Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

xaxa ti les kale. edw egw pou thn eftiaksa kai kala molis mpika ston 9o olo kai kati thimame oti prepei na valw mesa. me vlepw apla na lew ston antra mou na mou kouvalaei pragmata.

emeis nomizw oti telos ta psonia an kai thelw na tou parw kai mia forma eksodou. apla pisteuw oti tha theloume na kanoume allages apo ta dwra opote tha perimenw na dw ti tha mas feroun

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κι εγώ πιστεύω οτι τελικά θ'ανακαλύψω οτι λείπουν πράγματα τη στιγμη που θα τα χρειαστώ, αλλά θα πω του αντρούλη μου να μου τα φέρει... Δεν χάθηκε και ο κόσμος (ελπίζω)


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

natasaz ante mia xara h mpempa sou. otan les oti o plakountas sou einai gerasmenos tha kanete proklisi gia toketou noritera?

Καρδουλα μπεμπης ειναι. Ουτως ή άλλως θα πάω νωριτερα με καισαρικη, λόγω της πρώτης καισαρικης που ειχα κάνει στη μικρή. Αλλα νομιζω και φυσιολογικα να πήγαινα δεν θα πηγαινα προγραμματισμενα απλά θα το παρακολουθουσε συχνά ότι τρεφεται σωστά.

Οσο για τα πραγματακια που παίρνετε για τα μικρά, μην ανοιγεστε πολύ, γιατι θα σας φέρουν πολλά δωρα. Στη μικρη, που γεννηθηκε χειμωνα και βαφτιστηκε χειμώνα, με τις αλλαγες κι όλα αυτά της εχω ρούχα μεχρι 4 χρονών, και δεν προλαβαίνουν να χαλασουν.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

11/2 μου ειπε, να εχω πάρει δυο βδομάδες από το μήνα μου. Ασε που τωρα ειδα ότι θα ειμαι μεσα το τριημερο της καθαρας Δευτερας. Δεν θα κάνει απόκριες το κοριτσακι μου φέτος...


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11/2 μου ειπε, να εχω πάρει δυο βδομάδες από το μήνα μου. Ασε που τωρα ειδα ότι θα ειμαι μεσα το τριημερο της καθαρας Δευτερας. Δεν θα κάνει απόκριες το κοριτσακι μου φέτος...

Eγώ είμαι προγαμματισμένη για τις 22/2...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koritsiaaaaa opoia pontare se emena kerdise gennisa simera 2.20 to mesimeri Mia kouklitsA me polu malli molis 2650 Kai zoumera xeilakia distixos mpike stin parakolouthisi giati logo mikris proorotitas parousiase pArodiki taxupnoia gennisa polu eukol me ft se 4ores Kai den talaiporithika katholou Torah sas grafo apo to kinito aytA apo emena Kai tin kouklara mou filakia poll


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια οεο!!!Για αποφυγη παρεξηγησεων πρεπει να ξεκαθαρισω κατι γιατι μας ηρθε αναλαμπη με τον αντρα μου. Θυμαστε που σας ελεγα πως στοΜΗΤΕΡΑ μας χρεωσαν τις τσαντουλες με τα δειγματακια. Ε γραψτε λαθος γιατι τελικα δεν ηταν αυτα τα κατ εντολη ασθενους 29 ευρω. Ηταν οι φωτος που παραγγειλαμε για τα μωρα. Ενταξει δωρο ειναι οι τσαντουλες μην τους κατηγορουμε τους ανθρωπους αδικα!!!!Το λεω μην παει καμοια και της δωσουν την τσαντα και πει παρτε τη πισω!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...