρεμήσαμε, ολα καλα πλεον!!!

Αλλα οι δυο τοιχοι του διαδρόμου και το τοιχάκι της κουζινας που απο πίσω ειναι το μπάνιο εχουν ξαναβγάλει υγρασία!! Οι δυο τοιχοι δε που ειναι πολυ χαλια το εχουν ξαναβγάλει ακριβως στην ιδια ευθεία!! Δηλαδη ειναι εμφανέστατο με βάση την γραμμη της υγρασίας πως ειναι σωλήνας, αλλα οι ιδιοκτητες και ο υδραυλικος που τα εφτιαξε, επιμενουν πως εκει δεν εχει σωλήνες παρολλο που απο πισω ειναι το μπανιο!!!!

Εγω δηλωσα πως δεν προκειτε να το ξαναβάψουμε για εκτη φορα και πως κουραστήκαμε μ'αυτο το θεμα!!! Δεν μπορει εξι φορες να εχει βγάλει υγρασία στην ίδια ευθεία και στους δυο γωνιακούς τοιχους οπου ειναι το μπανιο απο πισω!! Ειδικά τωρα με τον αφυγραντήρα!! κάτι τρέχει!!! εεεε.. επιμένουν πως δεν ειναι σωλήνας!!!

Φταίω εγω να αρχισω να φωνάζω τωρα;

Παρεπιπτοντως τωρα εχω ξαγρυπνησει τελειως!!!

Ακόμα και η μικρη ξυπνησε απο τα νευρα που εχω και κοπαναει!!!

Πρεπει να ηρεμήσω για το παιδάκι μου, αλλα πως το κανουν;

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι, ζήτα απο τον ιδιοκτήτη να σου δώσει τα σχέδια του σπιτιου (που φαίνονται οι σωλήνες ύδρευσης, αποχέτευσης και όλα τα ηλεκτρικά) για να δεις τι δείχνουν...

Αν εκεί φαίνονται οι σωλήνες δεν μπορούν να αρνηθούν τίποτα!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Maria γιατί δεν φωνάζεις δικό σου υδραυλικό να σου πεί αν όντως υπάρχει σωλήνα εκεί, και αν υπάρχει ξεκινάς!!! Μόνο άμα σε φοβούνται κάνεις τη δουλειά σου, δυστυχώς...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalimera egkioules oles parouses?

Dinw kai egw to paron mou loipon. Ksipnisa stis 7 kai ksanakimithika giati skeftomouna oti den tha pernaei mera mexri tis 5.30 pou tha paw sto giatro. Molis sikothika pali kai pinw kafedaki kai prepei na paw kai to skilaki mou volta pou exei skasi. Allh mia ximoniatiki mera simera ti oraia. Eftase i epoxh na genisoume. Gi auto ksemitane ena ena ta mwra mas:)

Κορίτσια καλημέρα

Από προχθές το βράδυ ο άντρας μου έχει πυρετό και είναι στο κρεββάτι, εγώ μόνη μου εντελώς με τον Νικόλα, έχω κουραστεί πάρα πολύ, κάποιες στιγμές λύγισα και ήθελα να βάλω τα κλάμματα, κάποιες συνερχόμουν..ο άντρας μου είχε πυρετό όλη ημέραο κακομοίρης και με το αντιπυρετικό του έπεφτε στο 38 όχι πιο κάτω. Ο γιατρός λέει πώς είναι ίωση και τον έχω και στην καραντίνα. Η μαμά μου λέει να έρθει από Αθήνα, αλλά την λυπάμαι.Η πεθερά μου, δεν μου ανέφερε καν αν θέλω βοήθεια, παρά μόνο ότι καμμιά εντριβή κάνει καλό-ναι με την κοιλούμπα στο στόμα..και το θεικό "λές να σας ματιάσαμε που ήρθαμε?" :mad:

ioanna mou kouragio kopela mou tha perasei. einai diskoli i thesi sou alla ti na kaneis kai esy. kala kaneis kai mas ta les gia na niothis kai esy kalitera

κατερινα να σου ζησειιιιιιι, με υπεροχα νεα ξεκιναει η μερα:P:p:p:p εμεις παρουσες και στη θεση μας και ετοιμαζομαστε να παμε για ντοπλερ φιλακια σε ολα τα κοριτσια και τα μπεμπακια (και τα μεσα και τα εξω, χιχι:P)

