Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό και μου είπε στη μεθεπόμενη περίοδο να πάω για διέγερση με enolva και puregon 300. Μου είπε ότι ενώ έχω αποθέματα και οι ωοθήκες είναι δραστήριες (μου έκανε υπέρηχο και είδε 13 ωοθυλακια) για κάποιο λόγο δεν ανταποκρίνονται τόσο στα φάρμακα και ίσως την προηγ φορά που πήραμε 12 καλά ωάρια να μην ήταν τελικά και τόσο καλά. Την προηγ φορά το αποδώσανε στο κακό σπερμα τώρα μάλλον και στα ωάρια. Ας ελπίσουμε και από την επόμενη να προκύψει κανένα καλό εμβρυακι και να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά. 
      ανεξήγητα φαινόμενα και εγώ και ο άντρας μου! 

      Στην πρώτη διέγερση που πήγα με altermon και είχα ΑΜΗ 9,8,ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίθηκε καθόλου καλά και στο τέλος είχα μόνο δύο ωαρια.Οταν κάναμε πιο ήπια διέγερση με meriofert και Femara,βγάλαμε δέκα ωάρια.Μου είπε ο γιατρός πως στην περίπτωση μου δεν έχει νόημα να κάνουμε φουλ διέγερση και έτσι τώρα,κάναμε πάλι το ίδιο και βλέπουμε 4ωαρια(βέβαια τώρα η ΑΜΗ μου έπεσε πολύ 2,4).Την Πέμπτη πάμε για ωοληψια και ελπίζω να πάρουμε και τα 4. Τον είχα ρωτήσει για την enolva και είπε πως δεν πιστεύει ότι θα μας δώσει καλά αποτελέσματα,δεν το χρησιμοποιει αυτό το πρωτόκολλο.Βεβαια εσένα μπορεί να σου ταιριάξει αυτη η μέθοδος και να πάρετε πολλά και ποιοτικα ωάρια ❤️ Εγώ ελπίζω να κάνουμε έστω ένα εμβρυακι και να το βάλουμε μαζί με το άλλο που έχουμε στην κατάψυξη και να μην χρειαστεί να ξανακάνω διέγερση,έχω πρηστεί πολύ και δεν την παλεύω καθόλου 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

kardoula δεν εισαι η μονη με τα κοστουμια...εχω παρει ηδη ροζουλη φτερακια και στεφανακι για να την φωτογραφισω οταν με το καλο γεννηθει.....δε το ειπα πουθενα γιατι θα με ''κυνηγανε''.....ευχαριστω ολες για το καλωσορισμα σας ευχομαι τα καλυτερα!


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1444878#post1444878

Να σημερινο καταγγελια.Δε λεει σε ποιο αλλα διαβασα και αλλου και ελεγε το ιδιο για ταχυπνοια. Οχι οτι αποκλειετε ναχει κατι το παιδακι αλλα ρε παιδια σου πετανε εναν ιατρικο ορο και δε μπορεις να το αμφισβητησεις


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ποντάριζα στην kardoula αλλά μας την έκανε η Κατερίνα!!!

Μπράβο κοριτσάρες μάνα και κόρη!!!

Γερές και δυνατές και σύντομα στο σπίτι σας!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια...αρτι αφιχθησα στο τοπικ σας ευχομαι σε ολες με ενα πονο και οσες γεννησαν να σας ζησουν...ειμαι απο τις μανουλες ιανουαριου αλλα μας βλεπω για αλλαγες.εμεις να ερθουμε εδω κι εσεις να γινετε τελικα μανουλες γεναρη!!!φιλια πολλα σοφη


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακιιιιιιιιιιιιι να σου ζησει η κορουλα σου!!!!!!!!!!!!!! Αντε με το καλο στο σπιτακι σου!!!!

Κοριτσια για τον παιδιατρο εγω που ρωτησα αν μπορει να ειναι ο δικος μου μεσα στην γεννα, εφαγα πορτα!! Δεν επιτρεπεται λεει.... Υπαρχουν παντα παιδιατροι και νεογνολογοι αν χρειαστει (φτου φτου .... μακρια απο εμας...)


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα kardoula δεν εισαι η μονη. Εγω εχω παθει το εξης, ο μπεμπης οτι φοραει ειναι σαν το φασουλη. Ταιραστια και το μπεμπιλινο που ειναι για 2-4 κιλα. Τελικα μαθε ο αντρας μου πως αυτα που χρησιμοποιουσαν αυτες τα κανεις ειδικη παραγγελια απο παμπερς. Ασε τον αλλαζω και τον βρισκω μουσκεμα, νυχτικιοα, σεντονι. Του βαλα καθαρη νυχτικουλα και οταν τον αλλαζα την ωρα πουτουχα καθαρισει τον ποπουλι ριχνει ενα σφιξιμο και εξφενδονιζαει μια ρουκετα , χαλια η νυχτικουλα. τρεις νυχτικες σε μια μερα. Στειλαμε και το μπαμπα για φανελακια για προωρα γιατι ο μπεμπης ειναι 45 cm και τα αλλα ειναι για 50.

Αχ αποκριατικα ε?Ωραια θαταν.Ζηλευω


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...