Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό και μου είπε στη μεθεπόμενη περίοδο να πάω για διέγερση με enolva και puregon 300. Μου είπε ότι ενώ έχω αποθέματα και οι ωοθήκες είναι δραστήριες (μου έκανε υπέρηχο και είδε 13 ωοθυλακια) για κάποιο λόγο δεν ανταποκρίνονται τόσο στα φάρμακα και ίσως την προηγ φορά που πήραμε 12 καλά ωάρια να μην ήταν τελικά και τόσο καλά. Την προηγ φορά το αποδώσανε στο κακό σπερμα τώρα μάλλον και στα ωάρια. Ας ελπίσουμε και από την επόμενη να προκύψει κανένα καλό εμβρυακι και να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά. 
      ανεξήγητα φαινόμενα και εγώ και ο άντρας μου! 

      Στην πρώτη διέγερση που πήγα με altermon και είχα ΑΜΗ 9,8,ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίθηκε καθόλου καλά και στο τέλος είχα μόνο δύο ωαρια.Οταν κάναμε πιο ήπια διέγερση με meriofert και Femara,βγάλαμε δέκα ωάρια.Μου είπε ο γιατρός πως στην περίπτωση μου δεν έχει νόημα να κάνουμε φουλ διέγερση και έτσι τώρα,κάναμε πάλι το ίδιο και βλέπουμε 4ωαρια(βέβαια τώρα η ΑΜΗ μου έπεσε πολύ 2,4).Την Πέμπτη πάμε για ωοληψια και ελπίζω να πάρουμε και τα 4. Τον είχα ρωτήσει για την enolva και είπε πως δεν πιστεύει ότι θα μας δώσει καλά αποτελέσματα,δεν το χρησιμοποιει αυτό το πρωτόκολλο.Βεβαια εσένα μπορεί να σου ταιριάξει αυτη η μέθοδος και να πάρετε πολλά και ποιοτικα ωάρια ❤️ Εγώ ελπίζω να κάνουμε έστω ένα εμβρυακι και να το βάλουμε μαζί με το άλλο που έχουμε στην κατάψυξη και να μην χρειαστεί να ξανακάνω διέγερση,έχω πρηστεί πολύ και δεν την παλεύω καθόλου 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kale ti antalagei na sta dwsw ti na ta kanw tha mou minoune mia h allh. ama ta thes na kanonisoume na vrethoume. outws i allos afou pate sto mhtera kathemera. sto dromo sas einai:)
Αν ειναι θα σου πω αυριο.Σ'ευχαριστω πάντως.Παντως μην εισαι και σιγουρη για τα κιλα δεν πεφτουν παντα μεσα. Παω να τον ταισω. Φιλακια και καληνυχτα κοριτσια.

PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κατερινα να σου ζησειιιιιιι, με υπεροχα νεα ξεκιναει η μερα:P:p:p:p

εμεις παρουσες και στη θεση μας και ετοιμαζομαστε να παμε για ντοπλερ

φιλακια σε ολα τα κοριτσια και τα μπεμπακια (και τα μεσα και τα εξω, χιχι:P)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κοριτσια!!!

Παρούσες κι εμείς... εντός!! Αποφασίσαμε να μην βγούμε ακόμα!!! Χαχα!

Κατερινάκι να σου ζήσει η κουκλίτσα σου!!!

Με το καλό να γυρισετε σπιτάκι σας!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!!!

Πως ειστε σημερα;Χθες πηγα στο σεμινάριο της μοδερκεαρ για τον τοκετο!!! Η μαια μας περιέργαψε λεπτομερώς ολα τα στάδια απο την στιγμή που θα πάμε στο μαιευτήριο μεχρι την στιγμή που θα γεννήσουμε!!! ΑΑ με την ευκαιρια εβαλαν ήδη 40% εκπτώσεις, αν κάποια θέλει καποια πραγματάκια ειναι καλη ευκαιρια τωρα.

Ελίτα θέλω και εγω να δω τα βιντεοοοοοο!!!!

Νατάσσα γιατι μικρούλα μια χαρά δεν ειναι 1930 για την εβδομάδα σου; απ' οσο εχω διαβάσει τωρα θα παιρνουν πιο πολυ!!! Θα σου βγει στυλάκι!!!

Ραμονίτσα, καλύτερα βυσιννάδα απο στραγάλια!!χαχα! Δεν ξέρω τι κολλημα εχω φάει πραγματικά, εγω ποτε δεν ετρωγα ξηρους καρπους!!

huida πολυ καλός ο μικρος!! Με το καλο!! Να σκέφτεσαι πως θα αγκαλιάσεις πιο γρηγορα τον γιόκα σου και ξέρεις ποτε θα ειναι αυτο!! Τα έχεις ολα ετοιμα;

georghar και εγω εδω!! Κοριτσια δεν θα ειμαι η επόμενη, κάθομαι πολυ ησυχη!! Ολοι ειναι στην τσιτα για το ποτε γεννάω, οι δικοι μου το βλέπουν και στον υπνο τους

απο το αγχος!! Εγω ψιλογελάω, τους πειράζω, αλλα δεν συμφωνώ!! Εχω κανει συμφωνία με την κόρη μου πως θα πάρουμε κανένα εικοσαήμερο απο τον μηνα μας, οποτε 8-17 Φεβρουαρίου την υπολογίζω!!! Βέβαια αυτή αποφασίζει!!

