Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Λοιπόν όλες γεννάτε!!! Τι θα γίνει με τα ραντεβού σας μέσα στο Γενάρη;;; Θα μείνει καμία να με κάνει παρέα μέχρι τα καρναβάλια ή να πάω στις μανούλες Μαρτίου;;;

Άντε με το καλό κοριτσάρες μου κι εγώ θα κάνω οπισθοφυλακή!!!!

Πάντως η elena1982 γράφει ήδη στο Μάρτιο!!!:-)


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λοιπόν όλες γεννάτε!!! Τι θα γίνει με τα ραντεβού σας μέσα στο Γενάρη;;; Θα μείνει καμία να με κάνει παρέα μέχρι τα καρναβάλια ή να πάω στις μανούλες Μαρτίου;;;

Άντε με το καλό κοριτσάρες μου κι εγώ θα κάνω οπισθοφυλακή!!!!

Πάντως η elena1982 γράφει ήδη στο Μάρτιο!!!:-)

Είμαι και γω εδώ....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

georghar εγω θα ειμαι σιγουρα εδω!!! (πιστευω δηλαδη....)

Τουλαχιστον θα κανουμε παρεα η μια στην αλλη και θα ακουμε τις αλλες να μιλανε για πανες και ξενυχτια!!!!!!!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κρατάμε πισινή κυρίες μου... Δε θα γίνουμε εμείς μανούλες Ιανουαρίου!!!

Καλά εγώ έχω πεισμώσει...η κόρη να δούμε τι θα πει!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί έχω ένα πρόβλημα υγείας το οποίο δε με αφήνει να γεννήσω φυσιολογικά δυστυχώς...

Κοριτσάκι μου με το καλό!!! Να πάρεις αγκαλίτσα το παιδάκι σου και να μας λες κι εμάς για πάνες και ξενύχτια!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχω ένα πρόβλημα υγείας το οποίο δε με αφήνει να γεννήσω φυσιολογικά δυστυχώς...

Δεν πειραζει, σκεψου οτι σε 15' θα εχεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!! Με το καλο ευχομαι!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και απο μενα...

Χάθηκα σημερα όλη μέρα αλλά γυρίσαμε αργούτσικα απο έξω...

Σήμερα μάλλον κουράστηκα και νιώθω τη μπεμπα πολύ χαμηλά.... όταν κάθομαι και πάω να σηκωθώ έχω την εντυπωση οτι θα μου πέσει το μωρό.... (δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό...)


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

ηταν η απαντηση που εδωσα αυτη....

swity sorry den proseksa oti ekanes parathesi ta logia ths inka. parepiptontos na mas dwseis leptomeries na se valoume sth lista me tis manoules

Kardoula εσύ κανονικά είχες τελευταία περίοδο 28/04? Γιατί είμαστε μαζί 02/02!

paros einai mperdemenh istoria to thema ths periodo mou. eixame mia diafwnia me to giatro gia to thema auto kai sthn arxh epemene oti exw pit 2/2. tora opws fenete kai ston yperixo mallon egw eixa dikaio alla autos epimeni oti tha perimenoume mexri kai 1/2 an xreiastei. opws kai na xei opote einai na rthei tha rthei. o mikros mou apofasizei:)

Καλησπέρα κοριτσακια. Γυρισαμε από το γιατρό. Ειμαστε μικρουλικα αλλα ευτυχως μεσα στα όρια 1930g. Κι ο πλακουντας στο βαθμό ΙΙΙ, γερασε, όπως και στη μικρή μου. Περιμενα οτι θα ηταν λιγο πιο μεγαλος, αλλά τι να κάνουμε. Και η μικρή γεννηθηκε μικρούλα 2450 και 47 πόντους, και τώρα ειναι μια χαρά ψηλό παιδακι ( με μαμα 2 μετρα γυναικα-ψωναρα τι θα εκανε??). Απλά εδω ο νεος μου ανιψιος που ειναι 4 κιλα μου φαινεται μικρούλης, φαντάσου τα 2,5κιλά? σαν ποντικάκι!

Φελια σε ποιο νοσοκομείο γεννησες το γιοκα σου και εγιναν αυτά τα ωραία?

natasaz ante mia xara h mpempa sou. otan les oti o plakountas sou einai gerasmenos tha kanete proklisi gia toketou noritera?

Καλησπέρα κορίτσια μου...

Τα νέα μας: Ο μπέμπης είναι 2900, όλα καλά, κλείσαμε ραντεβού 29/01 για καισαρική.....

huida mou kala na einai o mpemphs sou kai apla tha ton kratisis agkalia mia ora noritera. ante me to kalo:)

Βρε κοριτσια εγω εχω αρχισει και κανω ραγαδες στις γαμπες..... Σε λιγο θα βγαλω και στις πατουσες ετσι οπως παει.... Και να φανταστειτε ειμαι μονο +8!!!! .........................Δηλαδη αν ειχα βαλει π.χ. 15 κιλα τι θα ειχε γινει????

Ευτυχως τελειωσα το σιδερο και τωρα εχω απλωθει και ξεκουραζομαι... Σημερα θα εχω κοσμο και ειπα να κανω αμαρτια και να φαω πιτσα !!! Ετσι κ'αλλιως τις ραγαδες τις εκανα.................

kale eipame stamata na anisixis gia tis ragades. edw tha vgaleis olokliri kori auto se apasxoli tora?

kai egw siderwsa kai meta phga kai perpatisa kai mia oritsa. tora enoite niotho ptoma. a mhn metrisis zaxaro apopse kai den se vlepw na koimase meta:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


litsaki mallon katevike i mpempa sou. exei adiasi i koilia sou apo panw?

ax ante na katevei kai o dikos mou. gia na doume ti tha mas pei aurio o giatros:)

Δεν θα έλεγα οτι έχει αδειάσει η κοιλιά μου απο πάνω... μπορώ να πω όμως οτι πετρώνει κατά διαστήματα (χωρίς πόνο), έχω την εντύπωση οτι είναι απο την κούραση... πάντως βαλίτσα έφτιαξα (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, δέχομαι συγχαρητήρια...) οπότε οτι και να γίνει δεν αγχωνομαι... αν και θα προτιμούσα να προλάβω τις εκπτώσεις να κάνω κάτι ψωνάκια που θέλω και να γεννήσω μετά... χαχαχα


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Επισήμως ξεκινάνε την Παρασκευή...

Δεν θέλω να πάρω κάτι συγκεκριμένο... για την μπέμπα θέλω να πάρω κανένα ρουχαλάκι...

Ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια, με κάνεις και κοκκινίζω... :oops:


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...