Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Έφτασε η μέρα! Αύριο θα γίνει η εμβρυομεταφορα.. εντωμεταξύ μου είπαν ότι αξιολογουνται ξανά οι βλαστοκύστες, άσχετα αν την ημερα της κατάψυξης ήταν άριστες..  ορίστε τώρα έχω και κάτι ακόμα να με αγχώνει.. 😂😂. Επίσης η προγεστερονη μου σήμερα ήταν 24. Άρα 5 μέρες πριν πρέπει να είναι <1 και μετά ανεβαίνει έτσι κι αλλιώς και λόγω του utrogestan. Ε ρε τι μαθαίνει κανείς.. 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Το λεει πανω η ληξιαρχικη πραξη του γάμου σου λογικά!! Στο δεξι μέρος, για κοιταξέ την!! Βάζουμε δυο υπογραφές, μια για τον γάμο και μια για το επώνυμο.


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Οχι και εμεις πολιτικό έχουμε κάνει. Δεν έχει μια κάθετη γραμμη στο δεξί μέρος; Εκει στο πάνω μερος αναγράφει την σελίδά, τα ονοματεπώνυμα σας και απο κάτω λεει :

Επώνυμο Τέκτων

κτλ...

Προσδιορίστηκε ενώπιον του Λειτουργού τελεσης του γάμου με την αριθμ... ταδε βεβαίωση το επώνυμο των τέκνων.

Λέει το Επώνυμο και μετα ειναι Οι υπογραφές σας και του Ληξίαρχου.

Ωραία εχω αρχισει να ξυπνάω με το καφεδάκι.. Μιας και απ' οτι βλέπω θα περιμένω αρκετα τον υδραυλικο!!! γκρρ.. μα δεν μπορουν ποτε να ερχονται στην ωρα τους;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Καλά Μαράκι το ίδιο είχε πάθει και μια γνωστή μου,και γέννησε :lol::lol:

Σιλβή απο την στιγμή που είσαι παντρεμένη το παιδί παιρνει το επώνυμο του συζύγου...το λέει και μέσα...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι, λεει πάνω ληξιαρχική πράξη γάμου,αριθμός τόμος έτος,χρονολογία δήλωσης ,από κάτω στοιχεία γάμου του συζύγου ,τα δικά μου και μετα υπογραφές.Τώρα θα πάρω ενα τηλέφωνο να τους ρωτήσω μάλλον είναι άλλο χαρτί αυτό που έχω και δεν κάνει .Ευχαριστώ Μαράκι...


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΕΕΕΕΕΕ;;;;; Φελια τι εννοεις "και γεννησε";

Οχιι εδω μου εχουν πει πως θα με πιάσει πρωτα το συνδρομο "φωλιας" και μετα θα γεννησω!!! Ξέρετε το συνδρομο που σε πιανει να κανεις γενική στο σπίτι για να ειναι πεντακαθαρη φωλιτσα για το μωρο σου;;

ΕΕεε αν δεν με εχει πιασει ακομα!! :)

Πάντως χωρις πλάκα δεν ξερω, εγω σε αντιθεση με τις οικογένειες και τους φιλους μας, πιστευω πως θα παρω αρκετες μερουλες απο τον μηνα μου!!!

Σιλβή ρώτησε τους γιατι παίζει να σου εχουν βγάλει την μιση ληξιαρχική πραξη φωτοτυπία. Εκτος αν εχουν καποια παραπομπή που αναγράφει αυτο που λέει η Φέλια!!

Πάντως απ' οτι μου ειπαν ειναι αναλόγως τον υπάλληλο, μια γνωστή δηλωσε το παιδι χωρις να αναγράφεται το επωνυμο που θα παρει, μια αλλη δεν μπορεσε να το δηλωσει και ετρεχαν!!

Τι εννοεις ροζ ή κιτρινο; θέλει και αλλο χαρτι;

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ δεν ειμαι καλα!!!

Ετοιμάζω την τσάντα μας για την Αθηνα και καθομαι και κοιτάω εδω και πεντε λεπτα την ντουλαπα με τα στρατιωτικά!! Εχω κολλησει στο τι φοραει ο ανδρας μου μεσα απο το χιτώνιο!!! Ελεος δηλαδη.. ουτε που θυμάμαι ποσες φορές εχω ετοιμασει τα ρουχα.. πως κολλησα ετσι;

Δεν ειμαι καλα σημεραααααααα!!!! Σας το δηλώνω!!!! (Οχι πως δεν το εχετε καταλάβει ηδη δηλαδη!!)


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Κατερινάκι να σου ζήσει η μπουμπούκα σου!!!!

Νυστάζωωωω... Όλο το βράδυ ξυπνάω γιατί δεν βολεύομαι καθόλου..

Kardoula τι ώρα έχεις γιατρό?? Περιμένουμε νέα!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα φουσκωμένες και ξεφούσκωτες μανούλες!

Κατερίνα συγχαρητήρια, το είχα διαίσθηση ότι θα είσαι next!!! Να σου ζήσει η κοράκλα!

Κορίτσια εγώ γεννάω, πρώτα ο Θεός, σε μία εβδομάδα, την άλλη Πέμπτη 21/01. Η μπεμπούλα είναι μια χαρά, στα 2800, ο γιατρός όμως φοβάται μήπως δεν αντέξει η μήτρα μου και θα πάρουμε μόνο 1 βδομάδα από τον 9ο.

Αγχώθηκα πολύ χθες που τα λέγαμε με τον dr.... Δεν περίμενα ότι θα φτάσει τόσο γρήγορα η ημερομηνία. Αύριο είναι η τελευταία μέρα μου στην δουλειά. Έκλεισα και ραντεβού για περιποίηση την Τρίτη και την Τετάρτη, να δω πότε θα προλάβω να φτιάξω και τα πράγματα της μικρούλας μου + βαλίτζα κτλ...

Σας φιλώ πολύ

Μια πολύ αγχωμένη μαμά to be!


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!!!

swity ο οργασμός πολλαπλασιάζει τις συσπάσεις, αλλα το σπέρμα εχει μια ορμόνη που επιταχυνει τον τοκετο.

καλημερουδια και απο μενα! Να κρατησω τον οργασμο δηλαδη και να αφησω το σπερμα για αργοτερα ε? !!!


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...