Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ναι μια βδομαδουλα εμεινε!!!

Felia δεν εκανες επισκληριδιο;;

what is that?????

Σε δημόσιο νοσοκομείο;;;;;Δεν ξέρουν τι είναι αυτό....αφού γέννησα με ολική αναισθησία (και κατά την διάρκεια του χειρουργιου ξυπνισα κιόλας και προσπαθούσα να τους δώσω να καταλάβουν ότι ΠΟΝΑΓΑ...άκουγα και αισθανόμουν τα ΠΑΝΤΑ,αλλά δεν μπορούσα να κουνήσω ούτε δαχτυλάκι)

Άσε το μέτα...πονάει γμτ πολύ!!!Προσπαθούσα να θηλάσω ,σηκώθηκα και οι πόνοι ήταν αβάσταχτοι..δεν μπορούσα να γυρίσω...τότε κατάλαβα τι σημαίνει τραυματισμένος πολέμου....

Λοιπόν αυτά πέρασαν και δεν το εύχομαι ούτε στον εχθρό μου!!!Αλλά να πω την αλήθεια,ήταν τρομέρη εμπειρία και με άλλαξε και σαν άνθρωπο!!!!

Απλά μου κάνει ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΥΠΩΣΗ το πως γεννανε καποιες τοσο ευκολα....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αν ο γιατρός μπορούσε να καταλάβει τον πόνο της γυναικας που γενναει,δεν θα έκανε αυτό το επάγγελμα...λίγοι θα το έκαναν!!!Τώρα πάω σε ιδιώτη,με απόφαση του άντρα μου...πέρασε και εκείνος τρομερο αγχος...αφου το είχε κάνει δρομολογιο,μαιευτήριο-εκκλησάκι...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Ελιτα μην ανησυχεις καθολου!!! Ειναι απολυτα φυσιολογικο και δειχνει πως το εντερο λειτουργει μια χαρα!!!! Αν και νομιζω πως ειναι πραγματι λιγο αστειο να το βλεπεις σε τοσο μικρο παιδακι!!!

swity, λογικα και εσυ εχεις πολλες πιθανοτητες να γεννησεις μεσα στον φλεβαρη, παρολο που εχεις πητ μαρτη, οποτε μπορεις να πεις πως εισαι και εσυ μια μανουλα Φλεβαρη!! αντε με το καλο και σε σενα και με εναν πονο!!

Αχ ευχαριστω πολυ Γιωτα μου!! ναι σιγουρα θα γεννησω φλεβαρη, τον πρωτο μου τον γεννησα 37η+ οποτε τωρα που ειναι και κοριτσι και πολυ ζωηρη το βλεπω για αρχες με μεσα του μηνα το πολυ... και σε σας σε ολες ευχομαι τα καλυτερα και χωρις πονο μιας που υπαρχει και η επισκληριδιος...


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

po,po felia ti itan ayto!!!!!eytixos pou i mammycool exei genisei giati an to diavaze ayto tha etroge treli friki !!!!!

ki ego fisiologiko thelo ...alla oxi kai na gennao 3 meres ...

koritsia to moro einai me to kefali kato alla den exei embedothei ...ti simenei ayto?

kardoula ,oraiao to perpatima ...alla den dokimazeis kai ligo sex?giati opos leei i elita ...meta tha prepei na to ksexasoume(gia ligo e?)


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

what is that?????

Σε δημόσιο νοσοκομείο;;;;;Δεν ξέρουν τι είναι αυτό....αφού γέννησα με ολική αναισθησία (και κατά την διάρκεια του χειρουργιου ξυπνισα κιόλας και προσπαθούσα να τους δώσω να καταλάβουν ότι ΠΟΝΑΓΑ...άκουγα και αισθανόμουν τα ΠΑΝΤΑ,αλλά δεν μπορούσα να κουνήσω ούτε δαχτυλάκι)

Άσε το μέτα...πονάει γμτ πολύ!!!Προσπαθούσα να θηλάσω ,σηκώθηκα και οι πόνοι ήταν αβάσταχτοι..δεν μπορούσα να γυρίσω...τότε κατάλαβα τι σημαίνει τραυματισμένος πολέμου....

Λοιπόν αυτά πέρασαν και δεν το εύχομαι ούτε στον εχθρό μου!!!Αλλά να πω την αλήθεια,ήταν τρομέρη εμπειρία και με άλλαξε και σαν άνθρωπο!!!!

Απλά μου κάνει ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΥΠΩΣΗ το πως γεννανε καποιες τοσο ευκολα....

po,po felia taleporithikes poly !!!kalitera na genages sto xorafi para me ayton ton giatro !!!!!!meta apo ayto pou perases i kaisariki tha sou fanei spa!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γι αυτό στενοχωριέμαι αν μαθαίνω για καισαρικές...νομίζω ότι περνάνε τα ίδια,καμία σχέση βέβαια!!!

Αλλά αν δεν υπήρχε και αυτή η λύση, δεν θα είχαμε πολλές μάνες αγκαλιά τα παιδιά μας....

ΜΗΝ ΣΑΣ ΦΟΒΙΖΩ,ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΜΕΙΡΙΑ ΤΟ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ!!!

ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΑΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΜΑΥΡΩΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ινκα εμπέδωση γίνεται 38 εβδομάδα συνήθως στις πρωτότοκες,αρα έχεις καιρό!!!

Και μην νομίζετε ότι αν κάνετε καισαρική θα περάσετε τα ίδια...καμία σχέση!!!απλά έτυχε σε μένα στο νοσοκομειο που πήγα...και άλλες κοπέλες που γέννησαν με καισαρική στο ίδιο μου είπαν ότι δεν κατάλαβαν τίποτα...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Felia Απίστευτο όντως... Εύχομαι αυτή τη φορά να είναι όντως με ένα πόνο...

Το καλό είναι οτι το ξέχασες γρήγορα, εξού και η μπέμπα στο καπάκι!!!

Τώρα με ραντεβού ,κουρία!!!Θα ρίξω και ένα μακιγιάζ,έτσι για το γμτ!!!Τώρα το πόσο όρεξη θα έχω 5:30 το πρωί,θα δείξει!!!:lol:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά όρεξη θα έχεις!!! Και εγώ θελω να φτιάξω μαλλί, ε, ο γιος πρέπει να με δει περιποιημένη, χοντρή μεν αλλά περιποιημένη... :)

Τι χοντρή βρε,μια χαρά φαίνεσαι στην φωτό!!!

Στην βαλίτσα μου πάντως θα έχω πολύχρωμα βρακιά,σεξι πιτζάμες και τιγρέ ρόμπα..όχι θα κάτσω να σκάσω!!!:tongue:...την μπούμπου όλη στα ρόζ!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...