Ninia mou kala apotelesmata perimenoume nea sou:)

Maria γιατί δεν φωνάζεις δικό σου υδραυλικό να σου πεί αν όντως υπάρχει σωλήνα εκεί, και αν υπάρχει ξεκινάς!!! Μόνο άμα σε φοβούνται κάνεις τη δουλειά σου, δυστυχώς...

vre maria kala sou leei paros. kai iremise ligo. opws kai na xei to spiti den einai diko sas kai an sinexisi etsi apla metakomiste. mhn kathese ka skas.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλη μερα και απο εμας!! Στην θεση μας και με τρελα κεφια σημερα!!

Νινια καλα αποτελεσματα για το ντοπλερ... Αντε τυχερη θα δεις και την κορουλα σου... Εγω πρεπει να περιμενω μια εβδομαδα ακομα...:-(

Μαρια η Γιωργια που γεννησε ειναι η Γωγω απο το μσν και οχι η Γιωργια απο το φεις... Οσο για τα υδραυλικα .. υπομονη... Καλη η γνωμη της Λιτσας... αλλα βρε Λιτσα δυστυχως πολλες φορες αλλου τα δειχνει η μελετη τα μηχανολογικα και αλλου ειναι.. ασε που αν το σπιτι ειναι πιο παλιο δεν θα υπαρχουν καν μηχανολογικες μελετες.... Το καλυτερο Μαρια ειναι να φωναξεις δικο σου υδραυλικο που θα σου πει ακριβως τι συμβαινει ωστε να ξερεις πως θα κινηθεις... Και μην ξεχνας πως το νερο σε ενα κτιριο ειναι ατιμο πραγμα .. δηλαδη μπορει απλα να ''γλυφει'' καποια κομματια και αλλου να εμφανιζεται η διαρροη και αλλου να ειναι....


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα κανε λιγο υπομονη... Γριπη ειναι θα φυγει.... Μην αγχωνεσαι με ολα βρε κοπελα μου και μην σκας που δεν σε βοηθανε οι αλλοι... Μερες ειναι μου και θα περασουν...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καρούλα τι είπε ο ντοκ;;;;;;

Γιώτα εγώ έκανα τα doppler 31 εβδομάδων...βέβαια ο δικός μου κάνει και τους άλλους μεγάλους υπερήχους ο ίδιος.

Στις 5/2 θα κάνουμε και καρδιοτοκογράφημα και θα μπούμε στην τελική ευθεία...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα πόσο σε καταλαβαίνω!!!Εγώ ευτυχώς έχω βοήθεια,δλδ όταν τρελαίνομαι τον στέλνω στην μαμά μου...αλλά υπάρχουν στιγμές που δεν έχω βοήθεια καθόλου και τρελαίνομαι!!!Απλά ασφάλισε τα επικίνδυνα σημεία και άστον να γυρίζει και να τα γυρίσει όλα ανάποδα..το βράδυ όταν κοιμηθεί τα μαζεύεις μια φορά...μην κάθεσε όλη την ώρα να μαζεύεις...

Η πεθερά μου βρήκε κι άλλη μέθοδο...τον βγάζει στην αυλή ,του δίνει μια μπάλα και τρέχει όλη την ώρα πάνω κάτω...μετά πέφτει για ύπνο ξερός τελείως!!!3 ώρες κοιμήθηκε χθες


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ioanna υπομονή κουκλίτσα μου.. Βάλτον όπως λέει η Felia σε ένα δωμάτιο και άστον να ζουζουνεύει!!! Εγώ πάντως με τον Άγιο παιδικό έχω σωθεί!!!!

ΑΑΑ καλή μου!!!Εμενα τον κρατάει η πεθερά και μετά ολο το απόγευμα τον έχω στο κεφάλι....σκέτη τρέλα!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι γινεται χειροτερος και εχει και δυναμη τωρα και κανει και οτι θελει! αλλα οντως ο αγιος παιδικος.....εσεις οι ηδη μανουλες μηπως ξερετε αν γινετε σε μια εγκυμοσυνη να μην εχεις γαλα και στην 2η ας πουμε να εχεις?


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...