Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό και μου είπε στη μεθεπόμενη περίοδο να πάω για διέγερση με enolva και puregon 300. Μου είπε ότι ενώ έχω αποθέματα και οι ωοθήκες είναι δραστήριες (μου έκανε υπέρηχο και είδε 13 ωοθυλακια) για κάποιο λόγο δεν ανταποκρίνονται τόσο στα φάρμακα και ίσως την προηγ φορά που πήραμε 12 καλά ωάρια να μην ήταν τελικά και τόσο καλά. Την προηγ φορά το αποδώσανε στο κακό σπερμα τώρα μάλλον και στα ωάρια. Ας ελπίσουμε και από την επόμενη να προκύψει κανένα καλό εμβρυακι και να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά. 
      ανεξήγητα φαινόμενα και εγώ και ο άντρας μου! 

      Στην πρώτη διέγερση που πήγα με altermon και είχα ΑΜΗ 9,8,ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίθηκε καθόλου καλά και στο τέλος είχα μόνο δύο ωαρια.Οταν κάναμε πιο ήπια διέγερση με meriofert και Femara,βγάλαμε δέκα ωάρια.Μου είπε ο γιατρός πως στην περίπτωση μου δεν έχει νόημα να κάνουμε φουλ διέγερση και έτσι τώρα,κάναμε πάλι το ίδιο και βλέπουμε 4ωαρια(βέβαια τώρα η ΑΜΗ μου έπεσε πολύ 2,4).Την Πέμπτη πάμε για ωοληψια και ελπίζω να πάρουμε και τα 4. Τον είχα ρωτήσει για την enolva και είπε πως δεν πιστεύει ότι θα μας δώσει καλά αποτελέσματα,δεν το χρησιμοποιει αυτό το πρωτόκολλο.Βεβαια εσένα μπορεί να σου ταιριάξει αυτη η μέθοδος και να πάρετε πολλά και ποιοτικα ωάρια ❤️ Εγώ ελπίζω να κάνουμε έστω ένα εμβρυακι και να το βάλουμε μαζί με το άλλο που έχουμε στην κατάψυξη και να μην χρειαστεί να ξανακάνω διέγερση,έχω πρηστεί πολύ και δεν την παλεύω καθόλου 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

σχετικα με το σεξ, αυτο που μου ειπε εμενα ειναι πως αυτο που κυριως κανει ζημια ειναι ο οργασμος.. διοτι προκαλει εντονες συσπασεις στην μητρα !!!! Αυτο ειναι καλο αν θες να χαρεις την στιγμη...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

an den kanw lathos swity einai to sperma giati thimame pou apo thn arxh o giatros mou mas elege oti an theloume sex na kanoume alla na mhn ekspermatoni o antras mesa giati prokalei prooro toketo

εμας δε μας ειπε τιποτα για το σπερμα μονο να ακουω το σωμα μου...αλλα τωρα δε ξερω αν πειραζει και ο απλος οργασμος (εξωτερικα) για τις συσπασεις της μητρας και εχω αρκετες και εντονες και φοβαμαι για τιποτα προωρα...


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κοριτσια εγω να ρωτησω κατι η θα ειμαι εκτος? :oops: αυτο που επισπευει τον τοκετο σχετικα με το σεχ....ειναι το σπερμα, η δυεισδιση η ο οργασμος?:oops:

To sperma βασικα προκαλει συσπασεις και εν μερη και ο οργασμος προκαλει. Κυριως το σπερμα. Α ρε τυχερες .Με φτιαξατε βραδιατικα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

elita exw kati kormakia gia proora agorakia pou mou steilane kai den mporw na ta alaksw. ama ta thes na sta dwsw:) einai 7 kormakia apo mothercare

Γραφουν νουμερο?Τι να σου πω θες να κανουμε ανταλλαγη ?Εχω αρκετα για τελειομηνα. Αλλα εσυ σε λιγο θα πας να γεννησεις που να σε βρω. Χαχα.Το πιστευεις πως εχω να βγω απο το Σαββατο εξω?Αυριο αν δεν εχει παλι λαμπα η μικρη θελω να παω να την δω. Μου λειπει κλαψ!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...