Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα!! Σας διαβασα τυχαια και δε κρατηθηκα να μη στειλω, γελαω πολυ μαζι σας μπραβο εχετε ωραια παρεουλα..εγω ειμαι πητ 2-3-10..Λοιπον, οταν ο γιος μου ηταν ημερων εκλανε τοσο δυνατα που στην αρχη τρομαζαμε με τον αντρα μου! ακουγοταν σε ολο το δωματιο και μυριζε ολο το δωματιο!!!τρεχαμε να κρυφτουμε και πεθαιναμε στο γελιο.Δε μπορουσε να χωρεσει στο μυαλο μας πως ενα τοοσο μικρο πλασματακι κανει τετοια πραματα! ειναι φυσιολογικο απ τους κολικους

μην ανχωνεστε, βαλτε μασκα χι χι φιλια σε ολες

Χαχα καλό.Οση φωνη δεν εχει απο το στομα εχει απο αλλου.....Αντε μετα να τους κοψεις τη συνηθεια!!!!Αντε μωρε τα πουλακια μου σα μουσικη ειναι για εμας τις μανες, αλλα η αληθεια ειναι πως λυνομαι στα γελια καθε φορα.

Λοιπον κοριτσια σας φανταζομαι με τα καθρεφτακια να ξυριζεστε, καλο,μχαχα!!!

Kardoula τωρα ειδα τι βδομαδα εισαι, εσυ πρεπει να γεννησεις πωπω!!!Περιεργο να θες και να μην ερχεται. Κι εγω τωρα θα γενναγα με ραντεβου, αυτη ή την επομενη βδομαδα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ο γιτρός ήταν σαΐνι και δεν είχε καταλάβει ότι είχε πάρει θέση με το πρόσωπο το μωρό....2 γυναικογόλοι με είδαν..μου έλεγε συνέχεια "σε 3 ώρες γεννάς..σε 4 ώρες...σε 2..." και πέρασαν 2 μέρες...τη 2η σπάσαν τα νερά και 3η μέρα καισαρική.

Μια μαία μόνο που με είδε 1 φορά μου είπε ότι ήταν στραβα,αλλά δεν μπορούσε να δώσει γνωμή στον "γιατρό" γιατί το παίζουν Θεοί!!!

Αλλά τους πόνους τους τράβηξα 2 μέρες.....

Ελπιζω να μην εχεις παλι τον ιδιο γιατρο!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Elita είδα τα βίντεο!!!! Είναι υπέροχος ο μπεμπούλης σου.... Άντε τώρα περιμένουμε και την μπουμπούκα!!!!

Kardoula εσύ κανονικά είχες τελευταία περίοδο 28/04? Γιατί είμαστε μαζί 02/02!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια...!

Καλε τι διαβαζω ;;;;;;; μωρουδιστικες κλανιτσες...ξυρισματακια στα τυφλα...σεξακι........γελιο εχετε...!

Swity να χαιρεσαι το παιδακι σου..κ με το καλο να υποδεχτεις το νεο σας μελος...:P

Ρε συ Φελια ..Παναγια μου...κοριτσακι μου τι ηταν αυτο που περασες;;;;;;;;;;Ολα καλα θα πανε ομως αυτην την φορα...Ποτε δεν ειναι το ιδιο πραγμα...!;)

Ελιτακι..χαχαχαχαχαχα απιθανς ο μικρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κλανιτσα Ολε..χαχαχαχα

Αντε να ερθει κ η μικρουλα σπιτακι σας..να κανουνε συναυλια...χαχα

οσο για την αποτριχωση κ εγω laser εκανα...το ειχα παρει αποφαση τελικα...ολο ελεγα να παω κ ολο καθυστερουσα γιατι ντρεπομουνα...αλλα αυτο με τις τριχες να γυρνανε..ηταν το κατι αλλο..κ ετσι το πηρα αποφαση...μεχρι που ηρθε ο ζυμαρουλης κ το σταματησαμε...μετα την γεννα παλι..ξαναμανα!

Τωρα αποτριχωση παιζει με ξυραφακι..κ εννοειται κ εγω στα τυφλα...Οπως ειπε η Ινκα πολυ σωστα.χαχαχχχαχαα γνωριζωμαστε τωρα..!

Κοριτσια η Ελενα τι κανει; ξερει καμια;εχει καιρο να μπει...

Με το υδροχοακι τιποτα;

Καλα να ειναι τα κοριτσακια μας!!:D

Αρχιζω κ δεν μπορω να φαω τιποτα..ειδικα το βραδυ ταλαιπωρουμε αν φαω κατι ετσω κ λιγο...Μου ανεβαινει ολο τα φαγητο στο λαιμο...γκρρρρρρ

Αααα...κ κατι αλλο.,..εγω δεν επυνα ποτε βυσσιναδα ...δεν μου αρεσε ιδιαιτερα...τωρα εχω παθει τρελα με την βυσσιναδα εδω κ 10 μερες....μου ηρθε τελεις ξαφνικα μια μερα..

σημερα το πρωι ηπια 1.5 λιτρο....ουγκκκκκκκκκκκ

χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...