Κατερινάκιιιιιιιιιιιιι διάβασα καλα; Να σου ζησει η κορούλα σου κοριτσάκι μου, γερή και καλοτυχη να ειναι!! Πως νιώθεις; Ο μικρός σου την ειδε;

Καρδούλα τρομερό το κουστούμι!!! χαχα!!!

Ελιτάκι ουτε που θέλω να φανταστώ την θέση τους.. Χαρα για το ενα, πόνο για το αλλο..:(:(

Μπράβο για την μικρή σου, άντε με το καλο!! Πόσο πρεπει να παει για να την παρεις σπιτι; Τα ρουχα για tiny baby δεν του κάνουν;

swity ο οργασμός πολλαπλασιάζει τις συσπάσεις, αλλα το σπέρμα εχει μια ορμόνη που επιταχυνει τον τοκετο.


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα

Τρείς φορές έχω κάτσει να σας γράψω και τρείς φορές δεν μπόρεσα...νέα σας δεν έχω δεί, μόνο πώς γέννησε η Κατερίνα- να σου ζήσει Κατερίνα μου!!. Από προχθές το βράδυ ο άντρας μου έχει πυρετό και είναι στο κρεββάτι, εγώ μόνη μου εντελώς με τον Νικόλα, έχω κουραστεί πάρα πολύ, κάποιες στιγμές λύγισα και ήθελα να βάλω τα κλάμματα, κάποιες συνερχόμουν..ο άντρας μου είχε πυρετό όλη ημέραο κακομοίρης και με το αντιπυρετικό του έπεφτε στο 38 όχι πιο κάτω. Ο γιατρός λέει πώς είναι ίωση και τον έχω και στην καραντίνα. Η μαμά μου λέει να έρθει από Αθήνα, αλλά την λυπάμαι.Η πεθερά μου, δεν μου ανέφερε καν αν θέλω βοήθεια, παρά μόνο ότι καμμιά εντριβή κάνει καλό-ναι με την κοιλούμπα στο στόμα..και το θεικό "λές να σας ματιάσαμε που ήρθαμε?" :mad:

Σήμερα, προς το παρόν ο Βασίλης δεν έχει πυρετό, αλλά κοιμάται ακόμα. Εγω κοιμήθηκα καναπέ, δλδ καθόλου και ο μικρός πήγε για ύπνο 11 και ξύπνησε 7:30. Ξύπνησα 3 φορές την νύχτα για να δώ αν έχει κάποιος πυρετό. Ο μικρούλης δεν έχει πυρετό, αλλά έχει πιο έντονο βήχα...τρελλαίνομαι κάποιες στιγμές, χθές το απόγευμα τελείωσαν τα αντιπυρετικά και δεν ήξερα ποιον να πάρω τηλ να μου φέρει!

Δεν ξέρω...νιώθω τόσο κουρασμένη, θέλω να πάω σε ένα κρεββάτι και να κοιμηθώ..και ο Νικόλας μου αλωνίζει σε όλο το σπίτι...

Συγνώμη πο υσας ζαλίζω, αλλά το βλέπω σαν μια εξομολόγηση, για να μην τα κρατάω μέσα μου...

Καλημέρα σας εύχομαι..


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ τι να σου πω πέρα απο κουράγιο!! Αν κατάλαβα καλα η πεθερά σου ειναι κοντά, δεν μπορείς να της πας σημερα τον Νικόλα σου να σου τον κρατησει για λίγες ωρες ωστε να κοιμηθείς τουλάχιστον;

Εσυ πως νιώθεις; δεν εχεις συμπτώματα γριπης;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!Κι αλλα γεννητούρια;

Κατερίνα να σου ζήσει το κοριτσάκι σου !!!Να ναι πάντα γερό κι ευτυχισμένο!!

Αντε να παίρνουμε σειρα μια μια...

Καρδούλα τι θα γίνει;Ο μπέμπης σου δεν λεει να βγει; Καθε φορά νομίζω οτι είσαι η επόμενη;

Ιωάννα μην σε παίρνει από κατω ,αν ηταν γρίπη τώρα ο αντρούλης σου θα σηκωθεί και θα σε βοηθ'αει ,2 μέρες κρατάει η γρίπη είχε και ο αδερφός μου και οπως λες ο πυρετός δεν επεφτε κάτω από 38.Μην το βάζεις κατω...

Σήμερα βγαίνει η mummycool; Αντε να μας πει τα νεα της.


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμάς!!!

Ακόμα επιμένω να το παίζω kinder έκπληξη!!! 4 Φλεβάρη είναι Τσικνοπέμπτη και λέω να ντυθώ Αι-Βασίλης ούτως ή άλλως ακόμα δεν ξεστόλισα γιατί ο άντρας ήταν κρεβατωμένος με γρίπη και τώρα τρέχει στη δουλειά μέχρι το βράδυ!!!Οι πεθερές δε βοηθάνε, άκυρο φάγαμε κι εμείς...να κρίνουν άμα φροντίζεις καλά τον κανακάρη τους όμως ξέρουν!!! Υπομονή και περαστικά άυριο περδίκι θα είναι κι ο δικός σου!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...