Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσακια καλημερα!!!!!

Elita φυσιολογικο ειναι να κανει πορδιτσες ο μπεμπακος σου!!! Δουλευει το εντερακι και λογικα θα αποφυγεις και τους κολικους!!!

Αποτριχωση και εγω θα ηθελα να κανω, αλλα δυστιχως ξυριζομαι στα τυφλα.. Μολις γεννησω ομως θα ξεκινησω λειζερ που το το σταματισα λογο εγκυμοσυνης...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια!!

Διαβαζω που λετε για αποτριχωση και ξυρισμα.Καλε εγω ουτε τα ποδια μου δεν φτανω να ξυρισω μονη μου και βαζω την μανα μου.Αλλα στο μπικινι????

Μεγάλο προβλημα!Δεν φτανει καν το χερι μου


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

maria,emena i maia mono gia oinopnevma mou eipe...

eleonora ,tha tin kopso tin peridesi tin triti ...kalo einai na exei kopei gia na einai eleytheri i oli diadikasia.....

alla to kopsomo tis peridesis mporei na prokalesei toketo...

Καλή επιτυχία!!!!! Πάντως ψύχραιμη σε βρίσκω.. Μπράβο!!!

Εμένα με πιάνουν οι ανασφάλειές μου... το πώς θα βγει???????????????

κι ο γιατρός μου λέει: η φύση έχει προνοήσει... αχχχχχχχχ

Η Σοφία + η Γιωργία γέννησαν φυσιολογικά????


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια ο μικρος σημερα ολο σφιγγοταν σαν κατι να τον ενοχλουσε κι εγω ολο ξυπναγα γιατι νομιζα πως κατι εχει. Αλλα οταν τον κοιταζα κοιμοταν. Καμοια εμπειρη μανουλα να μας πει μη γελασετε.Ο μικρος ολο κλανει μιλαμε για πολυ κλανια σαν μεγαλος και μαλιστα σφυριχτες, αλλο πραμα. Ειναι φυσιολογικο αυτο?Μηπως τον πονάει η κοιλιτσα?Δε θα εκλαιγε τοτε?

κοριτσια καλημερα!! Σας διαβασα τυχαια και δε κρατηθηκα να μη στειλω, γελαω πολυ μαζι σας μπραβο εχετε ωραια παρεουλα..εγω ειμαι πητ 2-3-10..Λοιπον, οταν ο γιος μου ηταν ημερων εκλανε τοσο δυνατα που στην αρχη τρομαζαμε με τον αντρα μου! ακουγοταν σε ολο το δωματιο και μυριζε ολο το δωματιο!!!τρεχαμε να κρυφτουμε και πεθαιναμε στο γελιο.Δε μπορουσε να χωρεσει στο μυαλο μας πως ενα τοοσο μικρο πλασματακι κανει τετοια πραματα! ειναι φυσιολογικο απ τους κολικους

μην ανχωνεστε, βαλτε μασκα χι χι φιλια σε ολες


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera egkioules,

vrikolakiasa xthes vradi me toses ores ypno mesa sth mera.

kai egw sta tifla ksirizome me ena kathreftaki. parolo pou eimouna ths apotrixosi den to tolmaw twra.

to mwraki ths mummucool genithike 2960 fisiologika. ths georgias epidi erxotan me ta podia ekane kaisariki.

Link to comment
Share on other sites

paros,den ksero prin ena mina mia maia mou eipe ...tha poneseis ligo...xtes ali maia mou eipe den tha katalaveis tipota...tha sou po otan simvei ...ego nomizo tha poneso...

laser ekana ki ego ...kai me tin egimosini to afisa ....eytixos 5 trixes mou exoun minei ...tha to sinexiso meta tin egimosini !!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


maria emena h maia mou mou eipe oti to loro tou mwrou ton katharizoume me ligo katharo oinopneuma kai ena bambakaki mexri na pesei. den ton plenoume an kai den peirazei thn ora pou tha kaneis mpanio to mwro sou na pesei ligo nero panw, alla tha prepei na to stegnonis kala.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...