Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσακια. Γυρισαμε από το γιατρό. Ειμαστε μικρουλικα αλλα ευτυχως μεσα στα όρια 1930g. Κι ο πλακουντας στο βαθμό ΙΙΙ, γερασε, όπως και στη μικρή μου. Περιμενα οτι θα ηταν λιγο πιο μεγαλος, αλλά τι να κάνουμε. Και η μικρή γεννηθηκε μικρούλα 2450 και 47 πόντους, και τώρα ειναι μια χαρά ψηλό παιδακι ( με μαμα 2 μετρα γυναικα-ψωναρα τι θα εκανε??). Απλά εδω ο νεος μου ανιψιος που ειναι 4 κιλα μου φαινεται μικρούλης, φαντάσου τα 2,5κιλά? σαν ποντικάκι!

Φελια σε ποιο νοσοκομείο γεννησες το γιοκα σου και εγιναν αυτά τα ωραία?


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Helloooooo!!!

ειπα να συμαζέψω το σπίτι αλλά τι το θες,δεν αλλάζει τίποτα....να έβγαζε και λίγο ήλιο να έβαζα πλυντήριο της ανερχόμενης κορούλας,αλλά μπα!!!

Νατάσα γέννησα επαρχια....παράλληλα όμως με παρακολουθούσε και Αθήνα (ξεγεννούσε στο Μηρέτα) γιατρός η οποία με το παραμικρό έκανε καισαρικές...αυτό με φόβισε και είπαμε να μείνουμε εδώ...αλλά αυτός ήταν πολύ μάπετ κατάσταση στον εγκέφαλο....μ΄αρέσει που έχει πάει και για μετεκπαίδευση.δεν άρχιζε καλύτερα απο το νηπιαγωγείο!!!!

Μην κολλάτε με την εμπέδωση...μπορεί και τελευταία στιγμή να γίνει.....η δική μου περίπτωση συμβαίνει στο 2% των γυναικών....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

oxi felia min anisixeis den mas tromazeis ....einai apistefta spania i periptosi sou ..alios tha tin ixame ksanakousei !!!ekeino pou me tromazei einai i kyttaritida pou exei ftasei sta gonata !!!!!!:):):)

swity, xazomama ki esy ????kai koritsoamama???suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


oxi felia min anisixeis den mas tromazeis ....einai apistefta spania i periptosi sou ..alios tha tin ixame ksanakousei !!!ekeino pou me tromazei einai i kyttaritida pou exei ftasei sta gonata !!!!!!:):):)

swity, xazomama ki esy ????kai koritsoamama???suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!!!!

Μέχρι τα γόνατα καλά είναι,εμένα χτύπησε αστράγαλο!!!:lol:

swity καλωσόρισες και με το καλό!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια εγω εχω αρχισει και κανω ραγαδες στις γαμπες..... Σε λιγο θα βγαλω και στις πατουσες ετσι οπως παει.... Και να φανταστειτε ειμαι μονο +8!!!! .........................Δηλαδη αν ειχα βαλει π.χ. 15 κιλα τι θα ειχε γινει????

Ευτυχως τελειωσα το σιδερο και τωρα εχω απλωθει και ξεκουραζομαι... Σημερα θα εχω κοσμο και ειπα να κανω αμαρτια και να φαω πιτσα !!! Ετσι κ'αλλιως τις ραγαδες τις εκανα.................


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου...

Τα νέα μας: Ο μπέμπης είναι 2900, όλα καλά, κλείσαμε ραντεβού 29/01 για καισαρική.....

Αντε huida με το καλο.... και μεχρι τοτε ο μπεμπης σου θα εχει παρει αρκετα ακομα!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...